Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fog_W_1899 jestem w szoku.... ale zdobyliśmy uczciwie bramkę na 2:0 tylko madryccy wysłannicy nas jej pozbawili, a jestem pewien, że przy 2:0, wpadłaby też bramka na 3:0.
Niemniej - najważniejsze są 3 punkty. 6 meczów do końca, 9 punktów przewagi, bezpośredni mecz z realem na Camp Nou. Musi być dobrze.
13
Camp Nou to twierdza i oby już w tym sezonie nie została zdobyta. Zostały Nam 2 mecze u siebie.
3
Szczerze pod względem trudności mamy porównywalny terminarz. Plus taki, że oni mają teraz 3 wyjazdy pod rząd - jutro Betis z Sewilli, a później dwa razy Barcelona. Trzeba punktować, nawet 1:0 wygrywać i mieć wywalone.
0
Jakby Lewy nie był takim pazerniakiem na hajs to by mógł zostać za drobne, a Ferrana spieniężyć i sięgnąć po Alvareza. Na ŚO Bastoni i mamy spokój z N i ŚO.
0
@fotohobby trochę wypaczyła bo byśmy mieli 2:0 i spokój, a tak to lekkie drżenie o wynik
6
Przecież Tebas powiedział, że nie wygramy wszystkiego do końca to będą robić wszystko VAR'owscy żołnierze, wysłannicy Madrytu, po to żeby nas gdzieś udupić.
0
@Kapitan9 Galate byś zrozumiał? Przecież to najbardziej faworyzowany klub w Turcji jest
3
Celta jest cienka jak sik pająka. Szacunek za upokorzenie realu na ich terenie i za pierwszą wygraną z nimi od prawie 9 lat, a w lidze od chyba 11, ale jak dzisiaj niedostaną od nas trójki, albo czwórki to się zdziwię. Inaczej: jak nie wygramy z nimi różnicą 3, 4 bramek to będę w szoku.
0
@Ghandi na pewno jest tam dumny i byłby żyjąc, ale tu jest taka sytuacja, że ojciec mu zmarł jak był młody, zanim zaczął robić karierę i taki sezon-dwa w Serie A, właśnie w Milanie to byłaby taka dedykacja dla ojca, który mu tego życzył. Ma idealną okazję ku temu, żeby spełnić marzenia ojca.
Jak napisałem - jest dumny i byłby żyjąc, ale skoro za życia mu życzył grania w lidze włoskiej to tak jak mówię - ma teraz nie 100% okazję, a nawet 100000%, żeby to spełnić z dedykacją dla zmarłego ojca. Tu karty leżą po jego stronie bo jemu chodzi tylko o hajs.
2
Łamiąca wiadomość z ostatniej chwili.
Szacunek za dobre i prawidłowe wybory, ale według mnie tutaj nigdy nie zagra.
3
@FioletoweOczy no dokładnie. On wie, że jest już słabiakiem, ale tego nie przyzna bo chora ambicja, żeby postrzegali go jako terminatora mu nie pozwala+dalej zarabianie wielu milionów za nic
0
Chociażby dla spełnienia życzenia ojca, który chciał, żeby zagrał w Serie A, najlepiej w Milanie to ten teraz ma okazję, żeby tam pójść to będzie chciał chorych kwot. Toksyczny typ.
1
Messi GOAT to co się dziwić. Lionel ziewnie to się o tym mówi bo po prostu to GOAT. Nikt nie ma podbicia.
1
Twarz brodatego nieskalana intelektem
36
Szczena swoje zrobił. Wiadomo, że wiek, emerytura, odgruzowanie, ale trochę radości dał w tamtym sezonie. On sam nie chce grać bo wie że Joan jest lepszy i robi atmosferę, przekazuje wiedzę. Mam nadzieję, że zostanie jeszcze na sezon u nas bo naprawdę Szczena w kadrze top.
0
@MesQueUnClub_87 Alvarez jest potrzebny. To jest napastnik idealnie pod taktykę Flicka. Bardzo dobry w pressingu, wytrzymałościowy, do tego świetny technicznie, potrafi uderzyć. Robi bardzo dobrą robotę na boisku, której laicy nie widzą. Potrafi zdobywać bramki. W ofensywnym zespole po 30 bramek na sezon to będzie norma u niego. Dla mnie to taki Kane, ale no oczywiście mniejszy goleador, ale młodszy za to.
1
Alvarez i Bastoni to marzenie. Świetnie technicznie napastnik, który w pressingu jest bestią i potrafi robić robotę na każdej płaszczyźnie. To takie Harry Kane, ale nie jest takim goleadorem, ale jest młodszy. Chociaż grając w Atletico nie można wymagać, żeby ktoś był goleadorem.
Bastoni super opcja. Widać, że on chciałby tu przyjść.
Te dwa transfery to byłoby to.
1
xD a przecież miał wrócić na rewanż z Atletico. Finalnie nie wrócił, teraz też jeszcze nie wróci. Zaraz się okaże, że do końca sezonu nie zagra
1
Takiego artykułu na fioletowej nie ujrzymy. Tam żyją w swojej bańce wiecznie pokrzywdzonych i to samo chcą wmówić kibicom.
4
@CN is my home byczku jest 2026 rok, Haaland jest na topie od 6 lat, a Ty dalej nie wiesz jak się pisze jego nazwisko?
3
Nie, proszę nie... on nawet na zmiennika jest za słaby. To jest typowa dwumetrowa kłoda. Technicznie poniżej przeciętnej. Nawet te jego gabaryty i warunki fizyczne wyglądają komicznie. Wiem, że nam strzelał bramki, ale te bramki to były typowe bramy przeciwko nam czyli na pustą, albo z 5 metrów sam na sam. On większość okazji marnował i to tak jakby był jakimś juniorem.
0
Ja bardzo bym chciał Alvareza, ale tak myślę o Greenwoodzie. Abstrahując od jego pato przeszłości to dla mnie to bardzo dobry zawodnik. Bardzo dobrze spisuje się jako 9, a do tego może zagrać na PS jak i LS.
0
@RumbleDelivery znaczy tutaj bardziej pod względem zwolnienia dużych pensji. Kasa na transfery jest, tym bardziej, że taki Cancelo i Grimaldo to najniższym kosztem (szczególnie Grimaldo). Bastoni i Alvarez jako gotówkowe transfery, ale to przecież wszystko rozłożone jest w ratach (tak w większości działają kluby, no chyba, że klauzula wykupu). Odchodzi Lewy i się zwalnia ok 30 baniek, z ter Stegenem, Araujo i Balde to będzie pewnie z 70-80 milionów pensji. Za Balde i Araujo można dodatkowo dostać z 40-50 milionów łącznie.
To nie jest niewykonalne tylko po prostu wystarczy chęci do pozbycia się tych zawodników przez zarząd, a nie głaskanie po główkach (Araujo i Balde). Lewemu się kończy kontrakt więc adios, a Stegen no trzeba go ugadać.
0
Nie no trochę jaja - Lewy to serio Polak z krwi i kości. Polakom dali dziesiątki różnych socjali i prędzej by spalili kraj niż zgodzili się na ich stratę w zamian za coś innego.
Lewy zarabia ogromne pieniądze, ale będzie miał już 38 lat za chwilę. Marketingowo to też nigdy nie był Benzema, Suarez, albo Ibrahimović (mówię pod kątem marketingowym!!! podkreślam to), do tego zjazd formy i za co on chce zarabiać dalej wielkie siano? Jak mu tak zależy na szmalu to niech idzie do Arabii i tam na pewno dostanie 30, 40, albo i 50 milionów euro za sezon i to jeszcze z ulgami podatkowymi. To nie jest młodziak, który chce się nachapać tylko gość, który z piłki i ze wszystkich umów sponsorskich zarobił pewnie na polskie złotówki już jakieś 500 milionów.
Barca musi uważać bo w Hiszpanii są chore podatki i przecież to że jakiś gracz zarabia 5 baniek netto to oznacza, że Barce to kosztuje 10 baniek w FFP.
0
Niech te ciołki ogarną kadrę w końcu bo niedługo ten Flick to pier... i pójdzie na emeryturę.
Lewy out, Stegen out, Araujo out, Balde out.
Bastoni in, Grimaldo in, Cancelo in, Alvarez in i jakiś skrzydłowy in.
10
Haha, w końcu świat zaczyna widzieć jakim okropnym tworem jest real madryt. Pięknie.
real madryt nigdy nie miał klasy. Po prostu ludzie nie zwracali uwagi na to jak się zachowują bo sprytnie było to zamiatane pod dywan przez Pereza i władze z Madrytu. Taka jest historia realu madryt.
2
Nie no te oceny to też hit jest xD
0
@Bercik77 haha, piękny komentarz. Mój ulubiony
0
Haha, co za błazenada w wykonaniu Carvajala, ale co innego można się po nim spodziewać. Co Dani? Przyzwyczajony jesteś, że pomoc sędziowska wystarczy do awansu jak to miało miejsce niejednokrotnie? No tym razem jak widać się nie udało :]
2
Podziękować za 4 lata i tyle. Zwolni się ogromna pensja. Zostawić Ferrana na zmiennika, a kupić Juliana Alvareza. Do tego Bastoni i rozglądać się za skrzydłowym.