Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dymy i kłótnie fanów skoków narciarskich to coś typu jakby dwie mrówki miały solówkę
2
@FCBparasiempre no tego to chyba nikt nie mógł przewidzieć. Skauci widzieli w nim 'to coś', ale na 100% nie postawiliby wszystkiego, że te 20 parę lat później będzie miał taki dorobek nagród, trofeów, rekordów, statystyk...
0
@FCBparasiempre i co jak oceniasz karierę tej małej atomowej pchły z Argentyny? Kiedy pierwszy raz o nim usłyszałeś i co wtedy sobie o nim pomyślałeś? Przewidziałeś, że osiągnie chociaż połowę tego co osiągnął? Kiedy jego pierwszy mecz widziałeś?
0
PercziLFC wróć...
Brakuje jego contentu
8
@Pedri16Future xD z Robertem wygrywali co sezon Bundesligę, do tego wygrali LM gdzie on sam był najlepszym graczem i królem strzelców każdych rozgrywek. Z Kanem potrafili przegrać ligę przeciwko Bayerowi xD
Lewy to ich najlepszy napastnik w XXI wieku i drugi ogólnie w historii.
0
@Czyhrynski haha, za kogo niby? Za Eriksena, albo Alliego co robili w tamtym czasie po 30 G/A w sezonie? Weź xD
6
@heniusss Lewy jaki luzak. Normalnie jak 20 lat temu w gimbie
2
@AmigoBlancos xD ale co mają urodziny realu do tego? @Hosh stwierdził fakty i takie są realia, a Ty udajesz, że nie ma problemu
10
Ale żal xD Nike pewnie się nie chciało robić koszuleczek
0
@Kubsoleon myślę, że to typowo PRowa zagrywka
1
real madryt obchodzi dzisiaj 124 urodziny.
Czego życzycie temu, *ekhm*, rywalowi? Ja życzę, aby ze względu na wiek odeszli na emeryturę i zamknęli klub.
0
@KrwawiaceoczyVEB zapomniałem dopisać Senesiego.
Skrzydło, boki obrony, napastnik i obrońca wzmocnieni.
Zaznaczyłem, że realne w miarę, bo jakiegoś Haalanda to nie ma co liczyć
1
@Safrani dlaczego umieścili fragment z Braveheart xd
2
Wymarzone i w miarę realne okienko?
W lato wykup Rashforda, ogarnięcie Cancelo najmniejszym kosztem, Panichelli ze Strasbourga jeśli kosztowałby nie więcej niż 50 baniek, a do tego Senesi. Lewy z przedłużonym o rok kontraktem ze sporym zmniejszeniem pensji i sprzedaż Ferrana.
Chociaż co do Ferrana to niestety pewnie przez myśl im to nie przejdzie bo niestety minus tego klubu, że takich placków to się trzyma i trzyma
0
@marcin62 @Kgorecki2500 masz i oglądaj, niedługo będziesz w to nerdził
1
@ShawnC aa dobra, ja nie wiem czemu, ale myślałem, że tam napisałeś 'więc nie dziwne, że nie działa', a teraz patrzę to faktycznie mój błąd :D
no ja też na początku tak robiłem, ale no wywala grę po próbie odpalenia meczu. Może coś z samą grą jest nie tak, ale dziwne bo z oryginalnej płytki. No nic, popatrzę, poszukam, może w końcu się uda :D
0
@escarabajo wydaje mi się że profesjonalny piłkarz powinien trochę inaczej wyliczyć kroki i jednak jakby tam był Lewy w prime, Kane, czy Haaland to byłaby bramka bezpośrednio po tym podaniu.
4
@Encore haha, co on? Takie ciasteczko zmarnować? Powinien ładować od razu z lewej nogi...
0
@PatrykBarca i oby tak pozostało
1
@Batys haha xD haha beka xD
0
@Eklerek żołnierze brytyjskiej opozycji będą na misji
0
@gumaz czteropak kuflowego i nawet nie będę musiał nic więcej robić
0
Kto jest chętny do dołączenia do walki z Arsenalem i ich kibicami, żeby nie wygrali Premier League w tym sezonie?
0
@ShawnC no i dasz protip?
0
@AmigoBlancos co ten szkop tam się pruje
4
@Safrani omg, ale krindż
1
@Misiusessi w który poniedziałek? 16 lutego? to by się zgadzało
1
Ten Ruggeri z Atletico to chyba jakiś zaginiony brat Bastoniego z Interu
1
@Maker0 dzięki, może się uda skądś pobrać cracka, jakoś to ogarnąć. No chore to niestety jest
1
@Bykunn wszystkie prywatne stacje podnoszą bo to Orlen dyktuje warunki w Polsce. Przecież wszyscy, a na pewno większość skupuje paliwo od Orlenu. To Orlen wyznacza jaka ma być cena tu, tam, gdzie indziej, a rząd? No mają do gadania bo jest w połowie w ich rękach. Ile razy Morawiecki gadał o cenach razem z Obajtkiem? Ile razy Tusk gadał o cenach paliwa?