Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho i tak git. Obstawiam, że zdobyte w jakiś sezonie 14/15 lub 11/12 gdzie lali leszczy po 8 czy 10 bramek na łeb
2
@mekston czyli prawdziwym brakującym elementem w drużynie był portugalczyk, ale nie Ronaldo, a Felix :D
2
@Stinger_ czy ja wiem mniej prestiżowe? duży kraj, są zespoły z Kanady no musieli to jakoś zrobić, żeby było 'sprawiedliwie'. Dwie konferencje i sobie grają, a dopiero w wielkim ostatecznym finale zwycięzcy swoich grup się spotykają. To USA, więc te wszystkie sezony zasadnicze, playoffy itp to standard u nich, a że opakowują to jeszcze w ładne pudełeczka to według mnie spoko
1
@ViscaelBarca2007 dla mnie to spoko bo jakoś też zachęca ta liga, żeby rzucić okiem, albo śledzić wyniki w necie i trochę się emocjonować :D niech Messi sobie tam siedzi i zdobywa te puchary. Na razie ma Leagues Cup i Supporters Shield, więc teraz jakby jeszcze 2 wpadły do kolekcji to pięknemu z Madery by żyłka pękła bo chłopaczyna tam u Arabów dalej nic :D
0
@Danny Gaucho odwieczne pytanie - ile Cristiano Ronaldo?
@AxelF masz jakiegoś linka?
3
@Danny Gaucho tak jak mówisz - ameryczka :D oni lubią wszystkiego dużo, dużo nagród, rozgłosu, sławy, kamer, pieniędzy, show - to ich napędza
2
@Stinger_ no skoro liga jest podzielona dwie konferencje i później playoffy również no to dobrze, że wyłaniają po jednej ekipie z dwóch stron i pomiędzy nimi wielki finał o miano najlepszej drużyny całej ligi. Normalna sprawa, nie szukaj przypierdzielki Panie Wrestler
16
@Kgorecki2500 w Meksyku i Brazylii jeszcze bardziej skomplikowane :D tutaj to jest jak w każdym amerykańskim sporcie. Sezon zasadniczy i playoffy - w sumie to tyle
2
@Lionel_Messi10 Messi na luzie to robi
0
@mientusek1407 no futbol trochę inaczej wyglądał, ale no też nie rozumiem co tak się na mnie rzucili :D post to gdybanie o tym czy Arsenal da radę i określenie murzarze do Chelsea bo z tym się też kojarzą z tamtych lat i tylko na to zwracają uwagę : D
1
@Stinger_ drużyny Mou szczególnie z tamtych czasów słynęły głównie z defensywnej gry, ale masz po części rację. Przydomek ,,The Bus'' bardziej z finału 2012 się wział
0
Ciekawe czy Arsenal pyknie rekord, albo chociaż wyrówna należący do Chelsea pod względem najmniejszej ilości straconych bramek w sezonie Premier League. Murarze Mourinho w mistrzowskim sezonie 04/05 przez 38 kolejek stracili łącznie 15 bramek. Średnio jakoś 0,4 bramki na mecz. Arsenal ma 6 bramek straconych po 12 meczach. Jakby wczoraj nie stracili w głupi sposób to średnia lepiej by wyglądała.
Według mnie nie zrobią tego bo nawet teraz będą mieli wymagające mecze, a też obrońców trochę kontuzje męczą, więc pewnie The Blues dalej będzie ten niebywały rekord trzymało.
5
@mientusek1407 a daj spokój. Jak się gra z realem to zawsze gra się przeciwko wszystkiemu. Wtedy dla nich obowiązują inne zasady i przepisy
2
@bezalkoholowy w tym roku
1
@AxelF każdy kto o tym mówi głośno ma rację
1
@AxelF niby tak, trzeba zachowywać klasę, ale no jak się widzi co oni robią to przydałoby się np na jakimś ich zgromadzeniu shakować ekrany i wyświetlać wszystkie błędy na ich korzyść :D
0
@Derean dalej nie wiadomo kto prowadzi ten profil? Oni się tak znają jak ja na języku chińskim
1
@MesQueUnClub_87 bardziej chodzi o znaczenie imienia. Znaczenie imienia Sauron to na nasza jak odrażający. Nadała mu go dobra strona bo faktycznie nazywał się Mairon, ale Saruman jako postać też pasuje
1
Real Madryt jakby istniał w uniwersum Śródziemia to miałby na imię Sauron
Kto ma wiedzieć ten wie
1
@Kgorecki2500 a, spoko. W sumie taka zabudowa bardziej śląsko-dolnośląska. Z drugiej strony to i to niemieckie więc jeden czort
0
@LeoMessiiBarcaPepa marzenia. Polska, Argentyna, Hiszpania, ew. Anglia i będzie git :D
1
@Zoker i teraz pomyśl jakbyś te 43 mecze co weszły tylko obstawił :D
ale i tak git, dobra skuteczność
0
@Kgorecki2500 to Gdańsk?
1
@kuz haha jaja jak berety. Elche przekręcone, ale tyle serca i krwi (Inaki Pena) zostawili na boisku to głowa mała. No ale tak to jest jak się mierzy z realem to niestety trzeba więcej poświęcić bo się gra w osłabieniu przeciwko temu klubowi+sędziowie+władza itd.
Najlepsze jest też to jak te rządowe gwiazdeczki kopią każdego, walą z łokci, popychają, ciągną za włosy, głowę, a sami się przewracają od dotyku motyla, albo chcą faule bo w Amazońskiej dżungli pada deszcz a im to przeszkadza.
4
@xavi890 tak jest, w tym roku co raz więcej ludzi się otwiera i o tym mówi. Już dawno powinno być o tym głośno to może by się coś zmieniło, ale lepiej późno niż wcale. Czekam aż my ich zaczniemy z tym cisnąć. Najlepiej jakby Barca na swoje sociale wstawiła takie 2 godzinne filmiki gdzie real jest faworyzowany. Pięknie by było
25
każdy kto ma więcej niż 10 (dziesięć) szarych komórek (a podobno człowiek ma ich średnio 100 miliardów) to wie że obie bramki dla realu nie powinny zostać uznane, ale że wszyscy kibice realu łącznie mają ich może z 5 (pięć) to tylko oni się cieszą że ugrali remis grając kupe. No ale cała ich historia to złodziejstwo, machlojki, przyjaźnie z władzą i tak dalej...
0
@BorzyKrzys ocean eleven z Georgem Klunejem i Bradem Pittem obejrzałeś i już świrujesz, spokojnie
2
@mientusek1407 co się dziwisz jak tam redaktorzy przypinają dają lajki i wyróżniają komentarze obrażające Barce i gdzie są też fałszywe zarzuty. Tam komentarze i władza strony to spód dna nad którym jest 10 metrów mułu
1
Messi to jest klasa. Gościu może nie jak wino bo niezależnie od wieku jest tak samo dobry, ale no co za poziom on trzyma. Niech mu i tym chłopaczkom z Miami się uda w tym sezonie. 38 na karku a tu jeszcze dorzucił dwie statuetki króla strzelców (kwalifikacje MŚ i sezon zasadniczy MLS). Do tego bije kolejne rekordy. Oby w przyszłym roku wziął kolejny mundial i będzie bajka.
4
@Popitek12 jakie głupoty? grał tam przecież i grał też w CSKA Sofia, Parma i w Al Nassr i to on rozsławił ten klub.