Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 Bario Malotelli, ajj. Dobry grajek, ale w głowie dziwnie. W Nicei fajny epizod. Dwa sezony na dobrym poziomie.
0
Plan na dzisiaj?
Przegrana Arsenalu, wygrana City i widowisko na St James Park ze wskazaniem na zwycięstwo United.
0
@Esteban_ a ja tylko stwierdzam fakty
@ShawnC dla mnie to nie jest topowy piłkarz i nigdy nie był
@Bobo25 Pique? No był momentami irytujący i raz Puyol go ładnie ustawił po tym jak Geri dostał zapalniczką, ale lubiłem i tak Pique. Barcelonista z krwi i kości. Zresztą to chyba logiczne, że swojego będę bardziej lubił niż jakąś sprzedajną... xD
3
Cadena SER: „Kontuzja Mbappé jest poważniejsza, więzadło krzyżowe jest na granicy wytrzymałości” - no kto by się spodziewał?
Kilka sezonów z rzędu gdzie gra się dosłownie cały rok. Tamten to już w ogóle wiele zespołów skończyło grać w lipcu, a zaraz sezon startował. Do tego Mbappe sam sobie nie pomagał stawiając na cel swoje indywidualne rekordy. No cóż. Jest boiskowym bucem, jako człowiek też jest dziwny, a sam też nie raz wchodził przeciwnikowi na złamanie nogi.
1
@FCB_dimiC to dopiero w 1/4 LM jak nam i im się uda awansować. Szczerze? To liczę na taki dwumecz i że ich tam nieźle pojedziemy.
0
@Roobo przecież na prawej Cancelo super wyglądał. Odbiory, rozgrywanie, drybling, klepka z Yamalem, a wisienką na torcie jest asysta własnie gdy grał z prawej strony boiska
0
Griezmann swoim zachowaniem pokazywał i dalej pokazuje jak żałosny jest. Nie lubiłem go nigdy. Za bardzo przeceniany piłkarz. Klasycznie wysokie ego, głupie zaczepki, prowokator. Dobrze, że siedzi w Atletico bo idealnie tam pasuje. Nie rozumiem jego transferu do Nas, ale no dla Bartomeu się zgadzało, że kupujemy kolejną 'gwiazdę'. Ogólnie taki pajacyk, a nie francuski książę xD
Ciekawe czy dalej uważa, że siedział przy jednym stole z Messim i Cristiano?
Defensywny napastnik idealnie pasujący swoim charakterem do bucowatego zespołu Cholo Simeone.
0
Jaki to jest żałosny trener i człowiek xD
0
@cules100pro przecież on sam chciał grać xD on sam chciał grać w najmniej ważnych meczach, żeby rekordy bić, to się przejechał.
0
@Ostatnikrwawygang w pierwszym punkcie sam się wyjaśniłeś xD skoro nasi oddychali rękawami, a Atletico grało swój klasyczny futbol to co wymagasz, żeby nasi dalej grali swoje?
Co do drugiego punktu - może i dreptał, ale i tak świeżego Sorlotha czyścił w 90 minucie
6
@FCB24 Ty trollujesz? Co miał okazję to spartaczył, doświadczony napastnik z tego co miał Ferran ładuje jedną bramę. Przy bramce Bernala na 1:0 Torres w ogóle był w miejscu gdzie skrzydłowy zazwyczaj stoi xD do tego ile on miał podań? z 5?
1
Nie byłem jakoś hurraoptymistycznie nastawiony na Cancelo. Lubię go, wiem że ma umiejętności i jeśli chodzi o ofensywę patrząc, że to boczny obrońca to ponadprzeciętnego skilla. Nie odmówiłem mu nigdy, że kocha te barwy i oddaje serducho na boisku i teraz to widać. Widać też że jak chce to w defensywie też zagra bardzo dobry meczyk. No wczoraj on grał na dwóch bokach obrony i zagrał super mecz, jeden z najlepszych zawodników wczoraj. Chociaż wczoraj każdy oprócz Ferrana i Balde wyglądał przynajmniej dobrze.
Jestem za tym żeby starać się go pozyskać na kolejny sezon. Idealny zawodnik do rotacji, do grania od początku w wielu meczach. Widać, że teraz u Flicka się odnajduje. Wystarczyło, że złapał trochę rytmu europejskiej piłki i są efekty. Ktoś kto ma technikę i skilla to zawsze to będzie miał. Szacunek dla Niego.
0
@lucca87 o kim mowa?
0
Wielka szkoda, że nie udało się awansować, ale zawodnicy pokazali wczoraj pełne zaangażowanie, wolę walki i zwycięstwa, wiarę i umiejętności. Tak niewiele zabrakło, ale jestem dumny. Po to się jest kibicem takiego klubu jak FC Barcelona. Szacunek i podziękowania za niezwykłe emocje.
Niestety stało się też to czego człowiek się obawiał, czyli zabrakło słusznie zdobytej bramki w pierwszym meczu, którą nam anulowali po 7 minutach szukania powodu do podyktowania niewłaściwej decyzji. Bardzo lubię rozgrywki Copa del Rey, mam do nich sentyment i dla mnie jest to bardzo ważne trofeum, ale no taki jest futbol. Oby za rok się udało :)
0
@Tasde dokładnie tak jest, pełna zgoda z Tobą.
Jeszcze dokładając do tego okoliczności w jakich zdobywali wiele z tych swoich ''15 lig miszczuw'' to tym bardziej traci to na znaczeniu.
1
@kamyk_23 walimy Atletico i awans? Tak jest.
WWA
Wierzymy, Wygramy, Awansujemy. Remontada es posible
1
@Eklerek nie no to wiem, ale no xD niezła pokazówka i tak
0
Zakładając, że Lewandowski nie przedłuża kontraktu, Christensen też odchodzi to zwalnia się wiele milionów. Wtedy byśmy byli w zasadzie 1:1 czy dalej nikt nie wie nic? xd
0
@Eklerek wtf xD to nie AI? Chyba, że na potrzeby propagandy wielkiej przyjaźni xD
2
@CLS63AMG a czytałeś artykuł sprzed 20 minut?
1
@Objectivo no niestety również jest taka opcja, ale tego nie przewiduję :D ale szacun za pomysłowe nawiązanie też :D
1
Dzisiaj w mojej głowie tylko WWA - Wiara, Wygrana, Awans
#WierzyMY #WygraMY #AwansujeMY
0
Nie no dzisiaj wrzucamy na karuzelę Cholo, jego syna i całe Atletico z Julianem Alvarezem na czele. Będzie jazda. Remontada es posible. Jazda, jazda, jazda pany
2
@Eklerek jaka aura, ziomki PDW
2
Ale czuję wkrętkę na ten mecz. Jeszcze mini ultrasi będą, już nakręcają atmosferę w mieście Barcelona, przywitają zawodników, ja oglądam nasze remontady, piękne mecze, patrzę na koszulkę z Messim na plecach. Wkrętka jest. Jest dobrze. Wszystko po to żeby pewnie w 5 minucie norweski drwal strzelił nam bramkę na pustą, ale i tak warto dla tych emocji. Po to się kibicuje.
0
@Krystiansigma2734 przecież w meczu który dałeś też straciliśmy bramkę. Wtedy obowiązywała jeszcze zasada bramek na wyjeździe, a teraz nie.
0
Remontada es posible!
Tyle. Jak Arsenal potrafi być liderem Premier League to my nie możemy awansować po przegraniu pierwszego meczu 4:0?
0
@lajcior no jasne, że wał Laporty bo jest to przedstawiane jakby kogoś uderzył, a ci co faktycznie biją są hipokrytami
1
@lajcior to niech później nie gadają na Laportę bo pokazał takiego wała jak Polska cała, cytując klasyka xD wydaje mi się że akcje graczy realu madryt i ich trenerów jak np Mourinho są o wiele gorsze i w o wiele większej częstotliwości niż jakieś skazy na wizerunku FC Barcelony.
1
@FCB24 dokładnie tak