Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
W końcu jakieś pozytywy związane z francuskim skrzydłowym!
3
Ousmanne, odliczam dni do końca Twojego kontraktu razem z Tobą, przyjacielu :)
Dembele, go to Besiktas!
0
Ousmanku kochany, chociaż raz nie zawiedź moich oczekiwań.
A i pozdrów szejków od nas! :)
0
JEEEEEEEESTTTTT!!!! :DDDDD
4
Villarealowi należy się karny za faul Garcii na Albiolu.
1
Boże, Mingueza, opamiętaj się!
0
@Laksiu87 a co Gavi zrobił? Stream mi zacina
0
Memphis chyba symulka
28
1. Ruch bez piłki
2. Większa aktywność w pressingu
3. Rozszerzenie gry przez szerokie ustawienie skrzydłowych
Trzy rzeczy, które wyglądały lepiej w pierwszej połowie. Zaraz się zrzygam czytając ciągłe narzekania.
5
Podoba mi się dzisiejsza gra (stan na 41 minutę meczu).
2
Barcelona w wysokim presingu, tego dawno nie grali.
0
Raheem, Memphis i Ansu, ależ by furczało!
0
Dla tego meczu specjalnie odpuszczam jeżdżenie na uberku w sobotni wieczór. Obyś mnie nie rozczarował, panie Hernandez :)
1
@prodigy Już pozamykał, krótko mówiąc „szkoda gadać”.
8
Rywalizując z bombelkiem, miałby zagwarantowane minuty na boisku, przez 3/4 sezonu co najmniej.
0
Chciałbym mieć podejście do życia i energię Daniego. Dodam, ze mam 24 lata, a on 38…
1
@Sapos93 Przejrzyj na oczy lepiej przez różowe okulary.
4
No przecież dopiero co Xavi wypowiadał się negatywnie w kontekście powrotu młodzików do klubu. Dla mnie osobiście drzwi zamknięte, zobaczymy jak zdecydują decydenci.
1
Jestem wśród tych 82%
1
@Roonie10 Bodaj Araujo odepchnął piłkarza Celty w polu karnym, co można było zinterpretować jako rzut karny.
1
@Cules2011 Po czym stwierdzasz, że jestem sezonowcem?
Po twierdzeniu, że Barcelona to pipy? Radzę trochę obiektywizmu, a dostrzeżesz gorzkie realia.
Po tym, ze według mnie należał się karny dla Celty? Przejrzyj powtórki i spróbuj sobie wyobrazić, że to obrońca Celty odpycha tak naszego w polu karnym.
Czy po tym, ze zasłużyli na zwycięstwo? Bo widzisz, na zwycięstwo nie zawsze zasługuje ten, komu kibicujesz w swojej głowie, a ten, kto grał lepiej.
A wypierdalać to Ty możesz, frustracie.
1
@Ksztaltek Przetłumaczy ktoś?
1
Barcelona to pipy. Celta zasłużyła dzisiaj na zwycięstwo licząc nieprzyznanego karnego. Brawo!
0
Ter Stegen to swietny bramkarz, ale dzisiaj daje w bramce tyle co ręcznik.
2
Ręka ręką, ale Ter Stegen nawet tego nie wyjął…
1
Jak dla mnie karny dla Celty.
1
Marc, co się z Tobą dzieje?
0
Lenglet piękny blok!
14
Nico dzisiaj swietny!
1
Busi z golem zza pola karnego, wow, to się często nie zdarza.