0

@Cochise w dalszym ciągu mój pierwszy komentarz w odpowiedzi na Twój jest aktualny, więc tutaj nie mam nic do dodania. To jak on to potraktuje to można się spodziewać, co już sam chyba napisał, że będzie częściej i więcej pisał, więc...

1

@arasz1819 noo dokładnie :] i w dalszym ciągu jestem w przeciwieństwie do Ciebie :] no ale najważniejsze, że (jak Ty to mówisz?) motłoch (hehe) poklepie po plecach nie rozumiejąc tematu :]

0

@Cochise a czy ja napisałem coś o łamaniu regulaminu? Nie. Konto założone tylko po to aby na stronie sportowej, dotyczącej konkretnego klubu pisać tylko o polityce. Czy mam problem do innych użytkowników, którzy piszą o polityce, nie zgadzam się z nimi, ale dodają też komentarze na inne tematy, m.in. sportowe? Nie. Mogę się z nimi nie zgadzać i to nieraz daje do zrozumienia, ale nie wypominam im pisania o polityce. Tutaj jest inny przypadek, który już Ci wyżej wyjaśniłem i w poprzednich komentarzach do innych użytkowników, a też do samego zainteresowanego pod jego wpisem gdzie wszystko się zaczęło. Z czystej przyzwoitości jak się tu rejestrujesz i niby kibicujesz temu klubowi to powinieneś brać udział w dyskusjach o tym klubie. Po prostu.

1

@FCB_dimiC ale czy Ty dalej nie potrafisz przyznać się do błędu, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nie chodzi o aktywność, a ilość politycznych wpisów w tej aktywności. Naprawdę to jest ewenement ta strona jak tutaj dla lajków ludzie potrafią oszukiwać, zakłamywać rzeczywistość itp. xD no ale co tu się po gościu co się chwali zasiłkami można się spodziewać

0

@arasz1819 jest i ulubieniec :]

1

@BillyButcher no robisz to z pianą w ustach patrząc w jakim tonie są Twoje wpisy. Jak widać nie tylko ja to zauważyłem.

0

@Kgorecki2500 xD świrujesz teraz?

0

Komentarz usunięty

0

@Comentateiro takie są realia, ale dla poklasku oświeconych mało kto o tym mówi bo nie modne jest i nie wpisuje się w wytyczne. Trump robi bardzo dobrą politykę zagraniczną, a jak inni to zrozumieją to będą rżnąć głupa, że oni tak od początku uważali

2

@Giwera dziękuję za radę

1

@BillyButcher dobrze Proszem Pana

0

@BillyButcher nie chodzi o to jak bardzo jesteś aktywny, a o to jak dużo (na oko ile? z 95%?) z tej aktywności jest polityką

0

@gumaz jak wyżej szefie

1

@FCB_dimiC ale czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem czy dla poklasku swoich internetowych kolegów to wrzucasz? @BillyButcher spamuje tylko i wyłącznie polityką. Teraz zobacz sobie moje ostatnie 30 komentarzy i podlicz ile z nich jest o polityce ;)

0

@MessiForeverTheBest ambitnie
@Starrk się głupio nie śmiej

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

@BillyButcher a może przestaniesz traktować to forum jako forum polityczne i zaczniesz coś o klubie, któremu niby kibicujesz dodawać? Bo jak tak patrzę to chyba na ostatnie 30 komentarzy 0 (słownie: zero) komentarzy na temat sportu

0

Uuu, no to chyba postępowa część Polski będzie miała rozterkę i nie będzie wiedziała co myśleć dopóki ich guru nie obiorą nowego kierunku.
USA złe bo zaatakowało Iran, niepodległy kraj, ale Iran zaczyna grozić braciom postępowej części Polski, czyli Ukrainie. No robi się ciekawie.

W skrócie: USA złe bo rządzi Donald Trump i napada na inne kraje. Obrał za cel Iran, który słynie ze swojego fanatyzmu religijnego i współpracuje z wrogami Polski i całej UE, czyli ruskimi oraz mają wsparcie Chińczyków, którzy też po cichu pracują nad przejęciem kontroli i destabilizacji Europy. Iran, wspierany przez ruskich grozi Ukrainie za dostarczanie Izraelowi dronów czy innego tam wyposażenia. Tutaj pojawia się już zamieszanie neuronów tej części naszego kraju.

Z jednej strony okropne USA z okropnym prezydentem, z drugiej 'wolny' Iran, ale już mniejsza (dla postępowej części Polski się to już nie liczy) o to że panuje tam pełen totalitaryzm religijny i współpracują z REALNYM zagrożeniem UE (ruskie i Chińczyki - tak uważa postępowa część Polski od ostatnich 4 lat (sam też tak uważam, ale z tą różnicą, że od zawsze)). Jest jeszcze Izrael co do którego myślący inaczej nie dopuszczają w ogóle do skrytykowania bo przecież antysemityzm. No i na koniec tego łańcucha dołączyła teraz Ukraina, której 'wolny' i 'wspaniały' Iran grozi za to że wspierają Izrael, czyli tutaj pojawia się ewentualny atak i destabilizacja kraju, któremu kibicuje większość kraju (nie tylko postępowi, ale i ludzie, którzy chcą, aby ruskie byli dalej osłabiani) w prowadzeniu wojny z realnym zagrożeniem nie tylko Polski, ale i całej Europy.
USA złe bo chce zdestabilizować realne zagrożenie dla UE i pokazuje jak się robi politykę.
FAFO

0

@maroon nie mógł sobie kupić? Albo załatwić od dilera? xD

1

@BORO_12 kilka lat temu xD oni od kilku lat mają już Nuno Mendesa co im robi robotę jak mało kto na LO.

5

@Arden 2026 rok, Haaland od 6 lat na topie, a są ludzie, którzy dalej nie potrafią poprawnie napisać nazwiska

11

@MesQueUnClub_87 szacunek, ja tak samo.

4

@Lucerfi nie no ale porównywać Apap do szczepionki to wyższy poziom absurdu xD

4

Co ten Xavi robi xD
Piłkarz wybitny, jeden z najlepszych pomocników w historii, ale prywatnie to widać, że to strasznie dziwny człowiek z charakteru. Teraz jeszcze bardziej z Niego to wychodzi.
Żeby samemu sobie lizać jajka i udostępniać jakieś propsy na swój temat to chyba tylko mentalne dzieci tak robią xD

26

xD nie no Xavi rozmienia się na drobne. Dlaczego On sam sobie musi lizać jajka i udostępniać takie wpisy? Ile On ma lat? 15? Iniesta go bije na głowę pokorą, skromnością.

1

@Kgorecki2500 w sumie jak przez prawie 400 lat nie wykonali żadnej kary śmierci to się nie dziwie xD

0

@Bykunn 2026 rok, a ludzie dalej się oburzają bo Laporta gada w swoim stylu podczas wywiadów xD to jest polityk, polityk piłkarski i on wie jak prowadzić klub.

0

@tbas no nie podoba mi się to tak samo jak Bartomeu popierający Fonta. Po pierwsze: nikt nie powinien publicznie udzielać poparcia według mnie, po drugie oba odklejusy i robili/robią więcej szkód niż pożytku.

No to teraz Ty dawaj o czytaniu nagłówków zamiast wejść w artykuł :D

2

@AmigoBlancos trochę szacunku dla Courtoisa powinni mieć i chociaż w jego miejsce nie wstawiać twarzy Valverde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?