0

@clyde nawet kurczak ma więcej jaj niż Frodo :D

@Zoker @Mario96w no był, był zniszczony, nie mówię, że nie, ale to Sam dźwigał prawdziwe brzemię bo musiał iść z tym cieniasem, a jeszcze w kluczowych momentach nie zachowywał się wobec Sama jak przyjaciel.

0

@Starrk czytałem i co? Moja opinia

1

@Zoker @lithotripter mi akurat to się podobało i dawało fajny klimacik, ale co człowiek to opinia inaczej byłoby nudno :D

0

Najbardziej denerwująca postać we Władca Pierścieni?

Frodo. Tak naprawdę to Sam zaniósł i zniszczył ten pierścień. Gdyby nie on to by była lipa bo Frodo to... nie będę kończył, ale chodzi o część ciała.

0

@cules100pro no nie mogę się doczekać tej premiery. Gothiki to jedne z lepszych gier. Fajnie jakby kiedyś 3 odnowili bo w nią mi się grało chyba najlepiej.

0

@FCB24 Kolego, bo takie rzeczy to tylko w legalnych kołchozach zwanych korporacjami gdzie zarabiasz jakieś 500 razy mniej w skali roku od takiego piłkarza, któremu się udało przy pomocy szczęścia zostać piłkarzem i może sobie lecieć w kulki z pracodawcą, a jak go jakimś cudem zwolnią to i tak jest zabezpieczony bo ma miliony na kontach, nieruchomości, samochody. Po czasie i tak pewnie jakiś inny klub się na takiego nabierze i znowu zacznie dostawać przelewy na konto co miesiąc w wysokości kilkudziesięciu-kilkuset tysięcy EURO gdzie jego jedynym zadaniem będą treningi 4 razy w tygodniu, 1-2 mecze i to wszystko okraszone załatwionymi przejazdami, noclegiem, jedzeniem itp.

A jak znowu się połamie to klub mu zafunduje leczenie od ręki, a hajsik dalej będzie wpływał na konto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?