5

@Eklerek Van Dijk najbardziej przereklamowany obrońca ostatnich 10 lat

5

@draxidox nie rozumiem z czego się śmiejesz w tej sytuacji.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Polecam serial 'To: Witajcie w Derry'.

Wczoraj z kobietą skończyliśmy oglądać, w sumie to 8 odcinków łykniętych w mniej niż dobę. Dobra produkcja, dobry poziom aktorski, historia przedstawiona w bardzo dobry sposób gdzie z odcinka na odcinek był wyjaśniany każdy wcześniejszy wątek. Sporo zwrotów akcji, niespodziewanych sytuacji, niektórych można było się domyślić tak po prostu, albo zwracając uwagę na szczegóły. Ogólnie też świat pokazany bardzo dobre, efekty komputerowe nie przesadzone. Wciągająca produkcja i szkoda, że dopiero w następnym roku będzie sezon nr 2.

1

@Kapitan hawk FC Barcelona go kupiła latem zeszłego roku

2

@pt9 nie no inne też spoko np nugat, ta śmietankowa, pralinowa, ale zielone the best

5

Najlepsze Merci?

Zielone, z kawałkami orzeszków

0

@Safrani akurat to są słowa prawdy

3

Śmieszy to jak część społeczeństwa przestrzega przed ruskimi (czego nie trzeba robić bo każdy kto ma trochę oleju w głowie i zna podstawy historii to wie, że ruskim się nigdy nie ufa), a cieszą się że jako Marszałek Sejmu zasiada komuch xD

1

@mekston Borussia to jeden z najbardziej frajerskich klubów w historii. W Polsce większość fanów przez to że kiedyś była tam polska kolonia. To taki klub, żeby wyrzeźbić jakiegoś grajka ze słabszej ligi i go opchnąć gdzieś do Anglii za 50 wzwyż milionów.

0

@michaleu tego nie zdradzę, ale Ty raczej nie bo w sumie za bardzo nie kojarzę Twoich wpisów xD

2

@lithotripter obowiązkowo. Chyba wczoraj coś jeden wrzucał, że dzisiaj idzie xD niech jeszcze potwierdzi bo siedzę i nie wiem co mam myśleć o tym...

1

@Arden przedłużył do czerwca 2027 i w lato 2026 poszukał zainteresowanego klubu, który go kupi właśnie od lata 2026.

6

@Eklerek no o tym mówiłem - wywaliło atencjonometr dzisiaj u niektórych i kolega jest jednym z przykładów xD są jeszcze inne i inni, które i którzy klepią te posty dla atencji i dostają poklask od jakichś fiksiarzy xD

4

@Criss18Barca piona, ja też

a też zawsze patrzysz w oczy, kiedy z kimś rozmawiasz. Nigdy nie wykonujesz niepotrzebnych ruchów. Wystarczy Ci pierwszych 10 słów, 5 pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiesz, że w jego psychice czai się strach?

8

@Criss18Barca ale Ty masz silną psychikę, chyba jesteś człowiekiem z miasta?

0

@Herato trochę z tym TOP3 ZP nie byłem pewny, ale no wszystko się zgrywało. Oprócz tego Grabowskiego bo nie wiedziałem o co chodzi xd

0

@marcin62 ale zobaczysz, że tak też będzie na Mundialu i oni jakimś psim swędem wygrają bo ten gdzieś stanie, piłka się od niego odbije i takie tam...

0

@FcPortoFan1999 taka jedna część tej strony, gdzie na prawdę atencyjność postów wybija daleko w górę, a inna część dolewa oliwy do tego ognia atencyjności

5

@Messibestplayerintheworld słowo klucz: robi to jak przyjaciółmi na ulicy.

Messi z wieloma zawodnikami nawiązał przyjaźń i między innymi dzięki temu jego gra tak wyglądała i wygląda.

Btw. Raul nie jest już legendą realu

2

Atencjonometry niektórych na tej stronie w ostatnim czasie wyje... ponad normę xD

1

@Herato Lampard?

0

Poleci ktoś jakieś klasyk gierki na Steam do kupienia? Może coś na obecnej promce? Kupiłem Heroesy 3, Total Wara, trylogię Wiedźmina, remaster NFS Hot Pursuit... może coś jeszcze?

Da się w ogóle pobrać jakieś gry jeszcze, jak tak to skąd? Chodzi o klasyki typu NFS Most Wanted z 2005, Carbon, Underground 2, jakieś stare fify itp

0

@Aragorn33 kaloryczna przekąska, czy jak Ci tam - daj spokój

2

@Tasde głodnemu chleb na myśli ;)

Klasycznie - jak ktoś nie zgadza się z super pomysłami Unii, Platformy i innych tego typu instytucji/tworów to od razu szur, ćpun, onuca i tak dalej.

2

@Chaoss oho, odezwał się oświecony i jedyny najlepszy.

7

@Tasde haha, chyba Cię pogrzało. O tym Mercosur nie powinno być mowy w ogóle. Dziadostwo nieprzebadane, które ma zalać Europę i wyeliminować europejskich rolników. Już i tak wystarczy, że Europa ściąga to świństwo od nich, ale po tej umowie będzie jeszcze gorzej. Ludzie lewicy i oświecenia Platformerskiego oczywiście uznają to za super sprawę jak wszystkie inne niszczące umowy, które każą ściągać tragicznej jakości produkty. Tak mnie zastanawia - tylu nazistów uciekło do Ameryki Południowej i miało się tam super, może teraz tamtejsi potomkowie z tego powodu będą zalewać tym szajsem? Jakoś nie chce mi się wierzyć w czyste przypadki i dobre serce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?