0

@FCB_dimiC dlaczego Russel jest tak nielubiany? Nie że ja go lubię, pytam po prostu. Jestem laikiem jeśli chodzi o f1 w sumie. Kiedyś trochę bardziej się interesowałem.

0

@Bykunn dyrektor, menadżer, prezes - każda z tych osób musi nie tylko potrafić zarządzać zespołem, instytucją, firmą, ale i muszą znać specyfikę firmy i historię

0

@Vegeta88 protip dla Vegeciaka: wyłącz Internet, nie oglądaj telewizji, nie czytaj gazet, nie wychodź z domu, nie słuchaj radia - wtedy będziesz wolny od jakichkolwiek reklam.

0

@Vegeta88 Laporta przy Foncie to jest Pan Prezydent.

@tbas samo to że popiera go madrycki wysłannik Bartomeu to już dużo mówi. Gość nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu, kilka lat temu nie znał zawodników, nie wiedział kto tu gra. Z niego taki kibic Barcy jak ze mnie astronauta.

0

@tbas @Vegeta88 haha, gość co kilka lat temu nie potrafił jeszcze wymienić kilku zawodników Barcy ma być Prezydentem klubu? Krętacz jeszcze większy niż Laporta. Zwykły słabiak co próbuje wszystkiego, żeby przejąć władzę. Pomówienia to jego specjalność co pokazał ostatni tydzień.

6

@Vegeta88 byku nie daj się. To jest właśnie metoda na złamanie wolnych ludzi. Zabierają Ci wolność, swobodę, patrzą na ile sobie mogą pozwolić. Musisz się przeciwstawić.

0

Font nie może wygrać. To jest kolejny madrycki żołnierz wysłany do zniszczenia i destabilizacji klubu FC Barcelona. Czekam, aż Katalonia będzie wolna i wszyscy wrogowie chcący zniszczyć klub FC Barcelona zostaną skazani w Wolnej Katalonii.

0

@LjakRoberciik @Dankho94isback no tak, ale Osimhen to inny kaliber i rodzaj xD

0

@Dankho94isback a Osimhen ma w głowie siano xD

2

@norbi77 Guardiola zawsze był specyficznym człowiekiem, a w ostatnich latach wychodzi z niego coraz bardziej i się odkleja.

1

@NeroTFP1 @Faro opinia

0

Raphinha - tak czy nie?

2

@KrychaFCB o kur xD jakie g.... tak jak cała ta marka od jakichś 20-25 lat totalnie.

9

Co on w ogóle wygadauje ostatnimi czasy...

9

@Kgorecki2500 ale toster też kupiłeś?

edit: jeden chleb tostowy? to ile Ty jesz? Dwa dziennie, że na tydzień ma starczyć?

0

@Kessie tak, razem z kibicami klubu przegrywów. Ciężkie czasy.

0

@Zoker znaczy czy oni się bawią? Raczej sporo z nich narzeka na to co reprezentują.
Co do samego Arsenalu to za Wengera ich lubiłem i dało ich się lubić, ale no teraz sporo angielskich kibiców i sami zawodnicy kreują się na jakichś GOAT'ów.

0

Natrafiłem na jakiegoś mema kibica Arsenalu, że stało trofeum za LM, takie zardzewiałe i zakurzone i dopisek, że ostatnie trofeum LM dla Manchesteru United.

Co prawda od tamtego czasu minęło już trochę lat bo 18, ale porównując z Arsenalem, który nigdy nie zaznał smaku wygrania tych rozgrywek wygląda komicznie. United ma więcej wygranych niż Arsenal w ogóle uczestnictw w finałach (3 do 1).

Dodatkowo United może i nie wygrało LM od 18 lat, ale przynajmniej jest to krócej niż ostatnia wygrana Premier League przez Arsenal (tutaj już 22 lata).

Fanbaza Arsenalu to największe świry w Anglii xD

Edit: oczywiście nie muszę przypominać, że samą PL United wygrało od ostatniego triumfu Arsenalu, aż 5 razy i ogólnie historycznie MU jest jakieś 3 razy większym klubem niż wypierdki z północnego Londynu

3

@Borry 90 minut na Etihad Stadium jest bardzo długie

0

@Eklerek ciekawe starcie będzie

0

@ACMaldini3 a nie jest toksykiem? Bije rywali poza boiskiem i na boisku, cieszy się jak jakiś świr, a przeciwników stopuje z ich celebracjami. Do tego też jakieś wywiady jego i jego otoczenia. Co do techniki to już @Toretto napisał to samo :)

0

@Frimpong pięknie jak giną od własnej broni. Szkoda, że City jest takie cienkie i pewnie nie odrobią tego w lidze.

1

@Szklaner drugi przewraca się o własne nogi 3 minuty po wejściu na boisko

0

Ciekawe czy mocarze z Arsenalu w pojedynku z Bodo na wyjeździe byliby tacy mocni przy stałych fragmentach xD
Coś czuję, że tam londyńscy twardziele by tylko nurkowali tak jak wczoraj Madueke w Leverkusen

3

@leonek160 nie ma czego zazdrościć. To jest przeciętny technicznie zawodnik, a do tego toksyk.

2

@gaucho104 bo w większości meczów przeciwnicy realu w Europie nie wiedzą jak z nimi grać i się boją nie wiadomo czego. Tylko Barca pokazuje jak się z białasami gra

0

@NeroTFP1 męczennica naszych czasów

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16639179#comment-16639179

Rzeczywistość: Chelsea w pape, City w pape, Liverpool w pape, Tottenham w pape, Newcastle remis, Arsenal remis xD

@Eklerek

Wiem, że są rewanże, ale śmiesznie to wygląda bo kolega dodał tamten komentarz po bramce Newcastle na 1:0 xD

0

@ZwyklyKibicBarcy04 xD wygrał. On więcej zawalił w PSG niż im dał.

1

Haha, Donnarumma co za placek. Najbardziej przereklamowany bramkarz ostatnich 5 lat. Urósł mit o jego wielkości bo obronił karnego z Anglią i ''szedł jak szef'', a rzeczywistości nie wiedział, że mecz się skończył xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?