Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@damianex10 z jednej strony jego zagrania, bramki, dryblingi mogę oglądać w nieskończoność, ale z drugiej strony nie jak pomyślę, że chłop niedługo będzie kończył karierę... niech go ktoś odmłodzi.
1
@Zoker xD nie no chłopie
3
@Kessie z tym transferem do CFC to zajebiście trafił bo chociaż Premier Leauge wygrał xd
2
@Kessie jak można jakikolwiek mecz arsenalu wybierać nad jakikolwiek mecz Barcy xd
0
@doman3 zacząłeś od bełkotu, więc nie kontynuowałem czytania. Wystarczy, że marnuję czas na odpowiadanie.
@Zoker podaj numery totka, Panie rozrywkowy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro koszuleczka Argentyny z edycji 2026 na Mundial z Messim na plecach i będzie oglądane
0
Komentarz usunięty
3
@ViscaelBarca2007 złośliwi powiedzą, że najlepsze zagranie Alvareza w Atletico od kilku miesięcy... ale niestety to fejk xD
Ale by się szambo wylało na niego w mediach...
0
@Zoker xD to Ty siedź w piwnicy jak jest moment na poczucie, że można żyć chociaż te kilka miesięcy w roku i jak inni będą się super bawić korzystając z uroków najpiękniejszej pory w roku, a Ty będziesz siedział na chacie bo 25 stopni to dla Ciebie za dużo i na siłkę też nie pójdziesz bo czuć pot (xD)
2
@escarabajo przecież to było z jakich tam środków uzbieranych specjalnie na jakiś cel, a nie prywatnych pieniędzy
1
@Transu96 dla @Zoker to kolejny urok zimy bo przynajmniej na siłowni nie czuje potu (xD)
0
@Zoker xD no tak, bo jaśnie Panu się nie podoba, że na siłowni (UWAGA) czuć pot xD o kurde, wow, Ty ale jak to w ogóle możliwe?
Piwniczaki przez to jak wypatrują zimy bo w lato im słoneczko i 22 stopnie przeszkadzają, a jak jest zima to siedzą na chatach, albo dają super tutoriale o ubiorze na warstwy xD
Płytki jesteś i takie są realia patrząc na to co mi odpisywałeś i na słowa prawdy, kilku faktów, próbujesz wbić szpilkę xD na informację o tym że w lato nie musisz grzać samochodu i modlić się o to żeby odpalił wyjeżdżasz z takim tekstem: Poza tym, tak kochasz cieplutko, a w lato wozisz na zakupy dupę samochodem?
Podałem Ci jeden z powodów dlaczego lato i ciepło jest lepsze, a Ty udajesz, że nie rozumiesz xD
Idź tam sobie miłośniku mrozów maliny pozrywaj, pomidorki pozbieraj, aaa nie czekaj xD minusowe temperatury, no przecież nic nie urośnie wtedy, ajj. No to na siłkę idź bo wtedy potu (xD) nie czuć, albo pobiegaj jak tak lubisz :D
0
@Zoker ''bo się przyzwyczaiłeś do weekendowego picia harnasia w lato.''
''ale ciężko to zrozumieć, bo chyba te letnie piweczko przesączyło mózgownicę.''
xD
0
@Zoker xDD ale Ty płytki jesteś gościu. Zostałeś wypunktowany i teraz na siłę próbujesz wbić szpilkę xD nie udało Ci się
2
@Comentateiro fakty
2
@Zoker tak. Jak jest cieplutko to spacery, siedzenie gdzieś nad wodą, czasami rower, czasami jakaś inna aktywność typu piłka, jakieś pływanie w rzece/jeziorze. Jakiś wyjazd co jakiś czas gdzieś. Wtedy czuję, że żyję po prostu. Do tego opalanie co równa się z wytwarzaniem witaminy D3. Jakieś piwko w plenerze, jakiś grill. Siedzenie dłużej na mieście. Godzina 20 jest jeszcze widno w okresie czerwiec-lipiec i sobie na spontanie można gdzieś wyjść jeszcze, posiedzieć dłużej. No tu jest za dużo do wymienienia co człowiek robi i co może robić :D
Też super jest to że masz iść do sklepu to tak jak siedzisz wstajesz i idziesz, a teraz czy nawet jak jest 0 stopni to się musisz ubrać nie wiadomo jak :D albo furą jak masz podjechać to raz dwa i tyle, a w zimę? rozgrzać ten samochód, pojeździć nim, żeby się przepalił trochę... kur.. człowieku tu nawet nie ma porównania :D zresztą idź sobie w zimę pomidora posadź, albo maliny zjedz świeże xD
5
@NeroTFP1 piękne podsumowanie Pepa Guardioli. W ostatnich latach straciłem do niego większość szacunku i uznania. Jest mi totalnie obojętny. Jedynie niech wygrywa z realem, a tak to wyrąbane w niego. Rozmienia się na drobne w tym City bo mu każdą zachciankę spełniają.
Tymczasem JE Flick aka sigma - jest super, jest dobrze, mam świetny zespół, świetną kadrę, świetną szkółkę, mam super zarząd, jest super.
Jak tam Panie Guardiola - Foden dalej ma najlepsza lewą nogę jaką widziałeś? heh
0
@Lucerfi taa, 50 stopni będzie normą xd Jeden dzień tak było, a ten już panikuje xD lepszy nawet taki tydzień 35-37 stopni niż ponad miesiąc mrozów gdzie bardzo długo są temperatury poniżej -15.
0
@heniusss o kurde no to nie ukrywam, że na prawdę oryginalne zajęcie i w takich warunkach jakie są teraz to ekstremalne
2
@Zoker xDD dosłownie oprócz spaceru (co praktykuje jednak duża część społeczeństwa) wymieniłeś czynności, które wykonujesz w... POMIESZCZENIACH xD
No tak bo jaśnie Panu się nie podoba, że w lato na siłce czuć potem dlatego zima lepsza, ok xD argument top
0
@Lucerfi no ciekawe gdzie w Polsce w sierpniu masz 40 xD takie to w Sevilli są
1
@Czyhrynski no beka z nich bo chcą tej zimy, a później jak jest ta zima to większość cicho siedzi, albo udaje, że jest super i te rady z zakładaniem kilu warstw xdd
1
@KamQiX no wątpię, że lepiej się biega, gra w piłkę, czy kosza przy nawet -5 niż przy 20-30 stopni w ciągu dnia, gdzie wieczorkiem masz kilka stopni mniej i nie grzeje tak bardzo. Wtedy człowiek czuje że żyje, po prostu.
0
@heniusss no przecież ja też narzekam xD a Ty narzekaj tym bardziej bo to nie są ludzkie warunki do pracy no ale domyślam się że taki zawód - pewnie jakiś rybak?
0
@NeroTFP1 możesz, nie bronię lubienia zimy :D ja też lubię czasami pochodzić jak jest zimno, ale tak jak mówię - zima powinna trwać tydzień, maksymalnie dwa. Inaczej to już jest po prostu za dużo bo minusowe temperatury są nie do życia, ogólnie zimno. Wtedy nic nie ma, nie ma nic.
0
@KamQiX no powyżej 30 to już jest na prawdę cieplutko, ale ja wolę to niż to co jest teraz, albo nawet te -5. Przy minusowych temperaturach nie ma życia, nic nie możesz robić. Zresztą u nas takie 30 i wzwyż to nie to samo co w takiej Nicei. Inaczej tutaj świeci słońce. Tam ludzie dają radę i korzystają z życia, a weź teraz miejsca gdzie jest wiecznie na minusie. Smutasy, siedzą i grzeją, żeby w domu nie zamarznąć, nic nie mogą robić na zewnątrz, wszystko w pomieszczeniach xD
Za ciepełkiem przemawia wszyściutko : )
0
@Kozinho. Sokół faryniarz i pozer. Patrzysz na niego to widzisz i czujesz, że to zwykły cwaniak.