4

@Alicja3500 kto pytał?

0

@LeoMessiiBarcaPepa Legia nie jest nawet w TOP3 najlepszych polskich klubów w historii xD już Ci to napisałem w innej dyskusji. Ostry? Przecież to zwykły faryniarz i pozer

0

@Konradowskyy gdzie się napinam? Ja się załamuję. Zresztą. Nie będę dyskutował bo zostanę ściągnięty do Waszego poziomu i wygracie doświadczeniem. Pzdr

0

@Hosh @Konradowskyy pięknie odpaleni. Idźcie świętować w takim razie. Pozdr

17

@Kgorecki2500 porażka i upadek Polski. Paradoks, że rozbiory, wojny nie złamały kraju, ale obecnie panujące trendy ideologiczne już mają większe szanse na to.

16

@betonito Sorloth xDD przecież to jest taka kłoda, że po pierwszym jego meczu wszyscy jego zwolennicy transferu by go spalili na stosie, że nie potrafi przyjąć prostych piłek, albo nie trafia w bramkę z 10 metrów bo taka jest prawda - on nie ma super ustawionego celownika.

0

@LeoMessiiBarcaPepa haha, ta i co jeszcze? Legia nie jest nawet w TOP3 najlepszych polskich klubów w historii.

0

@CLS63AMG zero zdziwienia

0

Grillowanie w okresie końcówka kwietnia do sierpnia, a ognisko od września do października - chyba zgoda?

0

@Batys to siema

1

Za co jestem wdzięczny Wielkopolsce? Za kolebkę polskości, za najlepszego polskiego rapera w historii - Rycha Peję, za najlepszego polskiego DJ'a w historii - DJ Decksa oraz za najlepszy klub w historii Polski - Lecha Poznań.

0

@LeoMessiiBarcaPepa no to jaki niby jest? Jeszcze Wisłę Kraków na równi mógłbym dać z Lechem, ale reszta? Nie ma

1

@Herato Jack ''Łyda'' Grealish

4

@ifoa bo łaki i bezbeki nie mają co robić, więc próbują na największym klubie w Polsce sobie odbić

0

Lewy naprawdę sporo pressuje i robi robotę wyciągając obrońców, robiąc miejsce dla innych zawodników. Ferran jest ile? 12 lat młodszy, a chłop mniej biega i robi od Lewego. Nie wiem, ale ten Ferran to jest największa pokraka w kadrze.

5

Gerard Martin to pier... giga chad.
On już teraz jest jednym z najlepszych środkowych obrońców, a co będzie za 2-3 lata jak jeszcze większego doświadczenia nabierze i będzie w sile wieku? Bardzo dobre wyprowadzanie piłki, podania, dośrodkowania też całkiem, całkiem. Warunki fizyczne kosmos. Siła. W miarę szybki.

JE Hansi Flick zbudował potwora i jak Martin zaczął grać w tamtym sezonie to czułem, że to może być bardzo dobry zawodnik i cieszę się że się nie pomyliłem. W wielu przypadkach trzeba budować zawodników, a ci odpłacają później dobrą grą.

1

@Dari0G koleżka chciał się popisać

3

@Batys o Cię Panie... automatycznie powrót o te 15 lat...

0

Komentarz usunięty

4

@BorzyKrzys xD bo nie gra włoskimi przeciętniakami? Como z Fabregasem u sterów ma jasny cel i to realizują. Nie korzystają z usług przereklamowanych makaroniarzy i widać tego efekty, a ludzie się będą oburzać xD

4

@Eklerek szejki to inny poziom jazdy furą

1

@ProMILs Senesi góruje w statystykach podań progresywnych z tego co kojarzę. Małe ryzyko, a mógłby się przydać.
Ciekawe co z Balde? Jak plotki o jego odejściu się potwierdzą to trochę to zmieni sytuację bo trzeba będzie kogoś na to LO ściągnąć. Najważniejsze to pozbycie się niechcianych i nieprzydatnych zawodników czyli tak jak się zgadzamy Christensena i jeszcze może Araujo.

3

@L3OM3SSI nie no spoko, ryzykowanie życia swojego i bliskich bo wakacje w Dubaju xD pal licho ten hajs. W ogóle nie wiem co ludzie widzą w tym Dubaju. Pochwalić się fotkami, że między wieżowcami na pustyni gdzie nic innego nie ma?

2

@Comentateiro on się nawet nie zaczął. W Barcelonie miał samograja, rok przerwy z powodu zmęczenia patrzeniem jak samograj wygrywa co rok ważne trofea, Bayern to klapa. Pierwszy sezon od razu blamaż na Allianz Arenie. Dostali wtedy 0:4 od realu i zrobili out w 1/2. Kolejny sezon to oklep od Messiego i Neymara, poźniej w 15/16 od Atletico bodajże w 1/4. Przygoda w Bayernie tak jak mówię klapa. Bundesligi nie liczę.
City? 10 lat siedzi bo mu dają na wszystkie zabawki jakie chce. Co chwile tu 50 baniek, tu 70, tu 80, tam 40. Pierwszy sezon słabizna. Później wykorzystanie jeszcze słabszych rywali i wygrywanie mistrzostwa, ale już 2 sezon z rzędu pokazuje, że jest słabiakiem. LM wygrana przez nieudolność Lukaku w Interze i wydaniu miliarda euro.

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Nawet jakby te plotki o Bastonim okazały się prawdziwe i jakbyśmy faktycznie go ściągnęli to dalej powinniśmy próbować pozyskać za free Senesiego (free bo kontrakt mu się kończy z Bournmouth i w dodatku nie jest to ultra gorące nazwisko, że za podpis weźmie kilkadziesiąt milionów, tylko jak już to pewnie kilka). Na Christensena nie ma co liczyć i trzeba się go pozbyć. Na Araujo Flick też za bardzo nie stawia i wątpię, że to się zmieni. Nie czuję, żeby Ronald wrócił na dobre do formy sprzed tych 3-5 lat. Do tego na bok Cancelo i można powiedzieć, że linia obrony byłaby kompletna. Balde, Cancelo, Cubarsi, Martin, Bastoni, Senesi, Kounde, Eric Garcia+Araujo to daje dobre zabezpieczenie. Jeśli też plotki o sprzedaży Balde są prawdziwe no to wtedy koniecznie oprócz wykupu Cancelo postarać się o Grimaldo, albo tego młodego z Bundesligi, którym Flick się pdoobno interesuje.
Można będzie się skupić na skrzydłowym i 9tce. Tutaj robią się schody bo skrzydłowych w sumie nie ma, a jak są to są drodzy, to wiadomo. Z napastnikiem podobnie. Ja bym zaryzykował z Panichellim ze Strasbourga na 9tkę jeśli o to chodzi. Skrzydło to żaden Diomade czy jak mu tam bo nas nie będzie stać. Nie wiem, jakieś wypożyczenie Rashforda na kolejny sezon chyba tylko wchodziłoby w grę. Pomoc i bramkę mamy obsadzoną. Ze szkółki też się przebijają zawodnicy do rotacji, budowania ich.

2

@RoberDzik ogólnie Katalonia jest mocno lewicowa i klub podobnie, a w dzisiejszych czasach też jest to modne i przynosi firmom aktualnie większe zyski, więc... ludzie chyba nie wiedzą jakiemu klubowi kibicują xD

3

@Eklerek no Nike to kiedyś to było kurła. Pamiętasz reklamy jakie robili? Np Mundial 2014, albo z Brazylią Joga Bonito, jeszcze w latach 90 było coś, że piłkarze przeciwko diabłom czy coś takiego, to chyba też Nike. Jeszcze inne reklamy były

1

@Popitek12 a cydr pijesz czasem czy kuraka z patelsona tym przyprawiasz?

0

Funky Polak - 'Pamiętaj' i czekanie na walki Tomasza Adamka, ale to miało klimat ja pierd...

2

@Kgorecki2500 bo w propagandzie lud jest dla nich najważniejszy, więc chcą pokazać jacy są wspaniali dla narodu, a w rzeczywistości wiadomo jak to wygląda. Typowa komuchowska zagrywka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?