5

@NeroTFP1 piękne podsumowanie Pepa Guardioli. W ostatnich latach straciłem do niego większość szacunku i uznania. Jest mi totalnie obojętny. Jedynie niech wygrywa z realem, a tak to wyrąbane w niego. Rozmienia się na drobne w tym City bo mu każdą zachciankę spełniają.

Tymczasem JE Flick aka sigma - jest super, jest dobrze, mam świetny zespół, świetną kadrę, świetną szkółkę, mam super zarząd, jest super.

Jak tam Panie Guardiola - Foden dalej ma najlepsza lewą nogę jaką widziałeś? heh

0

@Lucerfi taa, 50 stopni będzie normą xd Jeden dzień tak było, a ten już panikuje xD lepszy nawet taki tydzień 35-37 stopni niż ponad miesiąc mrozów gdzie bardzo długo są temperatury poniżej -15.

0

@heniusss o kurde no to nie ukrywam, że na prawdę oryginalne zajęcie i w takich warunkach jakie są teraz to ekstremalne

2

@Zoker xDD dosłownie oprócz spaceru (co praktykuje jednak duża część społeczeństwa) wymieniłeś czynności, które wykonujesz w... POMIESZCZENIACH xD

No tak bo jaśnie Panu się nie podoba, że w lato na siłce czuć potem dlatego zima lepsza, ok xD argument top

0

@Lucerfi no ciekawe gdzie w Polsce w sierpniu masz 40 xD takie to w Sevilli są

1

@Czyhrynski no beka z nich bo chcą tej zimy, a później jak jest ta zima to większość cicho siedzi, albo udaje, że jest super i te rady z zakładaniem kilu warstw xdd

1

@KamQiX no wątpię, że lepiej się biega, gra w piłkę, czy kosza przy nawet -5 niż przy 20-30 stopni w ciągu dnia, gdzie wieczorkiem masz kilka stopni mniej i nie grzeje tak bardzo. Wtedy człowiek czuje że żyje, po prostu.

0

@heniusss no przecież ja też narzekam xD a Ty narzekaj tym bardziej bo to nie są ludzkie warunki do pracy no ale domyślam się że taki zawód - pewnie jakiś rybak?

0

@NeroTFP1 możesz, nie bronię lubienia zimy :D ja też lubię czasami pochodzić jak jest zimno, ale tak jak mówię - zima powinna trwać tydzień, maksymalnie dwa. Inaczej to już jest po prostu za dużo bo minusowe temperatury są nie do życia, ogólnie zimno. Wtedy nic nie ma, nie ma nic.

0

@KamQiX no powyżej 30 to już jest na prawdę cieplutko, ale ja wolę to niż to co jest teraz, albo nawet te -5. Przy minusowych temperaturach nie ma życia, nic nie możesz robić. Zresztą u nas takie 30 i wzwyż to nie to samo co w takiej Nicei. Inaczej tutaj świeci słońce. Tam ludzie dają radę i korzystają z życia, a weź teraz miejsca gdzie jest wiecznie na minusie. Smutasy, siedzą i grzeją, żeby w domu nie zamarznąć, nic nie mogą robić na zewnątrz, wszystko w pomieszczeniach xD

Za ciepełkiem przemawia wszyściutko : )

0

@Kozinho. Sokół faryniarz i pozer. Patrzysz na niego to widzisz i czujesz, że to zwykły cwaniak.

46

Nie no beka ogólnie z zimolubnych xD

Późna wiosna, lato, 25-30 stopni, słoneczko świeci i pomaga wytwarzać tak potrzebną do prawidłowego funkcjonowania witaminę D3, jakaś aktywność na zewnątrz, rower, piłka, kosz, siatka plażowa, bieganie no dużo tego, dużo. Kończysz robotę o 16, wracasz na kwadrat i jest jeszcze 3,5-4h widno. Jedziesz nad jakąś wodę, jeziorko, stawik, grill rozpalony, kiełba się smaży. Można popływać, browarek smakuje inaczej. Nie trzeba grzać, mniejsze koszty ogrzewania, prądu, czego tam jeszcze. Samochód odpala za 1szym razem, mniejsze spalanie. Człowiek nie martwi się że pójdzie ogrzewanie i zanim naprawią to zamarznie w chałupie. No można wymieniać i wymieniać.

A zima? No świrusy siedzą na chacie i udają, że jest ok bo raz na kilka dni wyjdą do sklepu, albo zamawiają sobie z dowozem jakieś sushi xD Beka ogólnie z takich, bo zima jest spoko jak trwa tydzień-dwa i to nie w takiej formie. Idźcie sobie pobiegać, albo nie wiem cokolwiek, jakąś aktywność na zewnątrz bo przecież teraz jest IDEALNA pogoda do życia xD piwniczaki

7

xD Populista już zaczyna. Może jeszcze Xaviego na trenera?

0

@FCBparasiempre to prawda, że masz koszulkę Legii i w niej śmigasz?

1

@capricornusjrk no strasznie się stacza według mnie. To sporo o nim mówi. W Barcy siedział 4 lata bo wiadomo presja, wypalenie, w Bayernie 3 bo tutaj nie udało się LM wygrać, a w City 10 lat(!!!). Gdyby oni nie sypali tak hajsem to by nie siedział tam tyle. Jest to wybitny trener swego czasu, legendarny, legenda tego sportu jak i naszego klubu, ale według mnie tym co robi to się ośmiesza i jego wielkość się pomniejsza.

1

@Derean No na pewno by chciał, ale przyszedł i nie narzeka na to co ma. 3 okienka i ściągnęli mu Olmo na start gdzie ten nie był niezbędny, Runeja ze Szwecji za 2 miliony i Rashforda na wypożyczeniu, aaaa i Szczena z emerytury

1

Wczoraj City remisik i elegacnko. Oby Pep tylko real pyknął jak na nich trafią, a tak to oby bez żadnych trofeów. Pep coraz bardziej odpycha od siebie patrząc po tym co odstawia w Manchesterze z tymi transferami. W City siedzi tyle lat bo mu co okienko dziesiątki-setki milionów dają na transfery. Patrząc też na grę City od 3 sezonów to jest co raz gorzej, ten i poprzedni sezon to już w ogóle.

Flick to prawdziwy sigma trener. Jemu to by dali 16 latków samych to i tak by nie narzekał i grał, a Pepowi jak zostanie to w lato pewnie na kolejne zabawki dadzą i będzie kolejna jazda, ale oby dalej bez trofeów.

Ciekawe czy dalej Fodena za najlepszą lewą nogę świata uważa xD

1

@ViscaelBarca2007 niech oni się od tej Atalanty odpierpapier

5

@AlexDark00 ta, albo oddawanie pół Warszawy za bezcen xD dużo wymieniać, ale po co skoro i tak fanatycy PO będą udawali, że tego nie widzą xD

2

@Faro odwal się od JE Flicka

0

''Na Ty to mów kolego bo ja do nich nie należę'' - Peja

d-_-b

0

@JanuszKorwinMikke Panie Januszu, proszę się z tym pogodzić.

0

@DanielPlainview bzdur? Odpopitkuj się od Popitek12

1

Popek Monster - Wodospady na słuchawkach JBL i można uderzać na siłkę 30 kilo na klatę wyciągnąć

0

@Arden pięknie kudładego faryniarza zmiażdzył tym rzutem

1

@MesQueUnClub_87 i zdrowe podejście, szacunek

1

@Chimera fakty
@July_6_BcN fakty

0

@vivalaice21 haha i cyk 16 letni wyborca Korwina złapany. Spokojnie, wyrośniesz z tego.
Pozdr

1

Z Korwina, Konfederacji, Lewicy się wyrasta, a do PiS i PO się dojrzewa. Fakty.
Pozdr.

0

@ranger3120 no ten też zapodał niezły bangier :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?