1

@Who_you_mam może jak na gościa z Bangladeszu myślał, że w fabryce jest

0

@baryn dlatego powinien już dawno odejść do klubu gdzie jest mniejsza presja dla swojego dobra, ale nie - ludzie chcieli mu pomóc, a on wyśmiewał to publicznie.

0

@Rifek nie porównuj sytuacji Roberta Enke do tej Araujo. To są dwa różne światy i Enke na prawdę w życiu prywatnym przeżył tragedię.
Araujo zawalił z PSG w 2024 - ok, każdemu się zdarza, normalna sprawa. Dostał szansę, dostał lekcję od Gundogana, ale nie skorzystał. Publicznie to wyśmiał.
Później kręcił z kontraktem, wodził klub za nos, że niby inne kluby są zainteresowane, żeby wydoić hajs. W między czasie zawalił też kolejny mecz. Kontrakt przedłużony, w między czasie napinka, że jest gorylem i inne takie. Oczywiście w między czasie jest jednym z kapitanów. Kolejny mecz zawala.

On sam na siebie kręcił bata to ma. Dostał szanse, nie skorzystał. Kręcił wiele razy to w końcu się zakopał na wlasne życzenie.

0

@Lanosss ja to współczuję najbardziej Hansiemu bo przyszedł i nie dostaje żadnych transferów oprócz zapchaj dziur, odszedł jeszcze lider defensywy na własne życzenie i musi kombinować i przestawiać zawodników. Jemu powinni pomnik walnąć pod Camp Nou.

0

@tbas kibicuję tyle lat co pewnie połowa strony ma tyle na karku, zostawiam pieniądze bezpośrednio w kasie klubowej, na swoją pensję ma też m.in. z legalnych transmisji za które płacę i oglądam. Hasło Mes Que Un Club powinno wychodzić przede wszystkim ze strony klubu i zawodników, a on jako jeden z kapitanów tego nie przestrzega, więc nie dziw się że idzie krytyka w jego stronę. Co ma powiedzieć Messi albo Ronaldo? Uźwa po nich jechali na wielu stadionach jak po burych su... do tego na nich totalnie każdy patrzył, a chłopy wiedzieli co mają robić. Messi pracował po cichu i dał radę, Ronaldo może i dużo gadał, ale zobacz co osiągnął. Araujo sam na siebie bata kręcił to ma.

0

@lajcior zachowuje się jak nieodpowiedzialny dzieciak więc tak jest traktowany. Zarabia ogromne pieniądze, jest jednym z kapitanów i kto kolwiek widział ktokolwiek wie. No sorry. Dostał jedną lekcję po PSG gdzie Gundogan zwrócił mu uwagę to grał szefa. Były kolejne ważne spotkania gdzie kolejne razy dawał ciała, a w między czasie w social mediach kreował się na nie wiadomo jakiego goryla, powrót do TOP itp.
Kolejny ważny mecz i robi dokładnie to samo. Powtarzam - jest jednym z kapitanów, zarabia wielkie pieniądze i nie pokazuje wartości jakie powinien pokazywać kapitan. Wymusza wolne bo mu się trenować nie chce, na mecz pewnie też nie przyjdzie gdzie w LM zagramy pierwszy raz od 3 lat na Camp Nou. No sorry po raz drugi, ale sam sobie tę pętlę kręcił na szyi, więc niech teraz wyjdzie z twarzą. Wątpię, że on ma depresję. Sam się spalił i nie potrafi się przyznać. Nie pokazuje przysłowiowych jaj gdzie na takiego się kreował. Jak faktycznie ma problemy to od dawna powinien szukać pomocy, a nie dalej pogrążać siebie i klub.

2

Ronald Araujo zamierza się chociaż dzisiaj pojawić na trybunach, żeby wspierać drużynę jako jeden z KAPITANÓW w trochę skomplikowanej sytuacji naszej drużyny w Lidze Mistrzów gdzie zagramy pierwszy mecz w tych rozgrywkach na Camp Nou od 3 lat? Czy dalej będzie pobierał ogromną pensję pod przykrywką złego samopoczucia bo kolejny raz zawalił ważny mecz i zamiast zachowywać się jak honorowy człowiek to chowa głowę w piasek i tyle go widzieli?

0

@LeszekFCB a nutka Travisa ''Najwyższy w pokoju'' też Ci się dobrze kojarzy byku?

0

@tbas było chyba sporo plotek i zainteresowania tym graczem w każde okienko, a jeśli faktycznie tyle ile piszecie i że nie pewne info to sorry, mój błąd.

0

@tomek8756 byku, bierzesz w tym udział? Dlaczego tak btw zablokowałeś wiadomości na pv?

0

@Derean to może mi się coś porypało, ale to i tak tyle, że teraz od nikogo nie dostaniemy tyle siana.

0

Nie no ten Ronald Araujo to jest porażka. Przecież teraz to nawet będzie go ciężko sprzedać bo każdy wie że on nie dość, że formy nie ma, nie ma psychiki do grania ważnych meczów, więc zostają jakieś słabeusze typu Pisa, albo Hellas Verona za 2 miliony euro, a co NAJLEPSZE to nie będzie grał już w ogóle i jego forma nie dość, że psychiczna to i fizyczna będzie jak u emeryta. W co myśmy się wkopali z tym gościem. Ciołki z Juventusu dawali 60 baniek to było odwozić na lotnisko, a teraz? Teraz zostajemy z ręką w nocniku i Araujo, który jest totalnym amatorem.

0

@Eklerek jedne z lepszych. Pasują nawet do niedzielnego obiadku.

0

@escarabajo pozdro

0

@escarabajo to akurat działa, dzięki

1

@Derean oczywiście temat sędziów musiał być xD co za błazny

0

@Dari0G nie no czasami mają taką serie jednej wygranej, czasami nawet dwóch...

0

@escarabajo aha, dalej nie działa. Nie rozumiem

0

Kylian Mbappe come to Besiktas... albo chociaż chodź do Legii lub Widzewa. Może wtedy będą potrafili wygrać kilka meczów pod rząd

0

@escarabajo jak zamykam oczy to nic nie widzę jak chcę przeczytać...

Coś nie działa, albo słaby poradnik

1

@wojopancer no jak nie jest wielki? Kontuzje w obronie do tego czerwone kartki. Sędziowie w końcu zaczęli podejmować prawidłowe decyzje i nie bać się 'wielkiego' realu madryt. Do tego trener, który przegrał rywalizację o prawo głosu z zawodnikami z wielkim ego. Media już go zwalniają i dają info o szukaniu następcy. Jedyna taktyka to laga na Mbappe i tyle. Wczoraj go wyłączyli i poza jedną akcją gdzie i tak uderzył nad poprzeczką go nie było i w ataku była lipa. Pomoc to typowi wyrobnicy i większość meczów przegrywają środek pola. Ogólny dym dookoła klubu, stadion który na siebie nie zarabia, murawa gnije, w tragicznym stanie jest to boisko, ale najważniejsze, że jest ekran 360 stopni. Perez co raz bardziej odklejony. Tam na chwilę obecną nic nie napawa optymizmem.

2

@RosjaninBut niech chociaż do SPH zostanie bo jeszcze w ewentualnym finale z nimi zagramy i będzie efekt nowej miotły, a tak to można ich dojechać

2

@pluszek Karol Nawrocki to właściwy człowiek na właściwym miejscu, a połowę narodu dalej boli ten fakt, że w końcu jest Prezydent przez duże P, z krwi i kości Polak patriota. Sigma.

0

@draxidox ale się obłowią te kraje, a USA w szczególności. Stadionów nie musieli budować specjalnie pod imprezę bo już mieli. Ceny z kosmosu, do tego wszystkie pamiątki, przekąski, noclegi, loty, a główne danie czyli reklamy, sponsorzy itd. to już w ogóle tyle siana zostawią. Tak to można organizować Mundial.

2

@MichalZZZ nie no chłopie, ale odpaliłeś teraz jak Salah z 'formą' od wiosny :D

2

Za Xabim Alonso nigdy nie przepadałem. Jak grał w Liverpoolu, realu, Bayernie... czy jako trenerze Bayeru czy teraz realu. Zawsze cieszy niepowodzenie somsiada, ale obecna sytuacja realu pokazuje jak kluby o takiej marce czyli tylko Barca i real ciężko jest prowadzić. U nas zawsze parcie na wyniki, piękną grę, duża presja z tym związana. Widać to było po Guardioli, Enrique czy teraz po Flicku jak szybciej 'starzeli/starzeją' się po twarzach prowadząc Barcę. To jest ciągła presja z klubu, od kibiców, a przede wszystkim też media dokładają dużo. W realu do tego dochodzi, że tam od zawsze jest zlepek gwiazd z wysokim ego i dla nich założenia taktyczne to za dużo, a jak coś któremuś się nie spodoba to zaraz pokazują swoje wysokie ego i trener obrywa za swoje decyzje mimo, że to on jest od podejmowania decyzji xD

Oba te kluby to jest inny poziom, nieosiągalny dla tych wszystkich Bayernów, Juventusów, Milanow, Interów, Liverpoolów i tak dalej..

2

@Derean początek sezonu mieli udane patrząc na wyniki, ale gra nie była super. Wiadomo - nowy trener, wdrożenie, ale dalej wyglądali jak mocny średniak pod tym względem.

0

Mimo, że obecna piłka jest mocno fizyczna i wydolnościowa to widać jak na dłoni, że zawodnicy techniczni dalej są na topie i będą bo piłka to nie tylko bieganie od bramki do bramki, ale głównie regulowanie tempa, przyspieszanie, trzymanie tej piłki, technika, dyrygowanie środkiem itd.

Pedri i Vitinha są idealnymi przykładami. Zawsze będą robić różnice. Wyśmienici technicy, ale i też dają radę pod względem wydolnościowym i mimo, że to chudziutcy chłopacy to ciężko im odebrać piłkę przez nadprzeciętne zdolności.

Tak, biję trochę do takich placków jak Bellingham czy Valverde. W realu są sami wyrobnicy i środek pola przegrywają praktycznie z każdym zespołem. Jak masz w pomocy piłkarza, który potrafi grać technicznie, drugiego do lekkiej pomocy i jeden, który będzie potrafił dużo biegać, naciskając rywali i potrafiąc coś czasami załadować to można dominować każdego. Ciężko o takich zawodników i posiadanie takiej pomocy, ale my mamy to szczęście, że u nas stawia się na takich graczy od zawsze, albo PSG za Enrique, który potrafi ustawić tam zespół i wykorzystać walory właśnie takiego Vitinhi.

0

@FcPortoFan1999 tak jest

0

@Zoker no to wilk syty i owca cała :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?