6

@Arden Szczęsny to dobry ziomek i bramkarz. Przychodzi z emerytury do zespołu ofensywnego gdzie wcześniej przez lata grał w defensywnym Juve w typowo defensywnej lidze, rozgrywa się i łapie taki luz. Błędy się zdarzały i nie było widać, żeby się nimi zadręczał. Super, że dalej jest w klubie.

5

Komentarz usunięty

0

@escarabajo nie no aż tak to nie
@Eklerek no przereklamowany patrząc na to co i w jaki sposób grają xD

1

@Pedri16Future kur.. jak to przeczytałem to się we mnie zagotowało

0

@ToWinaSedziego gdzie widzisz podpalenie? Piszesz jakieś baitowe bzdety i będziesz coś mi zarzucał xD nie ma żadnej debaty, nie było od ponad 15 lat, a Ty coś się produkujesz dla 'contentu' xD

1

@Frimpong Saka przereklamowany jak i cały Arsenal

0

@ToWinaSedziego jakim contencie? chłopcze :D jeśli uważasz za content stwierdzenie faktu to ja nie wiem :D

3

@ToWinaSedziego jaką debatę xD tej debaty nigdy nie było, może maksymalnie do 2009 roku.

0

@Arden nie zmienia to faktu, że to GOAT.

13

@LAMC_10 żeby przestał być taki odklejony

0

PercziLFC? GOAT.

Często ma bardzo dużo racji i ciekawe spostrzeżenia.

0

@Who_you_mam Jude to jest placek od zawsze i miał jeden sezon gdzie wystrzelił bo większość czasu grał jako dobijak xD
Vinicius? No przed Mbappe grał lepiej bo się nie dublowali na lewym skrzydle, a do tego jeszcze po przyjściu Mbappe wiele innych rzeczy się u nich posypało. Jak nie było Mbappe to w większym stopniu mieli drużynę. Poszło wszystko na Mbappe i ucierpiały inne formacje na tym.

0

@Who_you_mam no jest najlepszym zawodnikiem bo grają tylko na niego i jest 2/3 sukcesu, a 1/3 to pomaga sobie karniakami xD
On im psuje tam wszystko. Zobacz jak to wyglądało u nich przed jego przyjściem, a jak zmieniło się po jego przyjściu.

0

@ShawnC jeśli chodzi o mecze z Bayernem i dwumecz z sezonu 12/13 i mecz z 19/20 to tam było dużo więcej czynników, które wpłynęły na taki wynik. Czynniki, które miały początki już wcześniej.

0

@Peciak dlaczego przy Rashfordzie nie ma wzmianki o kluczowej pracy w pressingu gdzie odebrał piłkę, Frenkie ją przejął, podał do Yamala i padła bramka?

0

@Krzych taa, dlatego ma 20 G/A i dodatkowo jest jedynym piłkarzem w zespole, który potrafi uderzyć i podać ze stojącej piłki tworząc przy tym duże zagrożenie i sytuacje kolegom.

Rashford za 30 baniek, Lewy odchodzi i szukamy 9, wtedy mamy linię napadu kompletną. Pomoc kompletna i szukamy ŚO i LO. Jest opcja pozyskania dobrego grajka, który daje ważne liczby to trzeba brać.

2

Ciekawe zjawisko w przypadku kibiców realu madryt, tych polskich kibiców.

Zrobił się wśród nich podział odnośnie Mbappe. Jedni uważają, że strzela bramki to nie musi tyle biegać i pomagać drużynie (xD) i po co ma się męczyć dodatkowo, bo i tak wystarczająco dużo daje.
Drudzy to ci którzy widzą dobrze, bardzo dobrze, że z nim w składzie rozjechało się wszystko. Całemu zespołowi skoczyło ego jeszcze bardziej, pojawiają się kwasy, on nie biega co w połączeniu z brakiem środka pola jest dla nich ogromnym ciosem bo nie dość, że w pomocy nikt nie rozgrywa to jeszcze w defensywie mniej zawodników bierze udział i tracą na tym bardzo dużo. Może i strzela, ale był mecz z Betisem i pokazali, że bez niego potrafią wrzucić kilka bramek.

Ci pierwsi powołują się na Messiego, że ten też nie biegał xD tylko oni nie rozumieją, że jest Messi, przeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerwa i dopiero jest Mbappe. Messi wiedział kiedy spróbować nacisnąć rywala i często odbierał piłkę, ale nawet jak tego nie zrobił to on tyle wnosi i wnosił wszędzie gdzie gra że nie tylko strzelał mnóstwo bramek, ale cofał się na 40, 50, a nawet 60 metr, żeby rozgrywać, więc finalnie patrząc na cały sezon robił za 3 zawodników patrząc po statystykach bo nastukał 50 bramek i 25 asyst. No jest lekka różnica. Oby z tym Mbappe dalej to nie wypalało w realu. To będzie miód na moje oczy.

12

Brać i się nie zastanawiać. Spróbować pozyskać jeszcze napastnika jak Lewy odejdzie, to zwolni się sporo w FFP. Do tego środkowy obrońca. Niekoniecznie musi być to jakiś topowy zawodnik, ale młody na dobrym poziomie z dobrymi warunkami fizycznymi, a Flick go już nauczy grania.

1

@draxidox Messi proszę o formę mutant na Mundialu i obronę trofeum.

2

@Azazel_Pazuzu no to już swoją drogą, ale ogólnie jesień w jego wykonaniu była za bardzo burzliwa. Niech pracuje tak jak teraz i madryciakom w maju pokaże formę i zamknie im usta.

3

No i zobaczcie - na jesieni Yamal trochę pajacował w socialmediach i do tego problemy z tą pubalgią, czy jak to tam i była gorsza forma. Sam na siebie presję nakładał.

W tym roku chyba tak się nie udziela w SM, bez urazów i od razu poziom wariata gdzie znowu w wieku 18 lat pokazuje o wiele większe umiejętności piłkarskie niż Mbappe bazujący tylko na szybkości, karniakach i na tym że cały zespół musi na niego pracować xD

Oby Yamal dalej tak trzymał, pracował w ciszy, przemawiał na boisku, urazy go omijały i będzie forma mutant.

3

@Frimpong a w UE nie bo to niemoralne xD i weź później utrzymuj takich 'ludzi'

3

@NerwowyFistaszek nie no Olmo jest to najwcześniej z poprzedniego sezonu musi być

10

@Lionel_Messi10 gościu jest tam największą gwiazdą, w całej lidze, a sam Inter Miami na jego przyjściu zyskał tak dużo pod względem marketingowym i sportowym (4 wygrane trofea), że od chłopa nawet nie będą wymagać, żeby ginął za te barwy bo i tak wiedzą, że jak zagra na 10% możliwości to i tak robi różnicę. GOAT.

4

@MichuZ44 bo ogólnie wszystkie budowy i przebudowy w Madrycie nie wychodzą dobrze. Ogólnie jakieś dziwne miejsce.

7

@Sysia11 ostatnio Ronaldo się obraził bo Karim poszedł do Hilal, a teraz jeszcze w taki sposób mu dokopuje xD

0

@VegetaPolska odpowiedź na to masz jak przeczytasz cały wpis

1

Spójrzcie na kibiców realu madryt, w szczególności polskich kibiców tego czegoś. Do tego spójrzcie na ich kibicowską stronę.
Przecież tam idzie taka nienawiść do nas bo nakręcają te wszystkie klatusy, jarki i inne że to szok. Od kilku lat co chwilę artykuły, że my to że my tamto, bez żadnych podkładek pod to co twierdzą.

Mocno im na banie siedliśmy w ostatnich 20 latach z powodu Messiego, z powodu trypletów, z powodu miażdżenia ich w bezpośrednich meczach, z powodu że my zawsze (poza pojedynczymi sezonami) chcemy grać piękną piłkę, a oni poza jakimiś 2-3 sezonami w ostatnich 20 latach grają albo padlinę, albo wrzutki, albo inne gów..

My ich nienawidzimy, ale my mamy ogromne podstawy do tego:
-są gorsi,
-są egoistyczni,
-są bucami,
-wiecznie robią z siebie ofiary,
-wiele razy grali na zrobienie krzywdy naszym jak nie potrafili uczciwie piłki odebrać,
-największe błędy w historii są najczęściej na ich korzyść, ale jest to zamiatane pod dywan i dopiero teraz opinia publiczna zaczyna to dostrzegać,
-wiecznie odwracają kota ogonem,
-mają reżimową telewizję,
-sprzymierzeni od zawsze z władzą, przez lata z faszystowską

Tego można wymieniać i wymieniać. Szacunek dla naszych redaktorów, że nie zniżają się pod tym względem do nich.

3

@ShawnC i Malagi

6

@Borry legenda, najlepszy bramkarz na świecie w meczach z Barcą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?