0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

Mbappe kolejny raz pokazał jakim bucem jest i jaki ma stosunek do Barcy. Jak nie grożenie zawodnikowi naszego klubu, że go znajdzie na ulicy, pobije, zabije, jak jakiś ulicznik, to jakieś prowokowanie, albo decydowanie za trenera swojego klubu, żeby nie robili nam szpaleru. Mbappe to straszny egoista z dużą dawką bucowatości i to widać od pierwszych lat w PSG. Nie przepadam za nim w sumie od początku i co jakiś czas tylko potwierdza moje zdanie o nim. Piłkarz dobry, ale nie najlepszy. Poza szybkością raczej mało co ma do zaoferowania. Taki Yamal w wieku 17-18 lat ma o wiele większy wachlarz umiejętności niż Kylian przez całą karierę.
To wszystko pewnie i tak nie będzie przeszkodą dla niektórych - obiektywnych - kibiców, żeby celebrować jego bramki i podniecać się w dalszym ciągu.

3

@Frimpong dokładnie tak jest

4

@NeroTFP1 niech odpoczywa, nie ma co go forsować patrząc ile daje na boisku po powrocie z kontuzji+to ile dawał w poprzednim sezonie.

5

Dzień dobry po tygodniowej przerwie za ubliżanie Bellinghamowi.

Było to nie na miejscu, nie powinienem przekładać swojej niechęci do angielskiego zawodnika na to forum.

Najważniejsze, że nasz ukochany klub wygrał z zespołem Jude Bellinghama w niedziele, a wczoraj jego koledzy z drużyny skompromitowali się w rozgrywkach Copa del Rey. Pozdrawiam.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

@Encore gdzie twarz z Wyspy Wielkanocnej do Jordana, albo LeBrona

0

@gumaz po twórczości na tej stronce xd

0

@gumaz no ale Ty pewnie wk, to widać

0

@gumaz #KMWTW tyle powiem

0

@gumaz krótka piłka, r czy wk?

0

@Fc112 no brak Ci argumentów i kończysz dyskusje D klasyczek.

Ja Twoje obaliłem w moment i innego rozwiązania niż to że jesteś kibicem realu, albo zaślepionym kibicem Barcy nie widzę

3

@AmigoBlancos pingpong to się zna na bukmacherce jak na piłce czyli wcale, więc za bardzo jego zdanie nie ma znaczenia

0

@Fc112 no to dlaczego taki wielce mocny real co dominuje UCL nie potrafi zdominować ligi od 20 lat gdzie akurat Barca miała lekki kryzys wtedy? xD

Czekam.
Albo jesteś marną podszywką, albo niektórzy kibice zaczynają gadać jak kibice realu o 15 lm xD

Dlaczego taki Flick nie raz podkreślał, że liga krajowa jest najważniejsza bo to ona definiuje prawdziwą formę? Dlaczego w Premier League kibice i kluby w większości wolą wygrać PL niż UCL?

0

@Fc112 wygrali połowę po wałkach xD

Druga sprawa. UCL są najbardziej prestiżowe, ale nie są najważniejsze. Liga jest odzwierciedleniem prawdziwej siły i formy. LM to są rozgrywki momentów. Dlaczego real tam wygrywał? bo łatwiej się spiąć na 7 meczów niż trzymać formę przez 38 kolejek+pomoc sędziowska.

0

@chavez ok boomer

3

@chavez a co ma LM do tego xD
Za to od 20 lat nie obronią ligi krajowej bo ich grająca wychowankami Barca i upadająca finansowo na przestrzeni 38 kolejek ciśnie po raz kolejny xD

0

Komentarz usunięty

0

Klubowy sezon 2025/2026
Vinicius - 25 meczów (1859 minut), 5 bramek i 8 asyst - G/A średnio co 143 minuty

Raphinha (był kontuzjowany przez 1/3 obecnego sezonu) - 16 meczów (1018 minut), 9 bramek i 4 asysty - G/A średnio co 78 minut

Fermin Lopez (opuścił z powodu kontuzji 6 spotkań) - 20 meczów (1250 minut), 8 bramek i 8 asyst - G/A średnio co 78 minut

Kurtyna. Vinicius porażka sezonu, porażka roku. Porażka piłki nożnej. Pamiętajmy... 10x bardziej.

0

@clyde moje posty były prawdziwe

0

@clyde no na fejsbuku, ale w realu nie xD i ten wyżej tak samo w realu nie widział xd

aaale mnie wyjaśnili xD też jakiś inny atencjusz co szuka poklasku w necie bo ma chyba za dużo wolnego czasu. Nie pozbieram się po tym

10

@clyde ''Nigdzie nie obrażam wiary katolickiej[...]''a kilka słów wcześniej ''Czy ja Cię atakuje, że wierzysz w głupoty?'' xD

To niezłe nie obrażanie wiary katolickiej gdzie wiarę w życie wieczne i w Boga nazywasz głupotą xD

Skończ.

4

@Eklerek @BorzyKrzys pięknie byki podsumowaliście. Mi ręce opadają jak widzę takie atencyjne komy, że 'o nie zła religia mnie prześladuje, pomocy!!!', a później w święta pierwsi do stołów lecą.

7

@clyde haha, kolejny atencyjny post. Co w tym dziwnego? Skoro to Katolik to normalna sprawa i dla niego i ogólnie dla całej wiary, żeby nawracać innych, pomóc osobom niewierzącym uwierzyć.

Zresztą szybko przyszła weryfikacja - 'Dlaczego wierzący często mówią do niewierzących' - po czym w odpowiedziach nikt nie potwierdza Twojego atencyjnego stwierdzenia xD

A poza tym - skoro nie wierzysz to czy Święta Bożego Narodzenia, albo Wielkanocy obchodzisz?

0

@Tasde otóż w czasach Messiego nie było ważniejszego zawodnika od Argentyńczyka. No chyba, że mówimy o czasach gdy Leo miał 19 lat.

1

@ProMILs swoją drogą na prawdę piękny kraj. W sumie takie nieskomercjalizowane USA. Niesamowity klimat tam panuje przy przyrodzie jaką mają.

1

@NeroTFP1 może czekają do końca tygodnia na Xabiego Alonso, bo jak ten odpadnie z SPH w 1/2, lub przegra finał to może polecieć.

0

@Varkond niestety stare konta gdzieś porzucone, jakieś też mi kiedyś ukradli xd

dobra spinam poślady i jakoś to wbiję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?