0

@MichuZ44 innowacyjny pomysł Japończyków xD

0

Hojlund w tym Neapolu to się dobrze rozgrywa. Wystarczyło odejść z United, pójść do defensywnego Napoli Antonio Conte i od razu jakby boosta dostał.

0

@lithotripter jest taka jedna nutka jego, pewnie jedna z popularniejszych i tutaj też 'zawędrowała' w pewnej formie ;)

0

Spoko wynik wczoraj w 1/2 Superpucharu Włoch.

0

@NeroTFP1 Gothic prawie wszędzie pasuje.

Trzeba interweniować jak się widzi takie nieczyste zagrania.

2

@Gaucho jechać z nimi do spodu. Laporta powinien wynająć jakiś telebim w Madrycie i wyświetlać na nim 2 godzinną sklejkę jak real madryt strzela bramki ze spalonych, dostaje karne za faule na swoich zawodnikach, nie dostaje kartek za agresywne faule itd

3

@europejczyk haha piękne :D

4

@FioletoweOczy haha, kolejny dalej nie może się pogodzić z przegraną 2 godzinnego prezydenta :D chłopczyku - żeby rządzić wystarczy okradać ludzi m.in. z kamienic, wmawiać im że ich pieniądze nie są ich, wmawiać, że ruscy są naszymi przyjaciółmi, sprzedawać polskie firmy, nie spełniać swoich obietnic i tak dalej, i tak dalej... - tak mowa tu o Twojej Platformie ;)

2

Komentarz usunięty

9

@Ojciec5tkidzieci Sikorski na pewno o tym mówil.

Ostatnio o tym tutaj pisałem i o Tusku, jakie mieli stosunki do ruskich to oczywiście fanatycy się rzucili i tyle z tego było xD

11

@Ojciec5tkidzieci a teraz fanatycy Platformy i Tuska udają, że tego nie pamiętają xD

0

@maroon to teraz ja nie zrozumiałem, hehe.

0

@mmaciass 2 tysiące jednostek w tabletce+500 z tranu Mollers.

Do tego trzeba brać jeszcze witamine d3 z k2mk7, żeby się wchłaniała poprawnie w 100% i najlepiej po jedzeniu gdzie trochę tłuszczu było.

0

@maroon Argentyna jest TOP3 w historii reprezentacji sumując wszystko. Brazylia pierwsza, drugie Niemce i Argentyna trzecia

1

@NeroTFP1 jak wyżej. Chyba źle się zrozumieliśmy

2

@maroon powiedz jak 3 krotny triumfator Mistrzostw Świata 16 krotny triumfator Copa America, zdobywca wielu innych trofeów jak Puchar Konfederacji, Finallisima dwukrotnie, czy w turniejach młodzieżowych i na IOR zdobywali medale, często złote, a do tego wypuszczająca na świat takich zawodników jak GOAT Messi, Maradona, Crespo, di Maria, Veron, Zanetti, Aguero, Batistuta, Passarella, Kempes, Riquelme i inni nie jest jedną z najlepszych w historii?

Chyba, że źle zrozumiałeś i chodzi o występ na Mundialu. No Messi top 3 występów na Mundialu w historii na pewno. Sama Argentyna 2022 może nie najlepszy występ w historii, ale jeden z lepszych.

3

@Sasha1980 chyba Ty, bo reszta zapamięta z idealnego turnieju zakończonego sukcesem.

1

@maroon boli? ma boleć. 3 lata od wielkiego triumfu najlepszego piłkarza w historii wraz z jedną z najlepszych reprezentacji w historii. Kawał serducha zostawili chłopacy w Katarze i się udało.

1

Równo 3 lata od upragnionego trofeum GOAT tego sportu jak i całej Argentyny. Było blisko w 2014 gdzie Argentyńczycy zostali lekko przekręceni przez brak czerwonych kartek dla reprezentantów Niemiec, ale najwidoczniej tak musiało być. Ten tytuł 'smakował' wybitnie, a sam Messi zagrał turniej wybitny. TOP3 występów indywidualnych na Mundialach zdecydowanie. Najlepszym w historii był już od dawna, ale to trofeum to była wisienka na torcie i jak jeden z komentatorów powiedział przed finałem - 'Messi walczy o okładkę na autobiografię'.

Kompletny piłkarz, kompletna kariera. Nikt tego nie pobije nigdy.

0

@LeoMessiiBarcaPepa no on ma słaby ogólny drybling, jedynie to jak szybko macha nogami

0

@Zoker haha, dobra gra słów

0

@gumaz Nie znam go prywatnie, a to jest ważniejsze, a co do neta to neutralnie. Użytkownik jak użytkownik i tyle

1

Ciekaw jestem Mbappe za jakieś 3-4 lata. Za 2 dni kończy 27 lat no i nie ukrywajmy - jego jeden z głównych atutów to szybkość. Ma dobre wykończenie, momentami bardzo dobre, ale nie wybitne bo potrafi sporo sytuacji marnować i to często bardzo prostych.
Bardzo silny fizycznie też nie jest patrząc jak często się kładzie bo byle jakim kontakcie. Drybling dobry, ale też w bardzo dużej mierze bazujący na szybkości biegu/poruszania nogami. Rozgrywającym też nie jest i raczej nie będzie, nie ma cech i umiejętności, które pozwoliłyby na to.

Nie będę ukrywał, ale nie przepadam za nim. Kilka razy pokazywał już swoją bucowatość poprzez chamskie teksty o jakimś zabijaniu na ulicy, odnośnie rywali np przed Mundialem w 2022, na boisku też potrafił prowokować, albo chamsko faulować mało co nie łamiąc nogi przeciwnikowi. Im szybciej zaliczy zjazd do bazy tym lepiej. Mam nadzieję, że ma klątwę odnośnie LM i jej nie wygra, a na pewno oby nie z realem.

4

@heniusss te bramki to nie są za duże patrząc, że to 10 letnie dzieci? xd

1

@FcPortoFan1999 presję narzucasz :D

2

@PatrychoO daliby 20000 tysięcy to więcej by kupiło bo super sprawa, a na pewno wszystkie by się rozeszły, a 5k? Co to jest. Ostatnio tyle było i w chwilę poszły

0

@Katalończyk 99 lata obserwacji, doświadczenia po prostu:D

0

@FcPortoFan1999 spoko, zapraszam

1

No i wychodzi na to że dobrze czułem co do wczorajszego wyboru golkipera

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16348740#comment-16348740

1

@th@les spoko, to ja :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?