Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cyzix może dla bananowych dzieciaków co lubią słuchać muzyki gdzie nie wiadomo o czym wokalista nawija bo sepleni i ma zadyszkę i nawija bez sensu to tak
0
@Frimpong haha, Pele akurat tym dobrze nawinął. Ogólnie ten diss też spoko no ale z czym do ludzi gdzie jeden gość 2 lata się dissuje bez przerwy i wygrywa albo z tedeefem, albo z trzyosobową ekipą xd
3
15 lat już minęło od dissowania Peji z Pariasami, a ja dalej nie mogę wyjść z podziwu jak ich i rok wcześniej Jacka Tedeefa zmiażdzył. Szczególnie ten 10 minutowy diss na Pariasów xD
Jeden chłop całe ekipy poskładał.
0
@Ojciec5tkidzieci no i ciul jak wszystko sprowadzało się i tak do tego samego xD to że jeden działał tak, a drugi w trakcie był większym ''zwierzęciem'', ale finalnie i tak obu stronom chodziło o to samo to nie znaczy, że można jednego wybielać nad drugiego xD
0
Ale jutro meczyki.
Barca z Betisem, Inter Miami z Vancouver Whitecaps FC, Arsenal z Aston Villa, Inter z Como, jeszcze Athletic z Atletico, ale idealnie, że Barca i Inter Miami się na siebie nie nakładają.
0
@Bocheno1 o Boże co za dno... nie sądziłem, że ktoś zacznie od spodu dna dobijać się do realu madryt, ale właśnie widać, że Ty tego dokonałeś
2
@PatrychoO
Aborcja - nie
Związki partnerskie - nie
Eutanazja - nie
Kanapka Drwala - obojętnie, sam zjem raz do roku
Rodzynki - tak, ale bez przesady i zależy gdzie, np. sernik nie przeszkadzają
Donald Tusk - nie
Karol Nawrocki - tak
Sfałszowane wybory - xD nie
Reparacje - tak
Niemcy - nie
Unia Europejska - tak, ale uważam, że w UE potrzeba zmian
Ukraina - nie
Rosja - nie
Tenis - nie przeszkadza
F1 - tak, nawet trochę lubię
Walki na Orlenie - co to
Harry Potter - tak
Ronald Araujo - nie
Frenkie de Jong - nie
Julian Alvarez - raczej nie
Legia Warszawa - nie
Real Madryt - usunąć i wymazać z historii
Moderacja - tak
2
@BojanKriKicz byku, każdy gra w co chce - tutaj nie dyskutuje się o tym czy ktoś lubi f1, czy ktoś co rok kupuje nową fifę, albo gra w tetrisa i mario bros. To ma dawać radochę.
1
@MesQueUnClub_87 pewnie wyjdzie, że wszystkich chcemy, a finalnie przyjdzie dwóch grajków na zasadzie wypożyczenia i jeden jakiś 19 latek z ligi belgijskiej. Flick psychicznie już nie wytrzyma trzeciego takiego sezonu i da sobie spokój, wyjedzie gdzieś do Bawarii u podnóża Alp odpocząć.
0
@MesQueUnClub_87 Podobno BvB chce za tego Schloterbecka 40 baniek, a my nie chcemy tyle płacić, więc może pomyślą o wymianie i dopłacie z naszej strony 25 baniek...
Chociaż z drugiej strony u nas będzie głaskanie po główce i sobie odejdzie za free za 6 lat.
8
@Lionel_Messi10 Messi jedziesz po swój drugi Mundial byku
0
@MesQueUnClub_87 tak, ale takie oficjalny początek to miało właśnie w meczu z PSG i później jak wyszedł dokument w którym Enrique tłumaczył swoim zawodnikom słabe strony Araujo to go to dobiło bardziej xD
0
O Araujo jest info, że nie tylko sam mecz z PSG i głupia czerwona kartka na niego wpłynęła, ale i to że w dokumencie o PSG i Enrique był moment jak Enrique mówił o słabych stronach Araujo i że trzeba na niego naciskać bo nie potrafi wyprowadzać piłki i grać pod presją xD
O ja cię kręcę xD to jest jakiś hit i komedia. Gościu zamiast się poprawiać to przez te 1,5 roku zrobił się jeszcze gorszy i do tego mentalnie upadł bo trener innego zespołu, swoją drogą bardzo dobry trener, obnażył jego słabości i w sumie to miał rację bo Araujo walnął babola, który na 99,99% kosztował nas półfinał Ligi Mistrzów. Człowiek porażka.
3
@dge21 co Ty porównujesz w ogóle xD
1
@dge21 mówisz o wstydzie xD to było o tym myśleć wcześniej
3
@dge21 co z tego że kilka lat temu byś tego nie zrobił i postawiłbyś pieniądze na to i ogólnie to masz takie same zdanie na ten temat jak finalnie to robiłeś przez kilka lat xD
to tak jak Putin mówiący, że nie chce mordować cywilów, ale to robi xD ten sam sort
3
@dge21 ale Ty jesteś głupi o Boże xD przeczytaj co napisałeś w tej wiadomości gdzie opisałeś sytuację xD
0
Podobno powstaje jakaś nowa gra w uniwersum LOTR, ale na ten temat w sumie nic nie wiadomo. Rękę ma nad tym trzymać Embracer Group, który wykupił prawa do tworzenia gier LOTR i Hobbit za około 400 baniek euro w 2022 roku, a studio które to tworzy to Revenge. Embracer ma w swoim portfolio m.in. Kingdome Come Deliverance II, Tomb Raider, Dead Island 2, Metro, Deus Ex, Biomutant, Darksiders i inne jak np. karty LOTR.
Podobno dostali też dofinansowanie z Abu Dhabi w wysokości 100 milionów, więc nie będzie to niskobudżetowa gra tylko pełnoprawna produkcja, która ma większy budżet od GoT i GoY np.
Na razie nie wiadomo za dużo, nie ma też oficjalnych zapowiedzi, ale insiderzy mówią o tym, że gra ma być konkurentem dla Hogwarts Legacy i mieć otwarty świat jak Skyrim i Wiedźmin 3.
Czekam na więcej info.
0
@Comentateiro no ale gdzie tu widzisz fikołek skoro ja przyznałem rację, że Jarek to chorągiewka, ale dodałem, że nie o nim był ten temat? No gdzie tu masz hipokryzję i fikołki? Ja chociaż odpowiedziałem i skrytykowałem, a nie jak Ty odwracasz kota ogonem bo nie masz nic mądrego do napisania i jakiś inny gość musiał przyjść i dodać coś za Ciebie
Rozumiem, że tonący brzytwy się chwyta i to są typowe gierki fanów PO, ale no szanujmy się - to zostaje w Internecie.
0
@cules100pro real madryt powinno się usunąć i wymazać z historii. Świat byłby lepszy od tego tworu rodem z Mordoru.
0
@lithotripter szacunek
0
Jaka piosenka zaczyna się słowami:
''Welcome to your life
There's no turning back[...]''
0
@Comentateiro no Jarosław Kaczyński to też niezła chorągiewka i do Lecha nie ma podbicia. Ja pisałem o Lechu w odniesieniu do działań Sikorskiego i Tuska, o Jarku nic nie wspominałem. Jego nie popieram, więc nie widzę tutaj związku.
@pollack
0
@pollack haha, raźniej Wam będzie się klepać po plecach byczki
@Comentateiro no Ty żadnego argumentu nie podałeś tylko same fikołki, które mają ochronić Twoje guru. Tani gaz? Od dawna wiadomo, że PO robi interesy z krajami, które swoją historię budowały na przelewaniu krwi.
aa ten Nord Stream taki super był że klasycznie i niemcy i ruscy się dogadali tak żeby Polska korzyści nie miała, no ale tego już się nie pamięta ;)
0
@Comentateiro no to do Ciebie idealnie pasują w tej sytuacji. Nie wniosłeś nic do dyskusji, tylko zacząłeś taki łuk robić, żeby tylko nie odnieść się do FAKTÓW, a usprawiedliwić swoje guru.
Powiedzenie o fikołkach nie jest z tej samej półki co te ostatnie przykłady przez Ciebie przytoczone.
1
@Comentateiro siup, kolejny fikołek. No cóż. Tak jak myślałem, że odpowie jakiś fan PO to będą fikołki byleby tylko obronić swoje guru. Gratulacje za wytrwałość!
1
@Comentateiro haha, jakich to fikołków i jak naokoło sympatycy Donalda Tuska nie pójdą byleby tylko spróbować go wybronić. No jaja jakieś
0
@lithotripter też dobre
@ShawnC też.
Ja jeszcze lubiłem Shawna Michaelsa theme song i Undertakera mimo, że to sama melodia :D
0
@Eklerek ale to byłaby wspaniała historia jakby Aston Villa wygrało ligę. Unai Emery to idealny trener na właśnie takie kluby jak Aston, Sevilla, Villarreal. Wiadomo, że na 95% nie wytrzymają sezonu, ale może jakimś cudem 10 lat po Leicester powtórzą taki wyczyn?
5
Radek ''Ultra Sigma'' Sikorski w 2010 - ''Rosja w NATO? Czemu nie'' - to wszystko przymykając oko, że 2 lata wcześniej ruskie jak zwykle zaatakowały inny kraj (Gruzja) i że cała ich historia zbudowana jest na wojnach i konfliktach, które w większości sami wywołują.
Donald ''Ultra Alfa Sigma'' Tusk w 2008 - ''Putin? Nasz człowiek w Moskwie'' - odpowiedź na ruski nagłówek ''Tusk? Nasz człowiek w Warszawie'' - Dobrego przyjaciela sobie Donald znalazł.
Wiadomo, że dla PO w tamtych latach pojednanie z Rosją było jednym z priorytetowych tematów. Ten pojechał tam, ten przyjechał tu... słynna fotka Putina i Tuska na molo w Sopocie.
Tusk przymykał nawet oko na gadki ruskich o tym że przed 1 września 1939 roku byliśmy przyjaciółmi Hitlera xD albo jak przestał zbrodnię katyńską określać ''ludobójstwem'' bo się rosjanie by przecież obrazili xD
... a to wszystko po to aby zrobić na złość śp. Lechowi Kaczyńskiemu, który w 2008 roku, kilka dni po ataku Rosji na Gruzję pojechał tam i w stolicy tego kraju przemawiał do ponad 100 tysięcy gruzinów(!!!) ostrzegając przed ZAPĘDAMI ROSJI, która będzie chciała w przyszłości zaatakować inne kraje Europy i że jest to kraj stworzony właśnie na konfliktach i polityce imperializmu, a do tego to komuchy.
Jak się potoczyło to wszyscy wiemy. Kto ostrzegał przed ruskimi, a kto chciał się z nimi przyjaźnić, żeby tylko konkurencyjnej partii zrobić na złość. PO to najgorsza partia i to że ludzie dalej się na nich nabierają to jest wyższy poziom prania mózgu, ale co tu wymagać...