0

@MOLESTA ale Ty jesteś idealnym przykładem braku przyznania się do błędu i odwracania kota ogonem xD

1

@MOLESTA ??

real odpadł z Albacete 14 stycznia, a mamy 28 stycznia. Ty żart napisałeś właśnie 28 stycznia. Raczej Ty więcej pracuj głową ;)

2

@MOLESTA a Tobie wymyślenie tego żartu zajęło 2 razy dłużej niż Bóg stworzył świat

10

@mientusek1407 Tomasz Ćwiąkała z kolejnym odklejonym zdaniem, zapewne pod kliki? Stare, znałem.

Chyba, że mu chodzi o to kto jest lepszy w blokowaniu strzałów rękami i nie ponoszeniu za to odpowiedzialności to wtedy tak, Toomuchmoney jest lepszy.

Co do Carvajala to on nie jest lepszy od Kounde. A Cubarsi mimo braku formy też nie jest gorszy od Raula Asencio. Cubarsi bez formy to równy poziom co obrońca realu.

2

@vangoor no ale pisał, że to jego przyjaciel i Fermin ma styl

3

@Popitek12 przyjaźnisz się jeszcze z Ferminem? Może on w takiej super formie jest w tym sezonie bo stosuje dietę od Ciebie byku?

0

@Zoker no ja rozumiem jakby przed kontuzją zagrał cały sezon dla pierwszego zespołu, a on przed kontuzją chwilę tylko pograł xD beka

1

@Zoker ja też tego nie rozumiem xD tym bardziej, że chłopaczek miał przez rok poważną kontuzję, a po powrocie gra tyle co i nic. Jego też bym spieniężył z jakimś pierwszeństwem odkupu i tyle.

5

@Jakchcesz koniecznie przepisy od @Popitek12 czyli na śniadanie 10 pankejków z syropem klonowym, na drugie śniadanie kebab box z frytkami duży i surówka, na obiad 2 kilo kurczaka z patelsona smażony na głębokim oleju palmowym z 50 deko frytek smażonych na tym samym patelsonie ponownie na głębokim oleju palmowym, po obiedzie kebab talerz XXL z frytkami, po tym 2 kraftowe hamburgery z mcdonalda. Na podwieczorek 2 hot dogi i 2 zapieksy, a żeby podjeść bardziej to pół kilo boczku z dodatkiem oleju palmowego i majonez do tego, a po tym 40 deko ciasta snickers i 30 deko bezy, a na kolacje kebab w cieście XXL z kurczakiem, surówką, ostrym sosem, żeby trzymać kalorie. W między czasie 3 monsterki z cukrem, 2 litry koli i 2 litry mountain dew do popijania wszystkiego.

1

@EsteBlanco no PiS miał wiele afer i ja nie neguję tego, ale dlaczego zawsze jak ktoś wypomina OGROMNE afery PO to wyborcy PO odwracają kota ogonem xD

0

@MOLESTA Deco jest o wiele lepszym fachowcem niż Alemany. Stąd pozytywne efekty na wielu płaszczyznach.

2

Jedna z lepszych stron w polskim Internecie :)

https://www.grzechy-platformy.org/

0

@vangoor ekipę totalnych....

0

Mbappe za tę prowokacje w stronę bramkarza Levante po strzelonym karnym (a jakże) to powinien dostać jakąś karmę. No nie trawię tego typa. Odpycha sobą już od początku w PSG.

3

@kulek22 xD patrząc co tutaj się dzieje w trakcie meczów to musiałby mieć niezły bałagan na bani po poświęceniu 5 minut na komentarze

4

Hansi Flick jest świetnym taktykiem, ale jeszcze lepiej czyta grę, podejmuje odpowiednie decyzję i wynosi z tego odpowiednie wnioski i lekcje.

Widać to po przebiegu meczów jak w nie raz czegoś brakuje w pierwszej połowie, tracimy bramkę, przegrywamy, ale w drugiej połowie wychodzi inny zespół, jest inne nastawienie, zmiana stylu gry po przeczytaniu jak gra przeciwnik. Drugie połówki odkąd jest Flick mamy na prawdę zabójcze dla przeciwników.

0

Wszystkie MODELE SYMULACYJNE, powtarzam: wszystkie, wskazują na to że jutro witamy się z TOP 8. No musiałaby stać się totalna katastrofa, żeby tak nie było.

0

Jijantes i ten cały Gerard Romero od jakiegoś czasu cicho o nich jest, tzn. pod względem informacji od nich. Przynajmniej spokój jest.

9

@draxidox a niektórzy tutaj podniecają się jego bramkami. Obrzydliwy człowiek, żałosny piłkarz.

0

@Frimpong no byłoby elegancko jakby Aston dotrzymało kroku, ale szkoda tej porażki z Arsenalem. AV z mistrzem to byłoby to.

2

Arsenal zrobi kupę metr przed kiblem - tak czy nie?

Arteta wtedy już chyba w poważnej piłce będzie spalony. Tyle lat, tyle hajsu wydanego na transfery. Żaden inny klub nie dałby mu takiego komfortu. Nie ukrywam, ale śmieszne by to było patrząc jak oni grają w tym sezonie i że operują tylko tymi SFG gdzie na ich meczach można usnąć.

1

@BorzyKrzys najcięższy zawód polskiej kobiety? być żoną piłkarza xD ale ona ma tragiczne życie...

Dosłownie nic nie musi robić od kilkunastu lat bo ich Robert ustawił na kilka pokoleń w przód, a ona jak chce się rozwijać to właśnie dzięki niemu ma możliwość realizacji swoich wszystkich zachcianek, marzeń, planów biznesowych. Nie rozumiem kompletnie tego zachowania. Tu nie ma żadnego usprawiedliwienia.

0

@Colon napisał wyżej, że Millenium, ale okaże się że po prostu ktoś wziął chwilówkę u bociana czy innego i tyle

0

Woooow ter Stegen broni na remis!

1

Girona w ostatniej akcji meczu wciska na 1:1! Szkoda, że nie wygrana, ale przynajmniej Getafe bez 3 oczek

1

@Bartinho1899 bo to placek co co pokazały kolejne miesiące po jego chwilowym wystrzale. Gość piłki nie potrafi przyjąć

0

No i ter Stegen z pierwszą stracona bramka. Przy strzale bez szans. Getafe niestety na 1:0 z Girona

1

Ale brameczka Zanoli na 2:1 dla Udinese w meczu z Hellas

1

@arasz1819 życzę Ci abyś miał w sobie mniej nienawiści i pogardy dla drugiego człowieka.

2

@Stinger_ na prawdę Ty jesteś bezczelnym człowiekiem xD to jest wyższy poziom absurdu co robisz, a jak udajesz, że jest inaczej i odwracasz przeciwko rozmówcy wszystko xD dobra, siemano, bo nie chcę zostać sprowadzony do Twojego poziomu. Klasyk zagrywka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?