Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBparasiempre a tak z ciekawości. Dużo meczyków Barcy oglądasz i od kiedy?
0
@FCBparasiempre byczku, oglądałeś ten mecz?
1
@lithotripter dokładnie tak, ale to jest jeszcze gorszy sort bo tamci to się nawalają między sobą będąc (chyba) świadomymi ludźmi, a tutaj kilkadziesiąt osób znęca się nad zwierzęciem. Tfu
8
@MichuZ44 Toniego Kroosa coraz bardziej odkleja xD
0
Co sądzicie o korridzie?
Nie rozumiem fenomenu. Dla mnie to po prostu legalne zabijanie zwierząt, które są hodowane konkretnie w tym celu ku uciesze jakichś chorych fanatyków. Rozumiem, że w XII wieku jak to 'powstawało' to miało to jakieś znaczenie, albo jeszcze w następnych stuleciach. Ok, to rozumiem. Inne czasy, trochę inaczej świat wyglądał, ale w obecnych czasach coś takiego nie powinno mieć miejsca w ogóle, a nawet od wielu, wielu dziesięcioleci. Prymitywna zabawa, której fani będą się zasłaniać tradycją i jeszcze uważać to za sztukę xD
Wczoraj Tebas wywiadu udzielał (jest na stronie do przeczytania i tam się wypowiada na temat korridy) i mnie to zainspirowało do tego wpisu i troszkę zagłębienia się w temat jak to wygląda. Ciekawostka: jeśli chodzi o Hiszpanię to tylko w Katalonii jest to zakazane, ale dopiero od 2012 roku.
32
Jest już chyba wystarczająco duży, żeby obskoczył lewe skrzydło w 1szej drużynie
6
151,5m, Małysz, Willingen, 2001 rok
Tyle Wam powiem
6
@Arden jaką znowu aurę? Chyba, że mówisz o aurze krętacza, manipulatora, egotopa i oszusta to wtedy tak.
2
@barteq no to patrząc ile gra w tym sezonie Lewy i Ferran, a dodatkowo jak na tapetę weźmiesz ich wiek to Ferran staje się jeszcze większym plackiem patrząc ile marnuje
4
@esem91 sorry, nie wiem co napisałeś bo masz za mało herbów, żebym przeczytał. Pozdro.
0
@FCBparasiempre będą kręcić ciemne interesy
4
@PatrychoO ewentualnie się zaćpał
1
@escarabajo Quaresma i Roni, ajajaj. Dwaj magicy z piłką przy nodze.
btw. co tam robi Radek Majdan xd
1
@kuz tutaj po części zgoda. Ta mniemanie madryciaków o sobie to jest hit. W piłce jako kraj oni największe sukcesy mają dzięki katalońskim zawodnikom, którzy byli szkoleni przez kataloński klub. Powinni być wdzięczni bo to La Masia i FC Barcelona zrobiła z nich piłkarską potęgę na przełomie pierwszej i drugiej dekady, a teraz jest podobnie.
Ale ja myślę, że jak Perez w końcu odpuści to tam spory zamęt będzie bo nawet jak jest ktoś kogo on szkoli na swojego następcę to raczej nie będzie ten poziom wyrachowania i działania.
0
@takisobiektos włoscy i hiszpańscy sędziowie mogliby sobie ręce podać
1
Haha, nawet Tebas jest po naszej stronie w całej tej aferze z Negreirą, ale Perez oczywiście będzie brudy swoich niepowodzeń, swojego zespołu, całej swojej realowskiej instytucji zagłuszał manipulatorskimi, żenującymi i fałszywymi materiałami swoją obrzydliwą klubową telewizją. Niech dziadzia się wypowie co myśli na temat wszystkich bramek po spalonych w kluczowych momentach dzięki czemu wygrali wiele trofeów, albo immunitetów dla jego zawodników.
Czekam na dzień, aż wypłyną wszystkie brudy z tego okropnego klubu jakim jest real madryt i cały piłkarski świat przejrzy na oczy. Chociaż już i tak jest lepiej niż było 10, czy nawet 5 lat temu.
1
@AmigoBlancos @Frimpong pozdro
5
@gumaz z Choroszczy
5
@AmigoBlancos Fifa Online ✅️
0
@Aragorn33 bo to są ludzie bez honoru, bez godności. Wielu z nich takimi było zanim poszli do realu jak mbappe, courtois np. a po trafieniu do madrytu jeszcze bardziej to widać. Zero, kompletne zero.
0
@Criss18Barca nie no byku, luz, to żart. Xavi w prime idealnie by siadł jako gracz
3
@Luciano99 brakuje 15tego punktu brzmiącego: ''15 Lig Mistrzów''
0
@Criss18Barca yyy, także ten, może Ty lepiej serio zostań przy skokach byczku
2
@AduŚ07 a w UK niby jest lepiej pod tym względem? xD tam rodowitych Brytyjczyków ścigają za to że napiszą coś źle o imigrantach w Internecie xD
0
Jego Ekscelencja Hans-Dieter „Hansi” Flick, z domu Flick, urodzony w Heidelberg, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia, położonym w dawnym RFN ma moje pełne zaufanie do podejmowanych przez siebie decyzji i wdrażanych działań.
Z szacunkiem zawsze, z wyrazami zawsze do JE Hansiego Flicka.
#InFlickWeTrust, tyle.
0
@Roobo byku, odpi.. się od JE Hansiego Flicka, tyle Ci powiem
0
@VeB 1899 tak i przez to City ich porobi, ale Aston może być już za ciężko bo oni to już w ogóle do końca sezonu zagrają z Chelsea, United, Totkami, Liverpoolem i City i inne mecze. Im nie starczy pewnie pary na to tym bardziej, że będą walczyć zapewne o wygranie LE.
0
Komentarz usunięty
1
@VeB 1899 jakby Aston Villa trzymał tempo w ostatnich tygodniach to byłoby fajnie, ale potracili punktów trochę i raczej nie będą mieli cały czas samych wygranych, a szkoda.
2
@VeB 1899 nie no aż tak to nie, ale ligi nie wygrają. Będzie drugie miejsce.