Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G ta aluzja z widłami i siekierami to chyba nieprzypadkowo? :)
3
@Kgorecki2500 patrząc na wiek, styl gry, styl gry Barcy (m.in. za Flicka), umiejętności, doświadczenie to 120 milionów jest to normalna kwota. 150 baniek to jest już dużo, pojawia się nutka niepewności, ale zaryzykowałbym.
Dla mnie 120 spokojnie, a co więcej to jestem za, ale no tutaj tak jak mówię - z większym ryzykiem.
0
@RozowaPantera oo, jak mogłem zapomnieć o nim :]
1
@MesQueUnClub_87 tak też może być. Namnożyło się ich w ostatnich 4 latach, że teraz w każdym większym polskim mieście więcej słyszysz ukraińsko-rosyjski niż polski język.
Ewentualnie to są ci... jak oni tam ruskie onuce? aa, nie. Czekaj. Tutaj to chyba będą 'ukraińskie onuce'?
7
@BorzyKrzys Billi Baczer i Aragorn już z krucjatą wyjaśniającą i broniącą zachowanie Zelenskiego, przy czym upchną jakieś obelgi dla Polski, Polaków i polskiego prezydenta bo to wiadomo, że Polska jest winna
1
@Kgorecki2500 xD wypowiadasz się o piłce nie mając zielonego pojęcia. W ciągu sezonu obejrzysz może z 5 meczów i coś tworzysz. Daj spokój.
4
@Kgorecki2500 a co ma do tego za ile kluby dojdą do porozumienia w sprawie kwoty transferu? Chce tutaj trafić, nie bierze innych klubów pod uwagę, to teraz kluby niech się dogadują co do kwoty.
10
Atletico i te ich fochy to jest to.
Nie wiem czy to klub TOP 3 La Liga (tak na codzień) z dużym budżetem i fanami na całym świecie, czy może jakiś podrzędny klub?
3
@kacperFCB_ mocni zawodnicy, tutaj większość takich :D
10
Co trzeba mieć w bani, żeby palić piłkarskie koszulki? xD
Tym bardziej nie rozumiem jak kibic może palić koszulkę SWOJEGO klubu gdzie jest HERB tego KLUBU bo jest to koszulka z nazwiskiem gościa, który odchodzi, albo chce odejść xD
17
Zarząd go chce, sztab na czele z trenerem go chcą, obecni zawodnicy go chcą, 99,9% kibiców go chce, ale znajdzie się właśnie kilka jaśków na tej stronie co go nie chcą bo... jest Argentyńczykiem xD
0
@Coutinho007 jak to brzmi w ogóle...
Kiedyś Eto'o, Ibra, Villa, Luis Suarez... później Braihwaite, Luuk de Jong, wiekowy Aubameyang, wiekowy Lewy gdzie w ostatnim sezonie już nie dojeżdżał i jeszcze Ferran Torres... ja pierdykam...
1
Araujo, Ferran Torres, ter Stegen - trzy największe aktualnie nieporozumienia w naszym klubie.
5
@Coutinho007 i co? odblokuje się na ile? 3 mecze? W tym sezonie i w poprzednich w Barcy już to było widać wiele razy. Ten sam schemat.
0
Chłopie, miałeś wcześniej super sytuację po super podaniu od kolegi, a kopnąłeś piłkę gorzej niż przedszkolak...
Dlaczego my mamy takie drewna na 9 od dawna...
0
@Czarny_ck jaką kwotę powyżej 120 milionów xD nikt tyle nie da, nawet araby. Brać 70-80 i ruszać po Barcole i wychodzimy na tym o wiele lepiej.
Nie chce mi się znowu rozpisywać - spójrz na mój komentarz nad Twoim.
1
Ja wiem, że się to NIESTETY nie stanie, ale powtórzę to co pisałem jakiś czas temu, a teraz tym bardziej powinni to zrobić.
Sprzedać Raphinhę. Sprzedać i podziękować za te 4 lata. Mówię - on lepszy nie będzie. On miał jeden wystrzał bo mu Flick z taktyką siadł. On, żeby coś dawał to musi grać w takim systemie jaki ma teraz Barca. Za Xaviego był przeciętniakiem, za Flicka dawał maxa w pierwszym sezonie i w drugim już co chwilę wypada bo się zajechał.
Lepszy nie będzie, młodszy nie będzie, kontuzji nie przestanie łapać. On bez gry opartej na pressingu daje bardzo mało. Ściągnęli gościa, który ma być charakterystyką zbliżony do niego, czyli Gordona to teraz powinni sprzedać póki od Arabów można wyciągnąć jeszcze te 70-80 milionów i brać Barcole za 50 o których była mowa. O wiele lepiej na tym wyjdziemy. Jeszcze starać się o tego Alvareza.
Oczywiście tak się nie stanie bo FC Barcelona to Klub Przyjaciół Myszki Miki i tutaj się nie sprzedaje jak można, tylko trzyma do końca gdzie przez 2-3 ostatnie lata zawodnik będzie przez większość czasu nieobecny. Szkoda. Nic się nie uczą.
0
real madryt wziął naszego wychowanka Cucurelle.
Atletico Madryt weźmie naszego wychowanka Grimaldo.
Barca interesuje się zawodnikiem Atletico - Julianem Alvarezem. real madryt podbija cenę do 150 milionów składając ofertę.
Barca zostaje bez napastnika, bo Ferrana nie liczę ze względu na to że jest to jeden z największych przeciętniaków w piłce.
Jak na razie to słabo to wygląda.
1
@sheyba przecież Rodri to jest ogromny placek i przehajp. Jedyny plus, że wygrał ZP zamiast Viniciusa, ale prawda jest taka, że Rodri tak samo zasłużył, czyli wcale xD
0
Marcelo Bielsa po raz kolejny pokazuje jak przehajpowany jest.
Znaczy od kilku lat już o nim nie słychać w świecie piłki, bo ludzie już raczej przejrzeli na oczy, ale teraz jest tego kolejne potwierdzenie. Przeciętny trener, który uchodził za jakiegoś wielkiego fachowca bo ma charakter gbura, że po 2 dniach potrafi z roboty wylecieć bo się nie dogaduje z pracodawcą.
Te Mistrzostwa Świata to była już jego ostatnia szansa na pokazanie światu piłki, że coś mu wyszło, ale chyba już jego najbardziej zagorzali fani zrezygnują bo chłop jest totalnym przeciętniakiem i tak było od zawsze.
Edit: co do wyników - to ciekawie się to wszystko układa. Ostatnia kolejna będzie mega.
0
"Viva Lamine" xD
Napisali to tak jakby Yamal sam te wszystkie 4 bramki zdobył, a nie jedną i to jeszcze na pustaka. Jeszcze jakby jakiś konkret mecz zagrał, a to było no nieoszukujmy się - zwyczajne spotkanie.
4
Czytam te wywiady z nim, obserwuję jego grę, zachowanie itd. i powiem wam, że ciężko przewidzieć co z nim będzie.
Skilla ma, to wiadomo. Będzie pewnie jeszcze lepszy, ale zaczynając tak młodo i już mieć takie doświadczenie ciężko powiedzieć, co będzie za 10 lat? On sobie może mówić, że jego nic nie dotyka, że się cieszy itd. ale psychicznie może raz dwa coś go dojechać.
Do tego on jest strasznie emocjonalnie rozstrzelony, tzn. potrafi się zachować normalnie i tak jak rok temu po wygraniu mistrzostwa z Espanyolem udać się do szatni od razu po meczu jak zalecał Flick, a drugim razem jakieś prowo, jakieś zaczepki w social mediach.
To jeszcze dzieciak i można tak ten charakter tłumaczyć, ale przez to ciężko przewidzieć co będzie za X lat. Chyba każdy taki mulat to ma podobne myślenie i zachowanie jak odniesie sukces w młodym wieku.
Nie jestem jakimś wielkim fanem Yamala, nie moja bajka. Lubię jego grę, bo ma skilla, ale no fanem nie jestem.
2
Powiem Wam, że Hiszpanii jako reprezentacji kibicuje przeszło 20 lat, tak jak FC Barcelonie. Kibicuje też Argentynie bardzo długo.
Zawsze na turniejach to były dla mnie ekipy, którym po prostu kibicowałem i lubiłem jeszcze jakieś inne „wspierać”, ale no to nie był ten poziom co Argentyna i Hiszpania. Jednak jak zaczął się ten turniej to poczułem, że szczerze to jakoś mnie ta Hiszpania jako reprezentacja zaczęła uwierać lekko. Na Euro 2024 też im kibicowałem i cieszę się że w tym wieku wygrali 3 razy Euro i raz Mundial. No ale teraz to kibicuje, ale szczerze? Jak nie wygrają to wyrąbane. O wiele bardziej Argentynie życzę dobrze. Hiszpania zaczęła się robić jakaś taka dla mnie znowu bez charakteru. Era social mediów i później pajacuje taki Yamal.
0
@Pawel13sz Pawełku, idź przeproś bliskich za wstawianie takiego g….
18
Barcola totalnie wyklucza transfer Alvareza niestety.
Dla mnie Barcola miałby sens gdyby Gordon nie przyszedł i w sumie ten Barcola mógłby tutaj bardziej siąść razem z Alvarezem.
1
No i super.
Wad nie stwierdzono.
17
Gavi wywiera presję na ściągnięcie Juliana Alvareza. Szacunek.
1
@Rupert_Haubica MLS to raczej liga gdzie ktoś co rok tam będzie trafiał, ale to raczej będzie no tak jak od lat jest, stały poziom grajków z lig europejskich, nic ponad to.
3
Ciekaw jestem tego transferu, a raczej jego genezy. Dlaczego Robert wybrał Chicago Fire? Wiadomo, że emeryturka w USA to spoko sprawa, to pokazuje przykład Messiego, Suareza, Busiego, Muller, Beckham i wielu innych. Pozwala rozwinąć interesy, można sporo zarobić z umów itd. ale czy serio Arabowie nie dawali mu więcej? Chyba jednak nie. Kluby z Serie A za biedne, a jak wiemy Lewemu zawsze chodziło o hajs. Jakby Milan czy Juve grali w LM w przyszłym sezonie no to może by się skusił, ale też wątpię. Szkoda, bo z jednej strony mówił jaki to fizycznie nie jest super, a miał fajną okazję na pokazanie tego w TOP 5 Ligach i pomóc w powrocie do Ligi Mistrzów, to ucieka za ocean do amerykańskiej betonozy gdzie w lato nie jest za gorąco, a w zimę jaja zamarzają :D
Ale to jego życie i kariera, a w dodatku nic nie musi.
2
Przeciętny klub dla przeciętnego zawodnika. Normalna sprawa.