7

@DanielPlainview tak. Mam wrażenie, że od lat, a nawet wielu lat jest taki ciągły atak w chrześcijaństwo. Oczywiście tolerancja jest dla islamu w mediach, ale chrześcijaństwo zrobiło się blee. Wystarczy przypomnieć sobie sytuacje gdzie UEFA zamazywała napis ''100% Jesus'' u Neymara, a to było ponad 10 lat temu przecież (po wygranym finale z Juventusem).
Uważam, że jakby padł jakiś komentarz odnośnie pochodzenia, albo orientacji to ci dwaj byliby jednymi z pierwszych, żeby wyjaśnić to i owo :)

8

@Bykunn @tbas trochę szacunku do wiary i religii, nawet jeśli chcecie grać wielce oświeconych i mieć wywalone na wiarę chrześcijańską ;)

''tej dalszej opowieści o zombie wstającym z grobu nie ma co komentować'' - tej wypowiedzi nie da się skomentować, zbłaźniłeś się. Nie pierwszy raz zresztą jeśli chodzi o tematy religijne :)

1

@cules100pro Ty, ale on na lewym gra, a my mamy na prawym lepszego Yamala xD

4

Ulala, no to Portugalia ma do ćwierćfinału drabinkę marzeń jak wyjdą z pierwszego miejsca. Argentyna tak samo. Wtedy mogą zmierzyć się ze sobą właśnie w 1/4. Nie wiem czy ja, @Lionel_Messi10, La Rambla i cały świat jest gotowy na takie starcie.

0

Luis de la Fuente mądrze zarządzał minutami zawodników Barcy na zgrupowaniu kadry.
Jak widać #PresjaMaSens!

0

Włoska reprezentacja to jest jedna z najbardziej przereklamowanych ekip w historii i takie są fakty.
Lubię Serie A sobie zarzucić, reprezentacje też darzyłem zawsze jakąś minimalną sympatią, ale no z ręką na sercu mogę powtórzyć pierwsze zdanie. Euro 2020(1) też wygrali fartownie bo Chiellini powinien wylecieć z czerwoną kartką. Później w karnych chwilowy peak formy Donnarummy (swoją drogą najbardziej przereklamowany bramkarz w ostatnich 10 latach), ale wiadomo kafary i mafia bo sztab trenerski zakładał szare marynarki, do tego skórzane rękawiczki, a Donnarumma bez emocji po obronionym karnym (co z tego, że chłop nawet nie wiedział, że to już koniec xD).

2

@NeroTFP1 legenda głosi, ze Wampir z Salto dokonując swojego już słynnego, wtedy trzeciego ugryzienia w karierze, zapoczątkował Mundialową klątwę na Włochach.

1

@mindbender84 oho, 'elyta' się odezwała nazywając innych podludziami xD

0

@Ojciec5tkidzieci w tej sekundzie jeszcze nie było

0

Polska odpadła? No szkoda, ale przynajmniej Runej Bardadżi pojedzie na Mundial (ciul, że chłop nawet minuty nie dostał podczas tego zgrupowania xD)

1

@Kgorecki2500 a od kiedy długość gry to jedyny, albo kluczowy czynnik wysokości ceny gry?

3

@Frimpong do tego jeszcze Moje Bety CS GO. Brakowało, żeby w tej wymianie zdań brał udział "Borek" Nalepka na ubikacje, Matti Hautameki, TVN Turbo i Psychofani "Nie ma to jak hotel"

0

@Criss18Barca znalazłeś to na jakiejś grupce ludzi, którzy ukończyli Wyższą Szkołę Melanżu? Bo takim językiem napisane to jest

0

A myślałem, że kupił sobie jeansy i pamięta je do dzisiaj bo były drogie jak sku....yn :D

Nawiązując do Aviego

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

@Faro rozpaczasz nad tym, że Szwecja może odpaść i nie obejrzysz Runeja na Mundialu xD jeszcze jakby ten Runej był zawodnikiem pokroju Messiego dla Barcy to jakoś bym to rozumiał bo sam bardzo lubię taką Argentynę i przez Messiego jeszcze bardziej i po prostu chcę ich sukcesów tak jak Hiszpanii i Polski, ale no Szwecja bo Runej? xD no sorry, ale nie wiem xD

15

@Faro no nie no chłopie, nie żartuj nawet xD

8

@beter2 skarciło Atletico, a ile meczów przez te prawie 2 pełne sezony wygraliśmy efektywnie i efektownie? Masz więcej takich spotkań w pół roku niż za całą kadencję Xaviego. Drużyna w tym sezonie jasne, że popełnia błędy, ale potrafi zagrać bezpieczniej, spokojniej, bardziej wyrachowanie.

1

@Aragorn33 halo policja halo pomocy

1

@Antimadridista_WR tak xD PL wygrali ile? 13 razy, LM zero z czego tylko 1 finał, LE nie wygrali i dostawali oklep w finale od Chelsea, a grają kozaków xD w Anglii są na piątym miejscu najwcześniej po Liverpoolu, United, City i Chelsea (tutaj kolejność losowa, ale w sumie tak bym dał Live z MU top1 historycznie, City i Chelsea).

2

@MesQueUnClub_87 Polska idzie dalej. My w ostatnich 10-12 latach mamy niezwykłą umiejętność prześlizgiwania się w takich sytuacjach.

1

@clyde no strasznie to razi w oczy xD dadzą jakiś clickbait, wejdziesz w komentarze i sporo ludzi po samym clickbaicie już się odpala, a w treści artykułu inny ton wypowiedzi i redakcja prowokuje, a ludzie się podpalają bez sensu xD

1

@MessiForeverTheBest abstrahując od madrycko-reżimowej propagandy na notatniku to tam na wyższym poziomie to jest, tzn. czysty tekst, materiały i jakość.

2

@Mario96w w sumie to bym się nie zdziwił xD

6

Do regularnie czytających artykuły - czy też zauważyliście od dłuższego już czasu spadek jakości wrzucanych artykułów?
Z jednej strony większość to szybkie, napisane info na kolanie, jakieś clickbaitowe tytuły, mało naprawdę treściwych tematów, rzadko kiedy pojawia się coś 'większego', dużo to jakieś serio zapychacze. Nawet poranny przegląd prasy regularnie jest wybrakowany bo nie ma jakiejś okładki (wiem, że niezależne od redakcji), ale u białej konkurencji nie zaobserwowałem czegoś takiego, żeby brakująca okładka była dodawana jakoś o 8, czy 9 rano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?