2

@MichuZ44 tak właśnie widzę przeciętnego kibica Arsenalu.
Znałem i znam kilku i to naprawdę specyficzni ludzie i z wyglądu i z zachowania xD

1

Polska dzisiaj przegrywa, ale powstaje wtedy efekt domino i na koniec Barca zgarnia La Liga i UCL wrzucając w finale La Manite realowi madryt?

Tak czy nie?

2

@KamQiX ten co na tydzień 3 zdarzenia elegancko rozłożył. Tak się mnoży pieniądze

2

Ahh, szybko zleciał tydzień. Człowiek dał upust emocjom co mysli o Carvajalu i poniósł konsekwencje, ale na tym polega odpowiedzialność dorosłego kibica FC Barcelony.

Z minusów? Bez zalogowania nie działa wtyczka i niestety człowiek musiał widzieć komentarze pewnych gości.

Pozdro wariaty, będzie dobrze mimo kontuzji Raphy.

0

@michaleu to te takie animowane jakby? Kiedyś trochę grałem jak to wychodziło, ale to trochę tylko. Nie wyłączyli tego przypadkiem?

@lajcior noo, bf1 to poezja jak oni to zrobili. Wiesz, to I WŚ, a takich gier nie było, a Ci odje... taką perfekcję. Jeszcze Frostbite wtedy wchodził i był to świeży silnik. 5 też cudowna gierka, chociaż tutaj na początku i przez pierwszy rok, półtora było średnio przez słabą zawartość, ale później poprawili po to żeby za kilka miesięcy odpuścić i skupić się na 2042 xD ale najważniejsze, że w 1 i 5 dalej w ciul graczy jest.

1

@Rafalloxfcb w 4 kampania trwa kilka godzin około 5, z tego co kojarzę. W 1 podobnie i 5 tak samo, może trochę krócej nawet. Ja akurat bardziej zawsze na multi się skupiałem. W 1 i 5 są tzw ''opowieści wojenne'.

1

@MessiForeverTheBest z dobrych to nie, bo kupiłem tylko te, a to są arcydzieła.

1

Ostatnio na Steam sobie kupiłem za ok 25zł Battlefield 4, Battlefield 1 i Battlefield 5.

Ja pierdziele co za powrót do starych dobrych bfów na multi. BF V jak go naprawili niedługo przed tym jak go porzucili na rzecz robienia BF 2042 to dalej miazga. Bf 1? Dalej najlepiej oddany klimat wojny w historii gier. Kosmos. Po prostu arcydzieło. BF 4 klasyka, chociaż tak dużo w przeszłości nie grałem.

0

@Ghandi no co? kolejny dzień w biurze

7

@Derean i są kibice, którzy za takie coś nie daliby czerwonej kartki xd

2

@Luciano99 czy w ostatnich dniach piosenką, którą puszczasz razem z @Kessie najczęściej jest Kaz Bałagane feat. Słoń - ''Gdybym był żulem''?

3

Nadzieja na osłabienie gry realu to powrót Mbappe i Bellinghama. Więcej ego to połechtania przez Arbeloe i zawodnicy kompletnie nie potrafiący grać zespołowo.

2

@ShawnC no jakiś czas temu widziałem gdzieś jakąś sytuację, że zawodnik symulował, ale na nagraniach było widać, że on upadł, ale finalnie tak jakby nie chciał przyaktorzyć bo od razu wstał, ale kartkę dostał, a w realu? Viniś pada co chwile i nic, Mbappe symuluje i też nic...

4

@kundee a co @Popitek12 zwalił Ci konia z szachownicy?

5

Kiedy zawodnicy, którzy symulują będą karani kartkami? Niby jest ten przepis, ale nie jest on egzekwowany, może raz na 10000 przypadków. Taki Vinicius upada zanim go rywal dotknie, albo w ogóle rywal go nie dotyka, wykrzywia swoją facjatę podczas symulowanego upadku i tyle. Nie ma tematu. Nie ma żadnych kar w trakcie meczu, nie ma po meczach. Jest to żałosne bo w realu w każdym meczu próbują wymuszać karne. Tysiące kamer, nagrań i później i tak to wszystko uchodzi płazem.

0

@ferdas_rawa klasyczne wyjaśnienie napinacza i ucieka od dyskusji jak go parę osób wyjaśniło i zakryło komentarze kolegów z Internetu. Pięknie.

1

@Frimpong Twoim synem jest @DanielPlainview

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@liberoFCB @robert widzisz?

1

Zgubiłem to ja się, czytając co tu się dzieje. To kto jest w końcu synem kogo?

2

@Antimadridista_WR Barca nie ma takiej machiny medialnej i marketingowej jak real madryt to się tak o Joanie nie mówi. Dla dziennikarzy Fede Valverde to obecnie najlepszy piłkarz świata, to wiesz.

0

@tadzik447 zero zaskoczenia

1

@Rastafarnianin z innych oczywistości: trawa jest zielona

3

@RozowaPantera to już taka klasyka jak niespełnione obietnice Jego idola :]

4

@FanBarcy22 brawo dla Donalda Trumpa i Donalda Tuska. Jeden rozpier... rynek, a drugi obiecywał gruszki na wierzbie, żeby kupić głosy

1

@RozowaPantera dokładnie tak. To jest serio chore jak ten skorumpowany i obrzydliwy twór funkcjonuje

3

@kibic1899 oczywiście, że ten prowokator (autor głównego posta) jak zwykle klepie dla poklasku swoich kolegów z Internetu. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że z dekady na dekadę samochody są bardziej bezpieczne, mają więcej zabezpieczeń, systemów, do tego świadomość ogółu się zwiększa i mimo patologii na drogach to jednak większość kierowców jeździ normalnie, piesi w większości przestrzegają przepisów, a do tego same umiejętności kierowców są lepsze niż 20-30 czy więcej lat temu+tak jak wspomniałem - samochody są bezpieczniejsze.

Edit: pewnie zdaje sobie sprawę, ale dla atencji musi uderzać (jak zwykle zresztą) w przeciwną stronę polityczną. Takie ma hobby najwidoczniej.

0

@pt9 na razie chyba jeden strzał miał być 6000 sztuk.

4

Jedna z wielu wykonanych przez zawodników realu madryt gdzie nie ponieśliście żadnej konsekwencji (Casemiro, Pepe, Carvajal, Rudiger, Ramos itp.) chciałeś nadmienić pachole.

3

No i zobaczcie jak to w realu madryt działa. Tam nie potrzeba trenera z taktyką, jakimś przygotowaniem. Tam wystarczy taki pachołek Arbeloa, albo Zizou, czy Ancelotti (dobry trener, ale nie jakiś wybitny taktyk co wskazuje ilość wygranych lig krajowych).

Arbeloa połechtał ego Viniciusa, połechtał ego innego Bellinghama, Mbappe, czy ostatnio Rudigera mówiąc o tym że zbuduje mu pomnik i postawi sobie w ogrodzie xD
No takiego trenera, który tak wchodzi w d... swoim zawodnikom to nie było, ale poszło rozporządzenie z góry od Pereza jak ma wyglądać zarzadzanie szatnią i to widać. Perez już kiedyś o swoich zawodnikach mówił, że są głupi (Coentrão i Cristiano Ronaldo) i teraz tak samo wie że kadra nie jest najmądrzejsza (Vinicius, Mbappe, Rudiger, Carvajal itd.), więc nie są intelektualnie przygotowani na słuchanie o jakichś taktykach, albo przedstawianie im długich materiałów video. Wystarczy filmik 30 sekund, później pokazanie pucharów Ligi Mistrzów, lizanie d... w wywiadach i potrafią wtedy przepychać mecze.

Do tego pomoc sędziowska w większości meczów i są efekty. Zaczyna się wiosna to łapią lekką formę w swojej ''mentalności''. Nie wiem, czy ten Bayern ich przejdzie. Szczerze to nie zdziwię się jak tego nie zrobią. Niby topowa forma, rewanż u siebie, brak Courtoisa, ale znając życie to real zagra defensywnie, puszczą kontrę raz, drugi i trzeci, Bayern będzie cisnął, trafią w słupek, sędzia doda coś od siebie i będzie klasyczny real madryt w lidze mistrzów.
W lidze też będzie ciężko. Nie ukrywam, ale upatrywałem okazję, że wczoraj stracą punkty bo tak to będzie większy komfort i mniejsza presja na naszych. Mamy cięższy terminarz od nich, a na horyzoncie 3 męczące pojedynki z Atletico (1 liga i 2 w LM, z czego 2 to wyjazdy...). No będzie ciężka końcówka sezonu, ale trzeba kibicować, być dobrej myśli i nastawiać się że w meczach białego madrytu sędziowie będą dodawać od siebie sporo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?