0

Rashford wczoraj w defensywie zaliczył fajny wślizg i wykop, ale to nadal mało. Było kilka sytuacji gdzie rywal przebiegał 3 metry od niego i nie nacisnął tylko, albo stał, albo truchtem i rywal przebiegał.
W ofensywie dał możliwości. Potrafił przetrzymać piłkę, oddać groźny strzał, rozegrać co poskutkowało asystą drugiego stopnia, ale no gość wchodzi na ostatnie kilkanaście minut i powinien więcej zapindalać bo to aż razi w oczy.

0

@Konradowskyy napisałem spoko i zapytałem kto pytał

1

@Czyhrynski brakuje do czego? po to żeby tak jak napisałeś 'w pierwszych kilku meczach'? Będzie jak z Rashfordem, Traore właśnie...

4

@Konradowskyy spoko, kto pytał?

6

@Criss18Barca no ta, skoki najważniejsze

0

@Stinger_ nie pisałeś bezpośrednio do mnie, ale O MNIE pod dyskusja, która ROZPOCZĄŁEM.

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś skoro uważasz, że to nie przywalanie.

1

@Stinger_ a Stinger jak zwykle przywalanko do innych no bo co mógłby robić?
Może @Faro pozaczepiaj jeszcze, żeby ego sobie do końca sobie podbić bo raz napisał komentarz, który jaśnie Panu Stingerowi się nie spodobał i musi się przyczepiać nawet jak go nie wołają?

Aaa, i nawet już nie zaczynaj swoich insynuacji bo to nudne jest.

2

@Kgorecki2500 szwajcarzy dziwny naród. Nie przepadam.

0

@Luciano99 Cucurella się mieści?

1

@Safrani Panie Szeryfie, nie wczuwaj się Pan bo straszną pokazówkę odwalasz i myślisz, że jesteś cool. Otóż nie. Jak się prześledzi Twoją historię wpisów na tym forum to zajeżdża mocną żenadą i bije typowym bucem, no ale to już Twój wybór co robisz.

1

@Zoker no i klasa. Każdy ma jakieś hobby. Ja jadę z realem madryt do spodu i tyle

0

@Safrani nie udawaj gł... że nie wiesz co miałeś na myśli konstruując zdanie w taki sposób: ''czytam takie teksty i zastanawiam się, po co autor poświęcił swój czas, żeby to wyprodukować?''

Gdyby Ci to pasowało to nie waliłbyś takich komentarzy tylko olał, albo odpowiedział w normalny sposób, ale nie Safrani musi być najbystrzejszy w ekipie

0

@Zoker byku, jak czytam co wypisują tam w sieci, na er em pe el to mnie nosi. Sorry, ale ogromne głupoty to są. Jak masz znajomego realowca to spoko, no normalne w życiu realnym, że nie przestajesz się z kimś zadawać bo kibicuje komuś innemu, ale jak wygaduje jakieś farmazony to go wyjaśniasz czasami, a jak patrzysz jak postępuje real madryt to jedziesz z tym klubem i tyle.

0

@Safrani jak Ci tak bardzo nie pasuje to zawsze możesz nie odpowiadać i nie poświęcać czasu, żeby to wyprodukować. Co? Atak na zielone? Próba atencji? Czy próba błyśnięcia niczym kostka w salcesonie? ;)

2

Jechanie po realu madryt to nie tylko przyjemność i obowiązek. Z klubem rodem z Mordoru trzeba jechać do spodu. Takie są realia i jak ktoś ma z tym problem to chyba wybrał nie ten klub do kibicowania.

5

Pięknie to się sypie w realu. Gwiazdeczki bez charakteru, biegać im się nie chce. Do tego trener, który już pokazał, że autorytetu to on nie ma i w moment podkulił ogon. Na Bernabeu gnije murawa i ''najnowocześniejszy'' piekarnik świata na siebie nie zarabia, dziadzia Perez coraz bardziej majaczy, a klubowa telewizja nie przestaje szerzyć swojej dennej propagandy dla swoich niezbyt inteligentnych kibiców.
Brakuje jeszcze, żeby Viniś znowu oskarżał wszystkich o rasizm, żeby ten pseudo klubik jeszcze bardziej się kompromitował...

...ale już każdy z Hiszpanii i świata zewnętrznego widzi jakim marnym tworem jest cała instytucja realu madryt. To bardzo cieszy.

0

Rychu Peja na głośnikach od rana. Teraz buja 'Bragga'

5

@sergio5 nóż się w kieszeni otwiera jak się słyszy cokolwiek o realu madryt. Tfu na ten pseudo klubik, stworzony na reżimie, władzy, groźbach, korupcji, machlojkom...

0

@FCB_dimiC jeszcze jakieś 570 razy i okaże się prawdą.

To tak nawiązując do pewnego cytatu o kłamstwach.

0

@AmigoBlancos tam lubią dużo strzelać i też mieć wesołe wyniki. Oby takie 4:1 dla Miami po przynajmniej dublecie Messiego i jeszcze z asystę jedną niech dorzuci chociaż, żeby Yamalowi zawieszać jeszcze wyżej poprzeczkę

1

@Comentateiro spoko byku

4

Z dzisiaj na jutro, równo o północy naszego czasu Inter 'Lionel Messi' Miami podejmie u siebie w półfinale play-off New York City. Lionelu dawaj graj partidazo i zostaje ci już tylko wielki finał MLS. Dwa mecze, dwa trofea. Oby się udało. Kibicujemy mocno!

0

@zadafcb chłopaczyna mówił, że widział swoje dzieci w tamtym momencie i to mu dało siłę, żeby wyjść z tego. Wystarczyła chwila i to w kombinezonie, a i tak przez wiele miesięcy leczył poparzenia...

0

@Faro to nie jest to samo. Nie ma tej magii brazylijskiego dzieciaka z ulic

0

@Danny Gaucho dla wielu zawodników to połowa kariery patrząc po ilości meczów więc Neymar na prawdę dużo stracił i można mówić o niewykorzystanym potencjale i talencie w 100%

3

@Danny Gaucho ostatnio czytałem, że on przez kontuzje opuścił 4 lata gry. Gdyby on tylko miał zdrowie lepsze i w głowie trochę więcej... ostatni przedstawiciel joga bonito. Teraz jest ten Estavao, ale to już nie te pokolenie piłkarzy, bez tego klimatu

1

19.07.2026, MetLife Stadium, New York
Argentyna - X

Będę tam

1

@norbi77 no a czy ja to neguje? Właśnie nie

0

@norbi77 to że to hipokryta, zresztą jak każdy z polityków to nie trzeba mieszać w to zmarłych tragicznie osób. Wiadomo, że dla nich życie ludzkie nie ma wartości. @arasz1819

0

@arasz1819 zachowaj trochę szacunku i nie rób polityki na czyjejś śmierci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?