3

@Corr tak jest odkąd tyko przyszedł Mbappe. Jego zawsze będzie ściągało do lewej bo to nominalnie skrzydłowy, a Vinicius miejsca nie odda bo się obrazi i już tak było nie raz, nie dwa.

0

@MichuZ44 dobrze, niech się dalej kompromitują

3

@MaziFCB szkoda, że nie trafił któryś z nich. Oczywiście bez krzywdy dla Pana arbitra, który prowadził mecz wzorowo, ale byłyby większe dymy.

0

@Frimpong ośmieszania realu madryt nigdy mało. Jeszcze ośmieszenie legii, widzewa, bayernu są spoko

0

@Zoker ale bramka by była?
Dobra wystarczająco ich przy ich pomocy upokorzyli i tak :D

4

@juarez obie bramki poezja. W drugiej brakowało położenia się i głową do bramki :D

0

@mientusek1407 no a gdzie ja napisałem, że Messi czy Totti jest ponad klub? :D
@maroon Messi to Barca, Barca to Messi. Tak samo Totti to Roma, Roma to Totti. Nie są ponad swoje kluby, ale na równi.

1

@Tasde dokładnie tak. To dużo mówi o raelu i jeszcze te czerwone kartki i ogólne oburzenie xD beka z nich

2

@Katalonik97 Z tak osłabionym realem gdzie w obronie nie będzie w sumie nikogo Alaves u siebie może powalczyć. Tym bardziej, że u siebie są mocni w tym sezonie.

2

Oby Guardiola z City w środę wrzucili realowi na Bernabeu trójkę i na zero z tyłu i będzie ciekawiej :D

2

Nieźle real też się zaczął sypać po powrocie Bellinghama. Typowy brytyjski cwaniaczek, który jechał głównie na dobijakach. Mocno przeciętny piłkarz, który mógłby być przydatny jedynie jakby nie było napastnika, ale i tak wtedy nie dawałby takich liczb jak typowa 9, albo taki Mbappe. No cóż. Świat otwiera oczy, że lepiej mieć w składzie Pedriego czy Vitinhe niż Jude.

2

@mientusek1407 gość myśli, że jest ponad klub xD w świecie piłki jedynie taki Messi mógł uważać, że jest na równi z klubem, albo Totti z Romą...

1

@Kgorecki2500 no i super. Robi wrażenie. Niech zarabiają i robią trójkę jak najszybciej :D

0

@PatrykBarca LFC popełnił błąd, ale na tamten moment to kibice by ich zjedli za to że go nie przedłużyli, a prawda jest taka, że powinni sprzedać i adios. Salah to niezły egotop i z niego teraz to wszystko wychodzi.

2

Na szczęście Celta wczoraj też trochę szczęścia miała. Jak grali w przewadze to mam wrażenie, że osiadli za bardzo i real wtedy zaczął bardziej cisnąć. Mało brakowało i Mbappe lobem zdobyłby bramkę. Wtedy byłoby 1:1 i coś czuję, że Celta by już tego nie wytrzymała, ale na szczęście potoczyło się to wspaniale :D

0

@FcPortoFan1999 a niech siedzi dalej w Realu, nie widzę problemu w tym

1

@Kgorecki2500 ile Zwierzogród 2 zarobił?

0

Ciekawe artykuły na stronie realu madryt się pojawiają :D

Jeden o tym, że szatnia jest podzielona co do wczorajszego meczu. Jedni twierdzą, że zagrali jak gów... a drudzy, że przez sędziów przegrywają xD
Do tego do szatni nie wszedł Xabi ani na chwilę, nic nie powiedział. Po prostu poszedł sobie, a wtedy właśnie działy się też dymy w szatni realu, że się kłócili między sobą, rzucali przedmiotami xD

Wypowiedzi Xabiego po meczu też eleganckie. Niech tak dalej robią, jest w porządku.

8

Niezła zgnilizna się zrobiła w obozie realu madryt. Nie dość, że murawa na Bernabeu gnije to jeszcze w cały zespół, sztab i dyrekcja tak samo. Pięknie się na to patrzy. Mit o ''wielkim'' realu madryt upada, sędziowie w końcu nie dają sobą pomiatać tylko traktują równo rządowych zawodników i nagle real już nie taki mocny. Wywieranie presji na sędziach nic nie daje. Wczoraj wzorowo Pan arbiter poprowadził mecz przez co real madryt sam się upokorzył, a Celta Vigo dołożyła dwie wisienki na tort z czego ta druga to też poezja. Szkoda tylko, że ten Swedberg nie położył się i głową nie popchnął tej piłki do bramki.

0

@lajcior daj tam Estevao karte UCL ewentualnie, no ale co tu duzo mowic - pewnie ukradles...

0

@Sinirsey aktualnie 6 bo spadłem wcześniej po sezonie i za dużo nie gram xd

0

Byki z Fify jakie składy?

U mnie:
Maignan IF 88 - Nuno Tavares 86, Cuti Romero 85, Van Dijk 90, Wesley 85 - Rodri de Paul 85, na śpo Dybala 88, Szoboszlai 87, ale karta kapitana - Garnacho 87, Bonny 86 i Messi IF 87. Formacja 4-3-3 z ŚPO.

Skład za ok milion, full zgranie na trenerze z Portugalii z ligą angielską.

0

@Pedri16Future haha, kompromitacji Tuska ciąg dalszy.

Niech sobie przypomni jak sam kolaborował z ruskimi wraz ze swoimi partyjnymi kolegami. Jak się miłowali jedni i drudzy, jak robili interesy, jak spotykali się czy to w Polsce, czy to w Rosji...

0

@Eklerek przecież zostali zjedzenie przez Rycha, a o to chodzi w dissach. Wytknął im wszystko co było do wytknięcia, pojechał tak że kariery przystopowały, albo w ogóle się zatrzymały itp.

0

@Eklerek nie no co Ty gadasz

0

@Eklerek niech mu wjeżdża ma banie

@BojanKriKicz zazdrościsz

0

@Eklerek kuźwa Verstappen musisz to zrobić w niedziele, cały świat wierzy

0

@tomek8756 byku, co blokujesz wiadomości na pv?

2

@Castro byku, no jasne że Tusk, ale zaraz tu się zlecą fanatycy swojego guru i będzie jazda za słowa prawdy

0

@Cyzix mięso na spaghetti przemielił jedynie
@IronMan43 zamknęli to sobie, ale drzwi do ewentualnego sukcesu bo zostali zjechani z góry na dół
@Eklerek nie wiem co Ty się doszukujesz i mącisz xD Rychu pojechał po nich, skończył im na tamten moment kariery i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?