0

@vangoor no dokładnie to zrobiłem co napisałem w komentarzu

0

@ShawnC no to co zrobiłeś? Ja pierw zainstalowałem grę normalnie, odpaliła się ale przy wybraniu meczu i jego rozpoczęciu się wyłączała? Jak to ogarnąłeś, albo co byś radził?

0

@ZuczekFCB1899 dzięki za info. Oby Ci flesha na rampę rzucili jak będziesz chciał rushować z t spawna na A na Mirage ze swoim p90

3

@Bykunn przecież to i tak z rządem jest ustalane. Orlen w połowie należy do skarbu państwa. Nie bez powodu politycy często zasłaniają się, żeby kupić głosy tekstami 'będzie tańsze paliwo' i takie tam.

1

@Eklerek nie no dobra akcja. Coś w stylu Ronaldo z czasów United czyli machanie nogą nad piłką i bomba po długim.

Mam nadzieję, że już się wystrzelali i wypompowali na mecz z nami w UCL xd

0

Prośba o pomoc w instalacji starych gier.

Mam laptopa z Windowsem 11. Jakiś czas temu kupiłem też zewnętrzny napęd na usb C i kilka starych gier normalnie na płycie, z pudełka np FIFA 07. No i oczywiście nie da się grać bo te jeb... nowe systemy nie akceptują starych gier i na odwrót.
Próbowałem już wszystkich poradników, pytałem Chata GPT w tej kwestii i napisał mi wiele ścieżek nieraz. Niestety nic nie działa. Żadne directx 9, żadne odpalanie w trybie zgodności z Windows XP, 7 itd. Gra wtedy się odpalała, ale przy ładowaniu się szybkiego meczu wywalało do pulpitu i zamykało grę. Nie pomogło również odpalanie w oknie.
Jedna z ostatnich metod to pobranie VirtualBox, zainstalowanie tam Windowsa XP i tak też zrobiłem, elegancko Chat GPT mnie przeprowadził przez cały proces, co trzeba gdzie wybrać itd. Uruchamiam Win XP w tym VB, wypaliłem wcześniej płytkę z grą na ISO i przez VB dodaję ją do Windows XP. Tam gra się z tego instaluje w dosłownie chwilę. Próbuję odpalić i co? Komunikat, że nie może odpalić ze względu na brak płyty w napędzie xD
No do cholery jasnej, to jest jakieś kuriozum, że normalnych, starych, dobrych gier nie da się odpalić na nowych sprzętach, albo trzeba kombinować, a to i tak nie zawsze pomoże. Chat mi pisał co robić, to to robiłem i nic nie pomogło, niektórych opcji nie miałem do zaznaczenia też niestety. Kazał mi pobrać coś w stylu ''no CD patch" tzn. cracka, ale też ciężko pobrać i nie wiem jak to zainstalować do tego VirtualBoxa, żeby przerzucić do tego Windows XP i tam wgrać do folderu z grą.

Oczywiście Chat GPT jak na AI przystało jest niezłą faryną bo pisał, że to legalne sposoby, zawsze działają, a jak go poprosiłem o to żeby mi wskazał krop po kroku jak to zrobić to że nie bo to nielegalne xD to mu pokazałem, że dokładnie w tym samym chacie napisał 2 razy, że to jest legalne i działa, to zaczął pisać, że źle skonstruował zdanie bla bla bla...

Proszę o pomoc jakichś wariatów co znają temat... płacę w lajkach na tej stronie.

7

Haha, dojenia w Polsce ciąg dalszy niezależnie od władzy.
Ropa na rynku drożeje? Od razu z dnia na dzień cena kosmicznie w górę. Nieważne, że zapewniają, że mamy zapasy ropy po starych cenach.

Cena ropy spada? Ceny na stacjach dalej tak samo duże, albo spadają tak wolno, że się tego nie odczuwa i te wytłumaczenia *chlip chlip* nakupiliśmy ropy po wysokiej cenie, musimy najpierw ją sprzedać *chlip chlip*.

1

Zadziwiające dla mnie jest to że naród Żydowski liczący około 15 milionów ludzi tak zawładnął światem i tak pociąga za sznurki bezpośrednio lub pośrednio wszczynając tyle konfliktów czerpiąc na tym ogromne korzyści materialne. No ale to wzięło się wiadomo z czego - potrafili liczyć pieniądze i mnożyć. Wiedzieli też gdzie się zakotwiczyć (głównie USA, ale też i Niemcy, Francja, UK). W pewnym znaczeniu jest to zadziwiające.

0

@Pedri16Future bramka po bezpośrednim rzucie rożnym a pośrednim tj podanie do Yamala, ten kiwka i wbiega w pole karne po czym podaje, albo piłka do Cancelo, a ten w pole karne dośrodkowuje i bramka to nie to samo

0

@Kgorecki2500 jeśli ktoś ma więcej niż 10 IQ to nie jedzie w tamte rejony teraz czy kiedykolwiek indziej.

2

@Criss18Barca niech ogląda Barcę. Odkąd jest JE Hans Dieter Flick to jest najlepsza i najbardziej widowiskowa drużyna gdzie przez półtora sezonu mieliśmy kilkanaście szalonych meczów z remontadami.

3

Lata mijają, a ja jestem dalej bardzo dumny z tego jak kibice na stadionie przywitali figo gdy ten powrócił do naszej świątyni w barwach realu madryt.

8

@Giwera Hansi to mój ulubiony trener Barcy, a trochę ich już było za mojego kibicowania...

1

@FCB_dimiC gorzej! z jego synem, a syn uważa, że rodzice go za bardzo kontrolują, a ma już 27 lat...

6

Haha, tylko Messi w Miami jest i już Beckhamowi się rodzina rozpada. Niezły terrorysta z Rosario. Otwórzcie oczy w końcu.

2

@Krzyniu no jasne, że się odbija, ale oni sami sobie udowodnili, że jeśli chcą to mogą. Ok, nie udało się, ale sami są z siebie zadowoleni i kibice również. Tu jest Barca i tu nie odpuszcza się jakiegoś trofeum. Nie wyszło w pierwszym meczu? No to w drugim staramy się odwrócić losy. Przecież to jest sport i tak to powinno wyglądać. Mi i innym NORMALNYM kibicom zaimponowali, a co będzie dalej? No będzie zmęczenie, to chyba normalne. Na szczęście w klubie są ludzie, którzy nie myślą jak np Ty.

0

@maroon o ten tramwaj co nie chodzi, he he

4

@Krzyniu Boże... ale bzdury, narzekanie i pesymizm.

0

@PeRRy ciekawe po co? Z tego co czytałem nic się tam nie da zrobić. Można jakąś komendę wpisać i tak wyszukać jakiś nieoficjalny serwer.

0

Co myślicie o Panichellim ze Strasbourga? Totalnie nie ma nikogo na 9. Są albo drodzy, albo starzy, albo słabi, albo słabi i drodzy. Argentyńczyk grał ogony na poziomie La Liga, ale na zapleczu w La Liga 2 w poprzednim sezonie ładnie cisnął. Teraz we Francji również. Co prawda trochę bramek podbił sobie karnymi, ale jakby tak w przystępnej cenie go ogarnąć? Dużo by nie zarabiał. Od Ferrana gorszy nie będzie. Dobry wzrost, warunki spoko.

Do tego wykupić Rahsforda, załatwić Cancelo jak najmniejszym kosztem. Do tego oczywiście środkowy obrońca i jeszcze jakiś do rotacji na bokach obrony. Pomocników mamy, ale myślę, że ktoś również do rotacji na defensywnym by się przydał.

0

@LukaszFan jak nie gra jak go ściąga na skrzydło cały czas. Bazuje głównie na szybkości i tak było w Monaco, PSG, real czy repka Francji. Oczywiście ma bardzo świetne strzały, szczególnie po krótkim słupku potrafi zaskoczyć, ale jak on teraz ma taki uraz i go wykluczy na dłuższy czas, albo pogorszy swój stan to ja nie widzę już jego kariery tak żeby miał dominować.

1

@escarabajo a Skyfall nie oglądałem, ale będę pamiętał, żeby na coś obrzydliwego się nastawić :D

1

Czasami trafiałem na zdjęcia młodego Florentino Pereza i tak mi się z kimś kojarzył. Teraz już wiem. Chodzi o Javiera Bardema z filmu ''To nie jest kraj dla starych ludzi''.

Javier zagrał tam - przez wielu krytyków i specjalistów - najlepszą rolę psychola. Jeszcze bardziej nie dziwią mnie odklejki Pereza.

1

@FcPortoFan1999 no tylko takie pospieszne leczenie gdzie już za lekko ponad 3 miesiące Mundial no to wiesz.

1

@escarabajo no Alba święty nie jest i strasznie dziwny to człowiek

0

No to Mbappe raczej kolejny rok bez Złotej Piłki. Jak się potwierdzi, że wypada na kilka miesięcy i ominie go Mundial no to nieźle. Może być powolny koniec jego kariery ze względu, że bazuje głównie na szybkości. No cóż.

4

@escarabajo bandyta też patrząc jak w tamtym sezonie przeciwnikowi wszedł wyprostowaną nogą w piszczel, a do tego Albie groził dorwaniem na ulicy :D

0

@FCB24 na kolanie

1

@NeroTFP1 dokładnie. Do tego ta cieszynka.
Niestety nie każdy ma wszystkie predyspozycje, żeby osiągać największe sukcesy, ale chłop i tak jest w ułamku procenta uprzywilejowanych osób. Trochę miast zwiedził, robił i robi to co lubi zarabiając przy tym spory hajs, a do tego w CV dwie bramki w półfinale przeciwko Niemcom. Ile czasu to był przecież viral i mem z jego cieszynką :D ''street will never forget'' jak to mawia klasyk.

1

@michaleu haha, przecież to jeszcze bardziej nie wypali. Max to wybuchowy trener z takim samym temperamentem. Ma jasno określony styl głównie opierający się na tym że broni każdy. Przecież Vinicius i Mbappe to po pierwszym meczu by go zwolnili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?