0

@Faro no dobry i mogliby go wykupić, ale co z tego jak obrona potrzebuje wzmocnienia. Wypożyczenia Cancelo nie biorę pod uwagę bo to bez sensu. Napastnika brakuje. Ferran to jest słabiak i marzenie, żeby go sprzedali.

0

@Czyhrynski no totalne, ja nie wiem.

0

@Faro wow, ale transfery xD wypożyczony Rashford do dalszego lepienia składu na trytytki xD

9

@FCB24 nie, ale widziałem największego narzekatora i teraz mu odpowiadam.

4

Czasami na prawdę odechciewa się udzielać czy czytać komentarze jak po każdym słabszym meczu uaktywniają się te wszystkie bezbeki, narzekatorzy, ponuraki...
Udają, że deszcz pada jak reżim pluje im w twarz. Można obwiniać zawodników za brak zaangażowania, błędy, ale do jasnej cholery - to nie usprawiedliwia decyzji sędziów. Decyzji, które w 95% są na naszą NIEKORZYŚĆ, albo na KORZYŚĆ bezpośredniego rywala. Rywala wspieranego przez władzę, rywala zbudowanego na reżimie, rywala pysznego, manipulującego faktami, rywala, który najwięcej w historii zyskał na pomyłkach sędziowskich. Nie chcę się więcej rozpisywać na ten temat bo każdy normalny kibic Barcy powinien wiedzieć takie rzeczy.

Oczywiście wychodzi jeden z drugim i wiecznie coś bazgra odwołując się do Bayernu, drugi wiecznie narzeka, wrzuca fake newsy na temat swojego (podobno) ulubionego klubu, żeby ponarzekać, pogadać jaka ta Barcelona jest słaba, zła i w ogóle. Kolejni to ci co będą wyzywać zawodników, trenera, a później jak wygrywamy to woow, ale super mamy zawodników, a trener to już w ogóle GOAT.

Wolność słowa i prawo głosu pokazuje dobitnie kto jakim jest kibicem, a nawet człowiekiem bo w realnym świecie na pewno jest podobnie ze względu na to że tutaj są anonimowi, więc nie muszą udawać.

1

@Faro no tylko co chwile dostawał kogoś nowego, a letnie okienko 22/23 to już w ogóle. Zespół normalnie funkcjonuje jak jest regularnie wzmacniany, a nie może być tak że Flick dostaje średnio potrzebnego Olmo, który ma tendencje do łapania kontuzji. Rok później odchodzi lider defensywy, nikogo nie ściągamy w jego miejsce tylko przychodzi Roony i Cancelo xD człowieku Ty przestań narzekać na tego Flicka

0

@Faro no to sobie chłopaczku porównaj jakie wzmocnienia dostał Xavi, a jakie Flick

6

@FCB24 haha, ale Cie już wyjaśnili koledzy, a Ty klasycznie szukasz byle czego, żeby tylko - rzekomo - swojemu 'ulubionemu' klubowi dogryźć i ponarzekać.

0

@lithotripter najgorsze, że oni jeszcze za to kasę biorą taką, że hej

3

@kamyk_23 ale to masz na myśli siebie, swoją grupę, wszystkich, czy przeciwną grupę?

Bo wydaje mi się że przemyślenie Umberto Eco tyczy się właśnie też takiemu szufladkowaniu, no ale co ja tam wiem.

2

@maroon chcesz krytykować - Twoja wolna wola.

0

@alone49 napisać raz, ok - ale no niedługo dojdzie do takiego punktu, że będzie pytał jakie gacie założyć na randkę, a perfumy? Najprościej iść i samemu testować. Perfumy to nie jest wybór jak pomiędzy konsolą czy wziąć PS5 czy XSX i pytasz na forum. Perfumy to indywidualny temat.

@LeszekFCB wow, dzięki.

1

@maroon ciężki z Ciebie człowiek, do dyskusji w szczególności. Ściana.

0

@takisobiektos ale dlaczego był zawieszony? i jak był zawieszony to czekali na niego, a w tym czasie jakiś zastępczy trener był?

1

@maroon lament byłby w sytuacji gdyby był jakiś nieznaczący błąd, a nie dwa rażące błędy w przeciągu kilku minut. Co mnie zresztą obchodzą madryciaki? Raz my się z nich śmiejemy, raz oni z nas.

1

@maroon no ale dlaczego? Przecież jawnie nas okradli z bramki i nie dali 100% zasłużonej czerwonej kartki dla zawodnika Atletico. No może Ty tak masz, że udajesz, że deszcz pada, ale ja nie.

1

@maroon xD co Ty w ogóle tworzysz.

Flick jest trenerem, twarzą drużyny, a do tego jest to na prawdę spoko człowiek, więc normalne, że nie będzie tego nakręcał. Od tego jest zarząd, żeby właśnie wysłać pismo jak ostatnio zrobili, albo rękami mediów grzać temat, tak się to robi. Porównanie do realu? Kompletnie z d...
Oni grzeją temat, żeby odwrócić temat od tego co dzieje się w ich meczach od zawsze. Ile my tam zapłaciliśmy? 8 milionów przez ile? 16 lat? Przecież to nie jest kupowanie sędziów tylko wyprowadzenie pieniędzy z klubu dla własnych korzyści. Skoro tak bardzo kupowaliśmy sędziów to dlaczego dalej nas przekręcali? Chyba, że kupowaliśmy, żeby nie być tak źle traktowanym w tym chorym hiszpańskim systemie.

0

@Vegeta88 no oni robili młyn, ale światopoglądowo wiadomo co to są za ludzie

0

@Faro haha, dobrze podsumowałeś typka. @LeszekFCB nieźle się kompromituje xD jak nie wstawia czyjeś zdjęcia do neta bez zgody tej osoby, to jeszcze opisuje każdy szczegół xD niektórzy bez Internetu to by nie dali rady w życiu. Muszą o wszystko zapytać, zdać każdy szczegół swojego życia...

4

Na rewanż z Atletico trzeba ogarnąć tych kibiców robiących młyn. Na Metropolitano kibice Atleti cały czas dopingowali, a pod koniec meczu robili przyśpiewki 'P**a Barca' i 'P**a Catalunya'.

W ogóle niezły kompleks Katalonii, a prawda jest taka, że to Katalonia i FC Barcelona dała im najlepszych piłkarzy i pozwoliła osiągnąć największe sukcesy.

Pięknie by było jakby Katalonia stała się wolna, odłączyła się od tego chorego hiszpańskiego systemu, a Barca przeszła do takiej Ligue 1.

2

@lucca87 gdyby nie sędziowie i cały madrycki system to byśmy ich tam na Metropolitano dogonili.

PS. dokładnie o tym mówiłem w pierwszym wpisie.

26

Jak można nie gadać o sędziach po takim meczu jak z Atletico?
Przecież na drugą połowę, w pierwszych minutach Atletico wyszło z kilogramem w gaciach. Niecelne podania, stres, panika jak podchodziliśmy pod pole karne, ale co z tego jak:
1) Simeone nie dostał czerwonej kartki i wtedy już zawodnicy Atletico wiedzieli, że dalej mogą grać jak chcą bo sędziowie im nic nie zrobią
2) Nie uznali nam prawidłowo zdobytej bramki gdzie przez 7 minut na siłę szukali spalonego co dodatkowo wybiło z rytmu naszych, a tamci mogli dalej grać swoją karykaturę futbolu

Tak, my jesteśmy sobie winni po pierwszej połowie, ale w drugiej rzeźnicy z Atletico i sędziowie skutecznie wybili nam jakąkolwiek remontadę z głowy. Przecież my w 2 połowie od początku wyszliśmy z innym nastawieniem (jak to zazwyczaj jest za Flicka), a nas po prostu uwalili. Karygodne sędziowanie.
Po mowie ciała zawodników Atleti było widać, że panikują mimo korzystnego wyniku i bramka na 1:4 by jeszcze bardziej ich podkopała i tam 2 bramki kolejne na luzie mogliśmy zdobyć. No ale cóż - tak to jest jak trzeba walczyć nie tylko z przeciwnikiem, ale i z całym systemem.

Czuję, że w rewanżu jesteśmy w stanie dokonać niemożliwego jak na Camp Nou się na nich rzucimy od samego początku. Kilka bramek strzelimy, a pierwsza bramka zdobyta w pierwszych 15 minutach spotkania spowoduje u Atletico paraliż. Wróci Raphina, wróci Pedri i będzie pressing, będzie gra. Ja się o to nie martwię, wierzę w drużynę, wierzę w Flicka. Będzie dobrze.

Jedyny 'plus' tego meczu był taki, że bardzo dużo ''kibiców'' pokazało swoje oblicze jak np. jeden taki z krótkim nickiem, który wiecznie tylko narzeka.

Edit: tak, musiałem to napisać bo mnie nie było tydzień.

0

@CurryTheGoat30 przez ten herb to bardziej jakby się wzorowali na ruskich

0

@Transu96 GP Core jest tańszy chyba

1

@Popitek12 wydaje mi się że hemoglobina mnie najbardziej denerwuje

0

@Transu96 teraz wszystkie warianty mają w nazwie Game Pass, więc tak.

2

@Bobo25 czy Ty wlasnie wybitną twórczość, wybitnego, legendarnego artysty jakim jest Andrea Bocelli nazwales 'wyciem starego pryka'? Wyjdź i nie wracaj. Zdawalem sobie sprawę, że jesteś nudziarzem, marudą i ogólnie takim dziwnym typem, ale to juz przesada.

4

@draxidox xD a niektórzy mają czelność porównywać go do Wielkiego Lionela, najlepszego piłkarza w historii tej dyscypliny gdzie nawet swoim charakterem, mimo ogromnej skromności, miażdży i przygniata tego portugalskiego egoistę.

0

@Antimadridista_WR gadasz o finałach, że nie przegrywamy, a masz problem o dwumecz z Atletico xD przecież my Simeone z nami wygrywa średnio raz 7 meczów xd

4

@MesQueUnClub_87 mam nadzieję, że na Camp Nou jak już w 100% urządzą to zrobią pożegnanie, a sam Leo będzie otwarty na to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?