Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
@Bykunn xDDD kolejny, który myśli, że świat jest super kolorowy i ogólnie jest super
0
@LeszekFCB jak tam byku? po 4 miejscu Totków w fazie ligowej było świętowane? Travis dzisiaj na głośnikach?
1
@Toretto no w sumie racja, mój błąd xD bez sensu to co napisałem.
Właśnie Benfica też niezłe świry bo dopiero w ostatnich 2 minutach się nastawili na strzelenie bramki bo im kibice zaczęli to krzyczeć i wcześniej grali zamknięty futbol xD
1
Dobra to była totalna głupota to co napisałem xD
9
@heniusss haha, ale tam jest atmosfera xD ale co się nacieszyli przez tydzień to ich
0
Gwiazdeczki z realu dzisiaj wolne mają co by się nie przemęczać za bardzo xD
0
@tbas noo dlatego mówię, że to wszystko teoria i Sporting nie jest chłopcem do bicia. Bez powodu do TOP8 nie weszli.
1
Ogólnie to beka z realu, ale finalnie JAKBY przeszli baraże to w TEORII w 1/8 mogą trafić lepiej niż my bo mogą dostać, albo Sporting, albo City, a my albo Newcastle lub PSG.
Oczywiście nic tu nie jest 1-0, ponieważ nie jest powiedziane, że PSG i Newcastle przejdą swoje baraże, bo przecież mogą odpaść, tak samo real, a wszystko to teoria bo w praktyce taki Sporting to nie jest chłopiec do bicia co pokazała faza ligowa UCL.
Najważniejsze, że teraz można się pośmiać z 'wielkiego' realu.
1
@cules100pro haha, to nie wiedziałem xD to już w ogóle zajebiste wspomnienia będzie miał
4
Ten gościu co komentował wczoraj mecz Benfica - real to ma jakiegoś farta i dar do komentowania domowych meczów Benfici w LM, które są w styczniu i jeszcze pada deszcz xD
Rok temu Benfica - Barca 4-5, a wczoraj upokorzenie realu xD
0
@LAMC_10 a co w tym dziwnego?
0
Już działa aplikacja Canal+. Ciekawe czy w ramach rekompensaty za stres nie dadzą przynajmniej reklam w trakcie hymnu LM.
Ciekawe czy znowu się nie wykrzaczy.
0
@Konradowskyy czy Ty w ogóle czytasz moje wszystkie wpisy w całości i uważnie? Ja Ci specjalnie powtarzać nie będę z tego powodu, że nie potrafisz przeczytać całości ze zrozumieniem i wszystkich wpisów, tylko wychwytujesz to co Ci się nie podoba i zadowolony jesteś bo myślisz, że trafiasz ze swoimi przyczepkami xD
0
@Konradowskyy no ale gdzie Ty widzisz, żebym coś takiego napisał w którymś z komentarzy? xD dokładnie zarzuciłem sytuację Polski każdej władzy xD
0
@Szklaner tak, tak, stary gościu siedzący na kanapie i oglądający 24/7 kiepskich po to żeby wrzucać na swój kanał na yt lub x i później wstawiać tu linki będzie mi coś gadał o sensie moich wypowiedzi xD
Nie przeczytałeś ze zrozumieniem to nie moja wina, ale domyślam się przez co masz problem z tak podstawową umiejętnością dla człowieka żyjącego w 2026 roku, ale to już musisz się domyślić ;)
0
@Szklaner ehh, pozostań przy wrzucaniu swoich shotów z kiepskich
0
@directedbyfcb ale czy Ty czytasz ze zrozumieniem? Poświęciłem tyle samo, albo i więcej kapitalizmowi, czyli prawemu tworowi. Do tego obarczyłem winą wszystkie polskie rządy. To że coś jest pierwszym akapitem nie znaczy, że ma przewagę.
0
@Toretto xD właśnie te zaledwie kilka-kilkanaście % wystarczy, żeby było widać efekt. Wystarczy zobaczyć jakie artykuły u nich górują, na jaki temat, w jakim tonie są napisane. Na prawdę Torreto nie zakłamuj rzeczywistości. Nie mów, że jest inaczej.
0
@vivalaice21 kolejne zakłamywanie rzeczywistości
0
@Toretto no masz te wszystkie Onety, Newonce, Noizz, Oko press, Gazeta Wyborcza, Krytyka Polityczna przecież tego jest sporo i nie udawaj, że nie wiesz
0
@maroon no gdzie spłyciłem wszystko do lewicy? Tyle samo poświęciłem odnośnie kapitalizmu, który jest raczej prawym wynalazkiem + każdy rząd w Polsce gdzie byli mniej lub bardziej prawicowi jak i lewicowi.
0
@ifoa no miałeś SLD, miałeś Kwacha jako prezydenta, było i teraz jest PO, którym bliżej do lewej strony i wolą z takimi trzymać czy właśnie ostatnie lata co raz większy trend na te wszystkie lewice, razem itd, które zyskują na popularności.
1
@directedbyfcb @krycha2201 xD nie no proszę Was. Niezakłamujcie rzeczywistości.
0
@Toretto popatrz jak przez lata wszystkie lewicowe media starały się kreować rzeczywistość i przestań wierzyć, że jest inaczej
0
@Kgorecki2500 faktycznie, może ja to źle ująłem - chodziło bardziej o to że lewicowe media narzucają ludziom zdanie, że to normalne być w związkach z obiema płciami, albo więcej (bo tak uważają, że jest więcej niż 2 płcie, jak to że 'biologiczny mężczyzna może urodzić dziecko')
0
@directedbyfcb haha, rozwijania pasji, a później jak słyszysz o tych pasjach to tam nic konkretnego nie ma xD to wszystko wmawiają lewicowe media, budzą w ludziach jakieś bezsensowne postrzeganie świata, że niby są oryginalni, mogą być kim chcą i tak na prawdę stają się marionetkami.
2
@BojanKriKicz beka z takich korpoświrów. Wielcy karierowicze w mokasynach, rurkach co chodzą do barberów płacić 200zł za obcięcie włosów, psikają się tymi samymi perfumami co reszta ich 'kolegów' i palą ajkosy xD
0
@Kgorecki2500 pytaj o to lewicowe media, lewicowych polityków.
4
@DanielPlainview to byłby długi proces, ale zacząć od tego, żeby ludzie mieli większe możliwości odnośnie kupna mieszkań, działek pod budowę, większe i korzystniejsze możliwości finansowania bez tych chorych odsetek, które są największe, a na pewno jedne z największych w UE. Każdy kolejny rząd musiałby przestać współpracować z patodeweloperami, bankami i zadbać o dobro obywateli, a nie nachapanie się tych którzy i tak najwięcej korzyści czerpią. Odciąć naród od natłoku różnych ideologii, które niszczą psychiki ludzi i robią z nich... nie będę kończył. Poprawić służbę zdrowia, szczególnie porodówki.
Tu jest tak wiele do poprawy, że tego nie da się od razu zrobić, ale co najważniejsze to żaden rząd tego nie zacznie robić bo im na tym nie zależy, więc tu jest główny problem. Takie są niestety realia, że ja mogę się na to denerwować, inni też, ale rząd ten czy inny nic z tym nie zrobi.
16
Niestety lewicowe trendy od lat, lewicowe rządy i media w coraz szybszym tempie doprowadzają do wymierania polskiego narodu w Polsce. Przykro się na to patrzy co lewa część narobiła w głowach młodych ludzi i takich do 35 roku życia. Zmiany płci, orientacji, robienie ludziom z mózgu sieczki, wypieranie realnych wartości życiowych przynosi okropne efekty.
Połączone z kapitalistycznym światem gdzie występuje ogromny wyścig szczurów i ludzie nic innego oprócz 'kariery' w korpo i wyjściami ze swoimi znajomymi w wieku 30+ lat, którzy żyją sami, bez partnerów, tym bardziej bez dzieci, albo w 'wolnych związkach' do restauracji, żeby popalić iqosa i popierdzielić o pracy, albo innych pierdołach w WOLNYM czasie daje na prawdę tragiczną wizję przyszłości. Jeszcze jak się spojrzy na to jak polskie (nie)rządy wspierały cały ten proces swoimi beznadziejnymi, często dokopującymi jeszcze bardziej obywatelom decyzjami to chyba nie ma ratunku i nie da się tego zatrzymać. Przykre to jest, na prawdę przykre.
Polski naród wytrzymał rozbiory, wiele wojen, wielkie emigracje do USA, UK i innych krajów, ale niestety finalnie zostanie pokonany i jeszcze bardziej pogrążony.