Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz La Rambla bez zadymek to co by to było? wiesz jak jest :D
28
@RinooniR zgoda, ale ci co nie są wierzący muszą pokazać jacy są twardzi i nowocześni xD później pierwsi do świątecznego stołu w świąteczny czas, który jest przeznaczony na celebracje konkretnego religijnego wydarzenia, w które przecież nie wierzą. Czego nie rozumiesz? :D
2
@Danny Gaucho same potęgi i legendy piłki nożnej
1
@NeroTFP1 w przyrodzie nic nie ginie
2
Koledzy Argentyńczycy jak widzicie ustawienie na Mundialu?
Ja klasyk 4-3-3 (albo 4-4-2, zależy jak na to patrzeć) i od tyłu wiadomo Dibu, od lewej Tagliafico, Senesi, Cuti Romero i Molina na prawej. W pomocy Enzo z Alexisem i Rodrim de Paulem. Messi przed nimi jako taki śpo/fałszywy napastnik i z prawej młody Simoene z prawej, a Julian Alvarez z lewej schodzący do środka, robiący miejsce Messiemu i do tego wybiegający do jego podań.
W obronie raczej na Lisandro nie ma co liczyć i jak wyzdrowieje i się nie rozleci przed Mundialem no to do rotacji. Boki obrony niestety ciężko o coś mocniejszego i pewniejszego, ale można liczyć, że prawa strona z Atletico w postaci Moliny i Simeone nadrobi to przede wszystkim zaangażowaniem. Środek nie tylko duża siła i wybieganie w postaci RdP, Enzo i Maci, ale i ponadprzeciętna technika. Messi to wiadomo. Na prawym skrzydle Simeone dałby dużo ze względu na wiatr, a Julian mógłby jako taki półskrzydłowy/napastnik zrobić sporo. Jak Messi pojedzie na Mundial to najważniejsze, żeby Nim mądrze rotować. Na szczęście będzie (oby) Lautaro, Nico Paz, Nico Gonzalez, Perrone, Barco i Palacios do rotacji, więc pomoc i ofensywa jest względnie zabezpieczona. Na takich turniejach najwięcej daje zaangażowanie, a o to jestem spokojny jeśli chodzi o naszych świrów.
@Lionel_Messi10 @Tollusiek @mekston
1
@Comentateiro jak Scaloni da grać Simeone na prawym skrzydle to tam maja względny spokój. Młody Simeone no jest takim szczurem trochę, ale np pracuś niezły, do tego szybki. Ma umiejętności, do tego praca w defensywie. No jest gorzej niż było w 2022, ale wtedy też taki Mac Alister nie był taka gwiazda (wiem, że ma zjazd jak cały L'pool), Alvarez pykał w River wtedy, Enzo też przecież w Europie nie grał. Zobaczymy jak to poukładają
Edit: Enzo przecież byl już od lata w Benfice, zapomniałem.
1
@FcPortoFan1999 szacunek. Jutro tyrka czy już wolne byku?
1
@FcPortoFan1999 pozdr dla Ciebie
Z tej okazji dwa pytania
-hodujesz chmiel?
-pijesz piwo?
-używasz ripost Popicjusza XII na codzień?
1
Do lokalu pełnego klientów przychodzi Pan w kapeluszu i wystających spod niego pejsach
-wszyscy klienci wychodzą
Pzdr sam wykminilem
1
Od czasu do czasu lubię odpalić sobie przemówienie Messiego do kolegów z reprezentacji w trakcie przerwy w finale Copa America 2021.
Piękne przemówienie najlepszego piłkarza w historii. Wspaniały kapitan drużyn za którym zawodnicy chcą iść w ogień.
Bez uniesień, pustych haseł, wymuszonych krzyków. Wszystko spokojnie ze wzmiankami o rodzinie, przyjaciołach, ludziach którzy im kibicowali, o tym że są blisko. Każdego z drużyny to poruszyło i zmotywowało.
Tego nie widać na pierwszym planie bo Messiemu nigdy nie zależało na pozerstwie, na pokazówce, wywyższaniu się. Na szczęście Messi wygrał wszystko i pozamykał buzie hejterów co gadali jakieś farmazony o braku potrafienia motywować, cech przywódczych, że spuszczona głowa i inne pierdoły.
0
@lajcior w sumie nie głupi pomysł, trzeba będzie pomyśleć
0
@lajcior chciałbym namierzyć gdzieś na mieście @Popitek12 ale on raz Wrocek, raz Berlin, później Wawka, jakieś galerie, restauracje i się trochę cykam, że mnie nie wpuszczą bo za biednie wyglądam
1
@mekston planujesz kiedyś udostępnić nam księgę ripost i życiowych porad @Popitek12? Mam nadzieję, że wszystko zapisujesz co Popicjusz XII nam tutaj doradza.
2
@Luciano99 walnij 4pak na przetrawienie tego, a konsekwencją będzie zmniejszenie @Kessie godzinówki z 8 groszy do 6 do końca roku
3
@NeroTFP1 mnie to rozpier... że Łysy z Kombii jest po 70tce xD
2
@kanver_ @FcPortoFan1999 z jednej strony wzwód, a z drugiej nie :|
0
@urbipl co się dziwić jak sędzia ten sam który przekręcił nas z Interem w 22/23
1
@Lionel_Messi10 uff, Messi nie dotknął tego pucharu, więc finał będzie, ale Mbappe też nie dotyka, więc znowu Argentyna z Francją
1
@mekston oby im się udało i Edin niech walnie ze 3 bramy :)
3
@fcbarcafan19 no chciałbym, żeby pokazali pazur. Dżeko oby też zagrał. Świetny zawodnik.
Ogólnie Bośnia chyba ostatnio w 2014 była na Mundialu?
To też pokazuje ile Mundial znaczy dla wszystkich ekip, sam występ, a pajace będą umniejszać 'bo to 7 meczów' (tak wiem, że teraz będzie więcej).
5
@Faro masz na myśli przyprawę?
1
@Kozinho. dokładnie tak jest. Ci Izraelscy żydzi nie doświadczyli wojny. Oni wykorzystali europejskich żydów, bo ich uważali za gorszych (takie są fakty i tak było). Tak samo amerykańscy żydzi nie doświadczyli wojny. Wszystko było robione po to żeby nawet nie poświęcić, a upodlić europejskich żydów, żeby ci sterujący z Izraela i USA mieli teraz pretekst do wszystkiego.
3
@draxidox najważniejsze, że motłoch peowski wierzy w to :]
2
@Bykunn czy Ty dalej nie rozumiesz? Naprawdę nie mam siły z Tobą już dzisiaj dyskutować na ten temat. Wyjaśniłem Ci jak to wygląda i nie chce się powtarzać 10 raz. Wiem na czym Twoje gadanie i odpisywanie ma polegać.
9
@FcPortoFan1999 Pogoni Siedlce i FC Porto nie ma jak coś
2
@nwchades no właśnie Twoje postrzeganie jest błędne i zawiewa hipokryzją. Obchodzisz święta, które są ustanowione przez kościół i państwa. To nie jest tak, że to Ty sobie wybierasz i 'o w tym okresie będę jadł smaczne dania z rodziną' tylko to jest odgórnie ustanowione święto dla osób wierzących. To jest czas na celebracje dla osób wierzących. Bierzesz udział w tych świętach bo Ci tak wygodnie i zasłaniasz się jakimiś nowoczesnymi hasłami.
@tbas pozwolę sobie wtrącić - a co ma wiara do tego, że osoby, które zasłaniają się wiarą nie przestrzegają dekalogu i zasad? Tak samo jak jakiś nastolatek zabije kolegę z klasy to rodzice tego nastolatka są winni? No nie. Takie gadanie jest po prostu głupie. W polskim prawie na autostradzie masz ograniczenie 140 km/h i ja będę jechał 200 na godzinę to znaczy, że polskie prawo jest za to odpowiedzialne? No nie, ja jestem odpowiedzialny za to że łamię zasady, przepisy. Pójdę ukraść to co ma do tego wiara i prawo? No nic. To wtedy problem jest we mnie, że nie przestrzegam wartości, które niby wyznaję i w dodatku łamię ustanowione prawo.
8
@Bykunn poczekaj, poczekaj, czy Ty właśnie święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia, które są uznane przez kościół chrześcijański i NAWET przez państwo polskie nazwałeś ''momentem do spotkań z rodziną i zjedzeniem dobrych rzeczy''? No przecież Ty sam sobie przeczysz w tym momencie.
Nie jesteś wierzący, a wręcz WYŚMIEWASZ wiarę chrześcijańską, ale okresy świąteczne uznane i obchodzone PRZEZ KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAŃSKI nazywasz dorabianiem do tego jakiejś innej filozofii? No przecież to co napisałeś to jest: brak szacunku, hipokryzja i ignorancja. Skoro są to okresy w roku (kolejny raz powtórzę) uznane przez kościół, najważniejszą żyjącą osobę w kościele (Papież) i nawet przez państwo polskie i nie tylko, ale także inne kraje to o jakim dorabianiu filozofii mowa? No nie, po prostu nie da się racjonalnie wytłumaczyć i w ogóle zrozumieć jakiego tu babola walnąłeś.
Kończę te dyskusję bo po prostu jestem załamany, ale raz jeszcze Ci napiszę: trochę szacunku i pokory. Pomodlę się za Ciebie, a Ty sam wierz w co chcesz - jak to ma być uniwersum Tolkiena to spoko, jak to ma być Harry Potter to też. Nie jestem osobą, która będzie prowadziła krucjatę na Ciebie bo to nie o to w tym chodzi i nie jestem tu od wyśmiewania :)
8
@Bykunn no jest brak szacunku z Twojej strony do wiary wyśmiewając wydarzenia opisane w księgach tej wiary. No dlaczego bierzesz udział w świętach w które nie wierzysz? Nie wierzysz to nie obchodź świąt. Proste i logiczne. Święta to celebracja właśnie narodzin Jezusa, albo jego oddania życia za Nas i zmartwychwstania. Obchodząc święta celebrujesz te wydarzenia i momenty, po to są święta, a nie żeby spotkać się z rodziną. To już są elementy dodatkowe, że są święta, zbiera się rodzina, bliscy, znajomi, przyjaciele, którzy wierzą i celebrują to.
1
@DanielPlainview dokładnie tak. Nie wiem dlaczego chcą uchodzić za takich i pokazywać, że dla nich to jakieś fantasy, mają wyje... a później jak są święta to pierwsi do stołu siadają.
2
@Bykunn już Ci napisałem, że trochę szacunku :)
Mam tylko nadzieję, że z takim podejściem i nastawieniem nie obchodzisz, nie wyprawiasz i nie bierzesz uczestnictwa w świętach Wielkanocnych czy Bożego Narodzenia