6

W końcu jakieś pozytywy związane z francuskim skrzydłowym!

3

Ousmanne, odliczam dni do końca Twojego kontraktu razem z Tobą, przyjacielu :)
Dembele, go to Besiktas!

0

Ousmanku kochany, chociaż raz nie zawiedź moich oczekiwań.

A i pozdrów szejków od nas! :)

0

JEEEEEEEESTTTTT!!!! :DDDDD

4

Villarealowi należy się karny za faul Garcii na Albiolu.

1

Boże, Mingueza, opamiętaj się!

0

@Laksiu87 a co Gavi zrobił? Stream mi zacina

0

Memphis chyba symulka

28

1. Ruch bez piłki
2. Większa aktywność w pressingu
3. Rozszerzenie gry przez szerokie ustawienie skrzydłowych

Trzy rzeczy, które wyglądały lepiej w pierwszej połowie. Zaraz się zrzygam czytając ciągłe narzekania.

5

Podoba mi się dzisiejsza gra (stan na 41 minutę meczu).

2

Barcelona w wysokim presingu, tego dawno nie grali.

0

Raheem, Memphis i Ansu, ależ by furczało!

0

Dla tego meczu specjalnie odpuszczam jeżdżenie na uberku w sobotni wieczór. Obyś mnie nie rozczarował, panie Hernandez :)

1

@prodigy Już pozamykał, krótko mówiąc „szkoda gadać”.

8

Rywalizując z bombelkiem, miałby zagwarantowane minuty na boisku, przez 3/4 sezonu co najmniej.

0

Chciałbym mieć podejście do życia i energię Daniego. Dodam, ze mam 24 lata, a on 38…

1

@Sapos93 Przejrzyj na oczy lepiej przez różowe okulary.

4

No przecież dopiero co Xavi wypowiadał się negatywnie w kontekście powrotu młodzików do klubu. Dla mnie osobiście drzwi zamknięte, zobaczymy jak zdecydują decydenci.

1

Jestem wśród tych 82%

1

@Roonie10 Bodaj Araujo odepchnął piłkarza Celty w polu karnym, co można było zinterpretować jako rzut karny.

1

@Cules2011 Po czym stwierdzasz, że jestem sezonowcem?
Po twierdzeniu, że Barcelona to pipy? Radzę trochę obiektywizmu, a dostrzeżesz gorzkie realia.

Po tym, ze według mnie należał się karny dla Celty? Przejrzyj powtórki i spróbuj sobie wyobrazić, że to obrońca Celty odpycha tak naszego w polu karnym.

Czy po tym, ze zasłużyli na zwycięstwo? Bo widzisz, na zwycięstwo nie zawsze zasługuje ten, komu kibicujesz w swojej głowie, a ten, kto grał lepiej.

A wypierdalać to Ty możesz, frustracie.

1

@Ksztaltek Przetłumaczy ktoś?

1

Barcelona to pipy. Celta zasłużyła dzisiaj na zwycięstwo licząc nieprzyznanego karnego. Brawo!

0

Ter Stegen to swietny bramkarz, ale dzisiaj daje w bramce tyle co ręcznik.

2

Ręka ręką, ale Ter Stegen nawet tego nie wyjął…

1

Jak dla mnie karny dla Celty.

1

Marc, co się z Tobą dzieje?

0

Lenglet piękny blok!

14

Nico dzisiaj swietny!

1

Busi z golem zza pola karnego, wow, to się często nie zdarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?