Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tasde głodnemu chleb na myśli ;)
Klasycznie - jak ktoś nie zgadza się z super pomysłami Unii, Platformy i innych tego typu instytucji/tworów to od razu szur, ćpun, onuca i tak dalej.
2
@Chaoss oho, odezwał się oświecony i jedyny najlepszy.
7
@Tasde haha, chyba Cię pogrzało. O tym Mercosur nie powinno być mowy w ogóle. Dziadostwo nieprzebadane, które ma zalać Europę i wyeliminować europejskich rolników. Już i tak wystarczy, że Europa ściąga to świństwo od nich, ale po tej umowie będzie jeszcze gorzej. Ludzie lewicy i oświecenia Platformerskiego oczywiście uznają to za super sprawę jak wszystkie inne niszczące umowy, które każą ściągać tragicznej jakości produkty. Tak mnie zastanawia - tylu nazistów uciekło do Ameryki Południowej i miało się tam super, może teraz tamtejsi potomkowie z tego powodu będą zalewać tym szajsem? Jakoś nie chce mi się wierzyć w czyste przypadki i dobre serce.
4
@ifoa ten rudowłosy dalton od zawsze był ciętym typkiem
0
Chyba się zapowiada, że cały 31.12 będzie padał śnieg
2
@Karol145 Karolu, nie denerwuj się... to tylko polityka.
1
@Kapitan hawk CristianoRonaldoToGOAT... co jest nieprawdą tak samo jak przekaz zawarty w tym zmyślonym nicku
1
@kanver_ Mbappe 5 spotkań mniej, a tylko 40 minut mniej od Vitinhi. Co prawda Kylian nie biega tyle co większość zawodników, ale czekam na moment jak przyjdzie zmęczenie bo on też nie miał prawdziwej przerwy między sezonami. Vinicius 2 spotkania więcej, ale 300 minut mniej - no tutaj też mogą dalej być dymy jak będzie ściągany w meczach jak już to miało miejsce nie raz.
0
@lithotripter postać znana, aktor itp. na takiego gościa takie określenia to jest żart
4
@Huck a to że to krindżowe, że jeżdżą takimi gruzami, robią hałas, myślą że są cool bo wyjadą jakąś oklejoną starą beemą, albo innym złomem i tylko zatruwają normalnym ludziom życie
4
@Hosh i wjechać do garażu też bo zaniżyłby wartość
6
@urbipl to jest chyba jedyny gość, który bliskie wolne takie z 17-20 metra potrafił walić pół podcinką i zdobywać tyle bramek. GOAT.
0
@Tasde nie. Ja powiązałem Tuska i starego Murana bo sam Tusk się na niego powoływał opisując go w samych superlatywach, a to że dodatkowo młody Muran miał problemy psychiczne i finalnie też zmarł na co miał wpływ jego ojciec to pokazuje do jakich ludzi Tusk się potrafi odwoływać.
1
@FCB24 a Ty konto ponad 12 lat więc nie ukrywam, ale niezły wynik, żeby tyle czasu się ukrywać
2
@damianex10 najlepsza ekipa w historii
4
@FCB24 zasady to są zasady i sędziowie powinni je przestrzegać.
Haha, tekst jak typowy kibic realu. Co ma LM do tego? Formę pokazujesz w lidze gdzie masz 38 kolejek, a my tutaj dominowaliśmy przez wiele lat i nawet teraz w czasach kryzysu w 3 sezonach robimy 2 ligi i idziemy po trzecią, ale nie real taki mocny bo od 20 lat nie obronili ligi xdd no tak najwazniejsza lm jest przeciez, nic innego się nie liczy. Co z tego, ze wygrywali po bramkach ze spalonych i faulach xd
0
@Tasde no przecież sam Tusk wybiera takich 'ekspertów' i się na nich powołuje xD
0
Komentarz usunięty
1
@FCB24 a czy Ty musisz zawsze robić przytyki w stronę Barcy i ich zawodników? Ty jesteś kibicem na niby bo wiecznie tylko ujadasz
10
@Kapitan9 stop holendaryzacji Barcelony
7
Pięknie! Jechać do spodu z madryckim tworem
0
@Tasde gość od dawna miał problemy z dragami właśnie w głównej mierze przez swojego farmazoniarskiego tatusia
0
@Tasde przygłupa internetowego, który przyczynił się do śmierci swojego syna
0
@Kinginiesta ale kto mówi, że nie przeszkadza?
0
@Tasde a po za tym post uderzał bardziej w hipokryzję wyborców bo np już nie pamiętają jak udawali, że nie widzą znanego aktora Jacka Murańskiego i że nie było tematu. Prawa strona bardziej potrafi się przyznać do błędów.
0
@Tasde po necie hulają głównie wyborcy PO patrząc po historii ich wpisów na X itp
0
@MessiForeverTheBest jest, jest, zdanie o państwowej odnosiło się do TVP
1
Widzę, że teraz fani Tuska, Platformy i lewicowi ludzie mają swoje 5 minut, ponieważ do swojego prywatnego kanału, właściciel znany od dawna z tego, że skacze na kasę i jest niezłym egotopem zaprosił dwóch marnych ruskich trolli xD
Zaraz jakiś Giertych, cała Platforma, Tusk czy inni coś odwalą i będzie powrót do jaskini, udawanie, że nie ma problemu, a TVP i TVN to czysta woda bo w państwowej jak KO przejęło władze to w pierwszym wydaniu nowych (starych) Wiadomości nie było nic o polityce :o
0
Komentarz usunięty
2
@escarabajo ale gdzie Ty tu widzisz farmazon? Przecież to zwykła grafika na której jest Higuain bo w sumie przed Messim był tam najpopularniejszym zawodnikiem i Ty chyba nie zrozumiałeś tego xD równie dobrze mogli tam dać jakiegoś jaśka, którego nikt nie kojarzy i wyszłoby to samo pod względem merytorycznym