Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G haha, byczku dobrze trollujesz na fioletowej :D
4
Dalej mnie boli przed jutrzejszym rewanżem, że tak perfidnie zostaliśmy okradzeni z bramki na 1:4 i że Giuliano Simeone nie dostał 100% czerwonej kartki.
Przecież w drugiej połowie od początku Atletico wyglądało jakby nie wygrywali 4:0 tylko 1:0. Niecelne podania, niepewność w ruchach, jakieś głupie faule... Jestem bardziej niż pewny, że gdyby mecz był sędziowany poprawnie to 2, albo nawet 3 bramki byśmy zdobyli.
Mam w sobie wiarę na awans bo Atletico jest zdolne do zaprzepaszczenia takiej zaliczki, my potrafimy wejść na wyżyny, wierzę w to że w defensywie zagramy też lepiej i NIE mówię, że na pewno awansujemy bo prawdopodobieństwo nie jest duże, jest małe, znikome, ale po prostu wierzę.
1
@mekston dokładnie też to zauważyłem i chciałem o tym napisać. Messi to nie jest płaczek i jakaś ci... zawsze grał do końca. Dopóki serio krzywdy mu nie zrobili, a czasami nawet jak robili to i tak dalej wstawał i biegł.
3
@MesQueUnClub_87 @NeroTFP1 jeszcze bliźniaki Xavi i Iniesta :D
2
@Bolton to jest właśnie przykre, że tyle lat trwała ta przygoda z Barceloną, a tak szybko to zleciało i w taki sposób się zakończyło...
1
@AlexDark00 dokładnie tak. Piękna końcówka kariery by to była. Piękne odkupienie jak i nagrodzenie za te wszystkie niepowodzenia i niepoddawanie się. Mecze Argentyny będą oglądane w koszulce z edycji właśnie na ten mundial z nazwiskiem Messi i dyszką na plecach :)
18
Żyć w czasach całej kariery Messiego to niesamowity fart. GOAT dalej się bawi. Król. Oby forma całej Argentyny dopisała na Mundialu i proszę o obronę Mistrzostwa Świata.
0
@Comentateiro to inaczej - Arteta stał się przeciętniakiem. W poprzednich sezonach gra wyglądała lepiej, bardziej ofensywna, ale tak się zapędził, że boi się tak grać. Liczy się wynik. Ok, nie może narzekać i kibice też, ale to jest po prostu śmieszne, a będzie jeszcze bardziej jak ich City pyknie
1
@tadzik447 jeden z największych marud na tej stronie xD
3
Na prawdę nie byłem nigdy za City jakoś bardzo, nawet mnie zaczęli trochę drażnić ostatnimi czasy, ale patrząc na ten cały Arsenal, ich zawodników, których praktycznie nie da się lubić, ich przeciętnego trenera i cały fanbase to tak bardzo bym chciał, żeby nie zdobyli tego mistrzostwa, że to szok. W tym wyścigu finalnie będę trzymał kciuki za The Citizens.
Okropna i obrzydliwa gra Arsenalu polegająca jedynie na stałych fragmentach gry gdzie nawet uczciwie nie potrafią ich wykorzystywać, tylko przeszkadzają bramkarzowi, łapią w pasie przeciwników i ściągają ich do parteru. Patrzysz na takiego Salibe, Gabriela i widzisz, że coś jest nie tak z nimi, a o reszcie zawodników nie chce mi się już pisać. Przeciętny trener, który przez 6 lat wydał wiele setek milionów i po prostu wygląda to śmiesznie, a na dokładkę ich kibice co się zachowują jakby byli jakimś hegemonem, a w rzeczywistości Arsenal to jeden z najbardziej przereklamowanych klubów w historii. W Anglii od ponad 20 lat bez mistrzostwa, których i tak za często nie zdobywali, a na europejskiej scenie zawsze byli pośmiewiskiem bez żadnego sukcesu gdzie nawet taki Tottenham czy West Ham United ma coś z europejskich rozgrywek w gablocie xD no Arsenalu nie da się lubić. Śmieszny klub.
1
Yamal to może niech całym rokiem Ramadan obchodzi bo kolejny raz podczas tego postu wchodzi na wyższy poziom. Może zwykle je jakieś mcdonaldy czy inne i przez to ma takie wahania xD
1
@Comentateiro wychwalasz ten Bayern, który gra w lidze ogórkowej gdzie nie ma rywalizacji i jak mają przegrać mistrza to tylko ze swojej winy, czyt. z samym sobą. Bayern też ma sporo wad i nie jest to nieskazitelna drużyna.
2
@Comentateiro przecież Bayern zajmując 2, a Arsenal 1 miejsce to było pewne, że te ekipy mogą się dopiero w finale spotkać.
Co do Barcy - przestań narzekać na tę Barcę bo to nudne się robi.
1
@michal26 prawda jest taka, że LKE spadło polskim ekipom z nieba, ale prawda jest też taka, że to jest limit naszych drużyn. Od czasu do czasu może LE, ale o LM można zapomnieć. Taki Villarreal dostał oklep, wiele innych bogatych, mocnych marek dostawało oklep w nowej formule to polska ekipa tam by może z 2 bramki zdobyła mając bilans 0-0-8.
3
Mnie to śmieszą polscy kibice co się jarają osiągnięciami naszych eklapowych drużyn xD
Jaranie się bo 3 lata temu Lech klepnął 1:0 Bodo/Glimt w LKE i o kur, ale sukces bo teraz to Bodo gra w LM i pyknęli Inter dzięki czemu awansowali do 1/8 z realnymi szansami na 1/4, ale w Polsce będą jarać się bo Polska ekipa kiedyś tam z nimi wygrała xD Tymczasem Lech dalej sobie może pomarzyć o grze w LM, a takie Bodo/Glimt właśnie z roku na rok robi progres o jakim polskie zespoły mogą zapomnieć. Serio, jest powód do zadowolenia. Lech wygrał z zespołem, który z roku na rok robi progres i kilka lat później wyeliminowali jedną z najlepszych włoskich drużyn z LM wygrywając na Giuseppe Meazza. No można powiedzieć, że cyk, trofeum do gablotki dla Lecha Poznań.
3
Kibice realu madryt się pultają o losowanie xD nikt im nie kazał wypadać z TOP8 to po pierwsze, a po drugie i tak mieli teoretycznie łatwiejszych rywali do trafienia niż my. Oni mieli City, albo Sporting, a my PSG lub Newcastle. W teorii oni trafili gorzej, a my lepiej, ale przecież każdy kto ma więcej niż 20 IQ wie, że prawdopodobieństwo było 50% w każdym z przypadków, ale oczywiście nie oni. Oni są pokrzywdzeni tak jak Vinicius prowokujący trybuny.
44
Oby tylko Szymona Marciniaka jako sędziego w żadnym z naszych meczów nie było i będzie git.
Tego sobie i Państwu życzę.
0
@FCB24 a w pierwszym meczu nie widziałeś?
0
Rakieta grzej te kulki i dawaj nam Newcastle United (pol. Zjednoczony Nowy Zamek)
0
@MesQueUnClub_87 dokładnie tak. Powstają kłótnie, konflikty, łatwiej manipulować ludźmi, sprawdzać ich reakcję. To wszystko jest ustawione i kontrolowane tak aby badać społeczeństwo. Nie ma innej opcji.
5
Ta cała Sztuczna Inteligencja została puszczona do obiegu dla szarych ludzi, żeby ich ogłupiać. Nie ma innej opcji.
Rozumiem i jestem w stanie zaakceptować taki Chat GPT, Copilot od Microsoftu czy Gemini od Google (o ile tak się dalej nazywa) do takiego 'lekkiego' użytkowania, czyli pomoc w znalezieniu jakiejś informacji, coś się dowiedzieć, może żeby coś wytłumaczyła bo nie zawsze człowiek chce się przedzierać przez stos artykułów/książek/programów w TV/Youtubie i na ogół często to ułatwia nam AI, ale na tym powinno się to kończyć. Firmy, korporacje powinny mieć dostęp do jakichś ulepszonych wersji w celu ułatwienia pracy bo do tego to powinno służyć. Rząd do jeszcze lepszych wersji, których zwykli ludzie czy korporacje nie powinny mieć dostępu.
Nie może być tak, że teraz byle łepek tworzy jakieś fikcyjne materiały video, które ogłupiają ludzi bo większość, albo chociaż duża część nie potrafi tego rozróżnić bo z pozoru wydaje się to być realne. Ludzie oglądają, wierzą w to, przesyłają dalej, społeczeństwo się ogłupia tymi treściami bo często są to jakieś prowokacyjne materiały.
0
@macio_944 nie no, ale te wstawki gór to trochę z d... xD chodzi o to że te miejsca tak wyglądają od setek tysięcy, milionów lat tak samo i czy tu jest Unia, czy zabory, czy inne to nie ma wpływu xd
2
Ale ten Hakimi to jest szczur. Widać, że wychowanek realu madryt i w dodatku Marokańczyk. Jak nie utrudnianie gry przeciwnikom poprzez oddalanie piłki to jakieś symulki. Wstrętny chłop i w dodatku przeciętny piłkarz bazujący tylko na szybkości.
0
@FCBparasiempre byczku, ale Ty wrzucasz tutaj politykę. Codziennie coś o Tusku i Kaczorze dajesz
0
@kaamil1910 haha jak to nie fejk to pięknie belgijskiego szczura wyjaśnił
0
@Chada niemiecki założyciel, firma w Szwajcarii - nic więcej nie trzeba dodawać
31
@Eklerek jak mnie to cieszy jak coraz więcej się mówi o tym obrzydliwym klubie. Tyle lat przymykania oczu, a od jakiegoś czasu ludzie zaczynają głośno mówić o tym wytworze.
0
@alone49 bo On dodaje takie komentarze, że się za głowę łapie, a mając w głowie kto to jest (był) to mnie jeszcze beka łapie xD
@LeszekFCB atencjuszu i prowokatorze xD wow. Odpisuje bo wrzucasz coś czym się zachwycasz, a nie ma czym się zachwycać. Prowo? Ja wiem, że w dzisiejszych czasach słowa prawdy odbierane są jak prowokacje, ale nie rób z siebie męczennika jak Vinicius
1
@LeszekFCB xD wrzucasz jakieś g... i coś tworzysz, że ''Polska standardowo niegotowa'' bo ktoś nie ma tak ''wyszukanego'' gustu jak znawca i fanatyk ''dobrego'' brzmienia, Ty xD
Ja nie wiem, od jakichś 10 lat w Polsce są goście co słuchają nut tego typu i jak ktoś stwierdzi fakt to pojawia się odbicie piłeczki tekstem ''Polska niegotowa''. Niegotowa, ale na co? Na taką twórczość? Dzięki Bogu w takim razie. Niektórzy muszą na siłę pokazać jakiej muzy słuchają i jacy oni nie są nowocześni, że wrzucają na słuchawki/głośnik coś takiego. Wow, graty.
0
@Bernard777 tam się jeszcze będzie działo