Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@capricornusjrk poszedłby dalej, jestem tego pewien.
14
@Azi językiem miłości
0
@Eklerek a no to musiałem o tym nie wiedzieć akurat :D
2
@NeroTFP1 Perczi to osoba wyprzedzająca swoje czasy. Ogólnie dramatyczna postać zamieszkująca Srebrną Górę (ang. Silver Mountain). Wybitny znawca nie tylko piłki, ale i np. hokeja. Kibic Liverpoolu, reprezentacji Urugwaju i fan Lusia Suareza. Człowiek, który dzielił się z internautami swoimi problemami życia codziennego, np. naprawa karnisza jak już kolega wyżej wspomniał. Do tego pokazywał jak sprostać wymagającym zadaniom typu wybór sprzedawcy opału (węgiel i drewno) na zimę, kontakt telefoniczny ze sprzedawcą, żeby dokonać zakup, rozładunek, wyładunek, cięcie tego drewna. Do tego rejestrowanie się w UP, zarobkowe wyjazdy za granicę (Niemcy, Czechy), gdzie borykał się z wieloma trudnościami po czym zmuszony był wracać do Silver Mountain. Dzielił się swoimi przygodami, gorszymi momentami gdzie potrafił krzyknąć na znajomego miejskiego pijaczka, żeby dał mu spokój. Był też na jakichś meczach mniej popularnej ekipy z Ukrainy skąd jego przodkowie pochodzą. Swoją popularność przekuwał również w pomoc dla potrzebujących wstawiając zbiórki na swojego 'walla'. Niestety w między czasie były też naprawdę dramatyczne wydarzenia jak strata ojca, któremu bardzo dużo zawdzięczał.
1
@Eklerek czasami dla poznania problemów zwykłych ludzi i jak sobie z tym radzą spoko przejrzeć i nadrobić
2
@Comentateiro ja jestem zadowolony z tego wyniku. Po pierwsze my byliśmy spompowani po meczu z Atletico (szacunek dla naszych za pokazanie pazura. Nie udało się, szkoda, ale szacunek bo starali się). Po drugie Newcastle to zawsze niewygodny wyjazd dla każdego, po trzecie wynik 1:1 przed rewanżem u siebie jest bardzo dobrym wynikiem, po czwarte Newcastle w sumie gra o nic, patrząc po wynikach będą mieli problem z wejściem do TOP5 ligi, więc zostało im jak najlepsze zaprezentowanie się w LM gdzie według mnie w środę i tak odpadną.
0
@Eklerek kiedy Perczi wróci? Ja mu daje 2 miechy
1
@AmigoBlancos no ale to nawet ciężko zaklasyfikować jako czarny humor xD to po prostu było głupie i nieśmieszne
1
@AmigoBlancos nie no chłopie, to miało być śmieszne?
0
@FcPortoFan1999 a z tym jacuzzi to jak?
0
@FcPortoFan1999 ile byście mu tam zaoferowali? 5 koła na rękę, owocowe wtorki i 4-osobowe jacuzzi, żeby mógł z resztą polskiej kolonii się relaksować?
0
@RosjaninBut a mi podpowiada, że za kilka lat pokaże po co to wszystko
1
@Bernard777 może się tak wydawać przez tryplet, ale pod względem samej gry to wersja 10/11 była lepsza, bardziej kompletna. To był peak Tiki-Taki
0
@tbas Vinicius zostanie w realu, będzie nowy kontrakt. Arbeloa go udobruchał, Vini coś tam pokręcił w kilku meczach, więc to wystarczy.
0
@Safrani ale chociaż dane osobowe wypadałoby zakryć. Chociaż to i tak kolejny bezbek na Vegeciaku dla poklasku
0
@Encore jazda, jazda MU po TOP3
0
@draxidox był lepszy zespół - Barca z sezonu 2010/2011
0
@BillyButcher xD w taki sposób można jedynie skomentować co tutaj stworzyłeś. Kurtyna.
0
@Frimpong ciekawe jakby potraktowali sezon bez trofeów, ale w TOP5 gdzie 5 miejsce dałoby LM ze względu na dodatkowego slota (o ironio xD)
0
@Gaz dopóki będzie Flick to nic nie grozi zawodnikom. Laporta liczy się z Flickiem bo go podratował poziomem sportowym. Kibice kochają Flicka.
0
@KrychaFCB no dlatego napisałem, że jak już to wyciskać minimum 200 baniek, wtedy realowcy by się jeszcze bardziej zadłużyli, ale mam nadzieję, że nie dojdzie do takiego transferu.
0
@RozowaPantera wszystko w swoim czasie
0
Olise za ponad 150 baniek do realu? Chyba kolonię francuską chcą powiększyć, żeby Mbappe się bardziej komfortowo czuł. Śmiechy śmiechami, ale takiego gracza im brakuje, więc mam nadzieję, że sam Olise nie będzie chciał tam iść, a jak Bayern byłby skłonny sprzedać to wyciągać minimum 200 baniek
1
@Frimpong parę miesięcy temu jak już chwilę trwał dołek to były informacje, że w pełni wierzą w Slota, ale im dalej w las tym gorzej to wygląda i zarząd chyba umyślnie spisuje sezon na straty. Jest Alonso, który do Liverpoolu by pasował. Ma już tam na start przecież dwóch swoich grajków z Leverkusen, więc z buta by coś mógł wykombinować
0
@Rajski bardzo dobra kadencja, ale też Flick tutaj bardzo dużo pomógł.
1
@Rajski tak, a jak się cieszyli, że jedzie po Ziobrze hehe, haha, hihi, beka.
@Zoker chłopie, nietrafione
0
@Frimpong no fart Liverpoolu to że w tamtym sezonie czołówka była mega słaba i to co odjechali w pierwszej połowie wystarczyło. W tym sezonie czołówka jest znowu słaba, ale Arsenal punktuje jak poj...
1
@Cochise to że nie ma innego miejsca, albo osób w realnym życiu do wygadania się ze wszystkiego co ma do powiedzenia na temat polityki, tylko musi forum piłkarskie traktować jako swoją tablicę polityczną (z pianą w ustach, co mu już inny użytkownik napisał) to jego sprawa. Wiem, że to jest La Rambla, wolny dział, dyskusje o wszystkim, ale jeśli ktoś rejestruje się w jednym celu, czyli pisanie tylko i wyłącznie, albo w ponad 90% o polityce z pogardą dla osób o innych poglądach no to jest coś nie tak. No ale niech żyje w swojej bańce, wiadomo.
0
@Frimpong piękne były zachwyty nad Slotem rok i lekko ponad rok temu xD
7
@draxidox xD a taki był fajny, przeciwko PiSowi, tak ładnie i wulgarnie po nich jechał, a co chwilę wychodzi coś na jego temat