1

Naprawdę zaczynam wierzyć, że Font to jest kolejny madrycki żołnierz wysłany na misję.

0

@AmigoBlancos mit o wielkie Premier League przerósł już mit o Wielkiej Stopie.

0

@ranger3120 no my raczej nie, ale żenua bierze czytając co on wygaduje i jak się zachowuje

8

Ten Arbeloa to niezły kleszcz jest. Gra jakiegoś szefa na tych konferencjach. Myśli, że jakimś kozakiem jest xD brodę nosi, żeby wyglądać groźniej i tym samym zakryć swoją niezbyt poważną buzię i wyraz twarzy

0

0

@pt9 no wiadomo, jak z każdym w sumie

0

@BorzyKrzys haha, a w polskiej piłce dalej ta zakuta myśl szkoleniowa. Pies to je... człowiekowi nie chce się oglądać meczów tej repki od dawna bo rok w rok jest to samo. W PZPN siedzi pijak, a trenerami są betony trenerskie z typową polską myślą szkoleniową. Kiwać? Po co? Podaj do najbliższego kolegi? Atakować? Po co? Jeszcze można stracić piłkę

0

@BorzyKrzys ja mam wrażenie, że ogólnie często w prostych sytuacjach pojawiają się błędy bo człowiek się rozluźnia z jednej strony, a z drugiej ma w głowie to że 'przecież to proste, nie mogę tego zje...'

2

Premier League jest fajna do oglądania dla klimatu angielskich boisk, ale osobiście o wiele bardziej wolę La Liga i Serie A oglądać. Częściej mecze z tych lig wybieram do oglądania. Wiadomo, że fajnie czasami zarzucić jakiś Everton z Aston Villa, albo Chelsea z United, ale reasumując całość to mecze są za mało atrakcyjne, za mało techniki, polotu, finezji patrząc jak na świecie Anglicy opakowali sobie swój produkt i jakimi funduszami dysponują tamtejsze kluby. Kiedyś był ładnie grający Arsenal za Wengera, przyszedł Guardiola i przez lata zrobił mini wersję Barcy w Man City gdzie zdominował krajowe podwórko. Były momenty takich zespołów jak Chelsea, Liverpool i United gdzie czuć było jakąś nutkę magii, ale to za mało. Tam dalej w większości będzie rządziła angielska myśl szkoleniowa typu 'duże chłopy, dużo siły, twarda gra, zero techniki, zero polotu'.

Wiem, że La Liga i Serie A mają swoje problemy i to nie tak, że każdy mecz to jest super widowisko do oglądania, ale patrząc czym dysponuje PL i jaki jest odbiór ligi na całym świecie to jednak trochę za mało oferują.

0

@pt9 no to sporo, ale to już trzeba się liczyć z takimi kosztami. Drugi koniec świata, dwa kraje, kilka tygodni na własną rękę to w sumie akceptowalne koszty za takiego tripa

0

@pt9 ile hajsu cały trip po Australii i Nowej Zelandii? Tak plus minus.
Jak tam masz jakieś foty jeszcze to wrzucaj więcej :D

1

@MesQueUnClub_87 no dokładnie xD tutaj duża część ludzi, którzy się udzielają to pewnie typy co siedzą na chacie 24/7, na wszystko narzekają, nic im się nie podoba, a jak jest cokolwiek pozytywnego to odwracają to na negatywy.

0

@La Pulgaa ja po prostu wolę obejrzeć mecz bez żadnego przeszkadzania samemu sobie. Raz na jakiś czas zdarzy się wyjątek, ale to nie jest poziom niektórych, którzy podczas 90 minut meczu muszą walnąć 30 wpisów o tym jacy my jesteśmy słabi.

6

Niech już ten pseudo dyrektorek się nie udziela. Niech się zajmie transferami dla Simeone to może w kolejnym sezonie znowu umocnią się na trzeciej pozycji.

9

Podczas meczów naprawdę rzadko wchodzę na La Ramble, jeszcze rzadziej się wtedy udzielam. Po meczach, albo następnego dnia nadrabiam sobie ''przemyślenia'' tutejszych użytkowników. Przecież to są jakieś jaja co tu się dzieje xD
Sam fakt, że zamiast oglądać mecz uważnie to klepią kilkadziesiąt komentarzy z czego 90% to wieczne narzekanie. Rozumiem jakąś krytykę na chłodno, po meczu. Mi też zdarzyło się przesadzić jak np. hejt na Yamala za jego posty w social mediach (chociaż tutaj uważam, że w jakimś stopniu było to zasłużone), ale co tutaj bardzo duża część wypisuje to naprawdę szok.
Patrzysz na jednego, drugiego, trzeciego i dochodzisz do wniosku, że pod kopułą coś nie halo mają. 'Argumenty' z tyłka, bazowanie na tabeli bez oglądania meczów, wysnuwania jakichś wniosków też brak. No tragedia, tragedia.

2

Wczoraj Flick i inni pracownicy pomogli dzieciakowi, który został przygnieciony do barierek, które oddzielały fanów od miejsca do przejścia.

Flick to jest kur.. złoty człowiek. JE Hansi Flick to GOAT.

4

Powiem Wam, że każdy etap sezonu ma swój klimat tak końcówka, tak właśnie marzec i kwiecień to też jest inny poziom. Sporo drużyn gra jeszcze o coś. W Polsce w końcu więcej słońca, cieplej, fajny klimacik i jak jest trochę czasu, żeby rzucić okiem na inne mecze niż Barcy to na tym etapie Serie A, La Liga, Portugalska liga, Holenderska nabierają jeszcze większego klimatu. Niedziela, godzina 15 i na tv jakiś meczyk typu Rayo z Betisem, Udinese z Parmą... takie przykłady, żeby zobrazować. No bardzo lubię marcowo-kwietniowe mecze w europejskich ligach.

1

@Giwera są młode talenty i jest Yamal. To jest przepaść. On biję na głowę zawodników starszych o 5, 10 czy 15 lat. Chory gościu.

0

@Zoker no ja podobnie. Nawet byłbym skłonny w lato 2027 roku to zrobić jak zostanie mu rok kontraktu, albo przedłużyć tak jak napisałem i ewentualnie wtedy też pomyśleć o sprzedaży bez czekania do 2028. Na kolejny sezon będzie potrzebny i oby dojechał z formą i oby bez urazów. W to okienko potrzebny jest napastnik, obrońca, boczny obrońca, skrzydłowy też by się przydał, więc nie ma co akurat w to lato się pozbywać Raphy tym bardziej, że jeszcze dużo może dać w następnym sezonie.

0

@clyde no wiadomo, że dużo może się stać i nawet pół roku w piłce to może być przepaść między pierwszym miesiącem, a tym ostatnim szóstym. Jednak można mieć jakiś plan, zarys. To pytanie czysto teoretyczne do fanów klubu, żeby podzielili się opinią jak widzą przyszłość Raphy w FCB

0

Ciekawe jaki jest plan na Raphinhe? Kontrakt ma do końca czerwca 2028 i wtedy rocznikowo będzie miał już 32 lata (faktycznie 31,5 bo urodziny ma w grudniu).

Co Wy byście zrobili na miejscu klubu? Ja chyba tak że w następnym sezonie jakoś w marcu ocenił czy dalej daje dużo drużynie pod względem liczb, pressingu, mentalności i przede wszystkim czy nie łapie kontuzji i przedłużył do końca czerwca 2029, a w lato 2028 pomyślał o sprzedaży. Pewnie sporo ludzi się oburzy bo jak to Raphinhe sprzedać?
Bardzo go lubię, ale już ten sezon ma słabszy ze względu na zmęczenie poprzednim, gorzej z formą+urazy. Dalej daje sporo i jego wkład jest nieoceniony, ale w 2028 roku tak jak wspomniałem będzie miał rocznikowo 32 lata, a patrząc, że jest to zawodnik opierający się w dużej mierze na motoryce, szybkości, przyspieszeniu, pressingu to jednak w takim wieku może dużo stracić, a jak pojawią się jeszcze jakieś urazy to niestety spadek formy będzie nieunikniony. Tak jak mówię - dla mnie najlepiej byłoby pod koniec przyszłego sezonu ocenić, przedłużyć o rok, a w kolejnym właśnie roku, w 2028 spróbować sprzedać.

4

@draxidox jeszcze bardziej załamujące jest to że to tak młodzi ludzie. Najstarszy kierowca lat 18... przecież to jest zatrważające co się dzieje na polskich drogach.

Edit: Oczywiście kierowca przeżył

1

@Bolton tak jest. Kafarito-szefito na prezesa i będzie jazda. Co 2 sekundy w trakcie meczu cynki do trenera, że ma tego zmienić, tego zostawić, tamten gra słabo itd

1

@Vegeta88 ale Hansi to nie austriak

2

@MaVii haha, to ja pisałem i nie dziwię się że jakieś nagrania się pojawiły :D

10

Wojtula szef, dokładnie o tym pomyślałem jak zobaczyłem, że tam jest pole golfowe :D

0

@heniusss a Messi w tym czasie smacznie kimał, teraz wstał, zaraz na śniadanie Lay's zielona cebulka, pepsi zero cukru do popicia i niedługo na trening pokopać dla funu w słonecznej Florydzie.

1

@oZinho kusząca propozycja :D

0

@arasz1819 :] :]

0

@Kgorecki2500 no X360 fajna konsolka to była...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?