0

@Faro spoko, spoko, jeszcze niedziela finał, później 3 turnieje wielkoszlemowe, a w międzyczasie cały sezon f1 i też co 2 tygodnie spaming przez kilka h.

0

@mekston nie obrażaj się, to tylko stwierdzenie faktu. No chyba nie mówisz, że jest inaczej?

1

@Stinger_ a to to obowiązkowo xD klasyczek. f1, tenis, cokolwiek innego co się dzieje na żywo i w ciągu godziny 50 komentarzy i za każdym razem oznaczenie kilku typa xD no beka ogólnie, nie wiem skąd oni na to czas biorą, chęci i w ogóle jak psychicznie to znosić, żeby coś takiego robić pewnie z kilka lat xD

0

@Encore xDD rywalizowałby xDD chyba w top spin na ps5

0

Komentarz usunięty

0

@Misugi14 tak dla sportu
@AbelKabel sorry
@capricornusjrk xDDD

0

Całym sercem za Djoko! Oby wygrał z pryszczatym stereotypowym Hiszpanem.
pozdr

0

@MarFan ok i co jeszcze

7

@Frimpong po prostu Alcaraz i Sinner to kolejne placki, ale lepsze placki niż pokolenie 90. Djoko w sile wieku to mecze po godzinie by kończył, max 1,5h. Teraz, że to dziadek to ma trudności, ale i tak daje rade.

0

@BillyButcher no dawaj, wypowiedz się. Taki jesteś prędki, żeby wybielać Ukraińców. Kolejny psychofan

0

@LeszekFCB byczku, dlaczego zablokowałeś możliwość pisania do siebie? Prawda w oczy kole? :D

15

@Pawlak1992 to tylko takie powiedzenie, ale każdy wie o co chodzi. Grałeś mecz na wyjeździe i wygrałeś 2:1, rewanż u Ciebie i przegrywasz 1:0, ale przechodzisz dalej bo mimo remisu w dwumeczu to Ty strzeliłeś więcej na wyjeździe

0

@FcPortoFan1999 przecież 28 lat to urodzony w 90tych

0

@Roobo

@BillyButcher xD coś tam ostatnio chyba gadałeś, że dobrze robią dobrze jest xD

2

@blakkudium Celtic zawsze szacunek

0

Komentarz usunięty

0

@partymaker a ja mam przeczucie, że jesteśmy blisko

0

Ale z tym losowaniem to serio nie wiem co oni odstawili. Rok temu było wszystko wiadomo, a teraz zrobili 15 minut losowania samych baraży i elo xD kolejne za miesiąc.

0

@Stinger_ dlaczego? Benfica u siebie potrafi się zmotywować i potrafią tam grać wielkie mecze. Na Bernabeu będzie ciężej, ale to real będzie czuł presję, a jakby jeszcze przegrali w Lizbonie, albo zremisowali to tym bardziej. Dla mnie ten dwumecz to będzie totalne 50/50.

11

@Gaucho niesamowity PR ma ten brytyjski buc jude bellingham. Zero szacunku dla tego gościa za to jakim prowokatorem, boiskowym bandytą i gościem z ogromnym ego jest. Nienawidzę gościa.

1

Jeśli miałbym ja wybierać to wolałbym Bayern po naszej stronie drabinki.

Nie chodzi o to że na pewno dojdziemy do 1/2 i Bayern tak samo, ale Arsenal byłoby po prostu łatwiej pyknąć w jednym meczu niż dwóch mi się wydaje.

1

@draxidox mercedesy to jedne z najbardziej przereklamowanych samochodów. Te stare może i ok, ale dalej mam wrażenie, że na wyrost ta marka była tak hajpowana. Co do tego modelu to brzydki zewnątrz i brzydki w wewnątrz.

5

@Kgorecki2500 i prawidłowo. To jak doją Polaków wszędzie to jest niepojęte. Od lat tak jest, a nikt z tym nic nie robi.

1

@kanver_ szkoda tego sezonu 12/13 gdzie Messi miał kontuzje bo ten rekord bramek w lidze by poprawił

0

Carlos Alcaraz Garfia jak ja go kur... nienawidzę.
Jannik Sinner jak ja go kur... nienawidzę.

1

@KochamInieste o wiele lepiej kibicować Lechowi, niż Widzewowi

0

'Ryba psuje się od głowy' - tak samo w przypadku realu.

Dziadek Florentino nie dojeżdża, co raz bardziej odklejony, same słabe decyzje i się robi taki bajzel. Do tego 'najnowocześniejszy' stadion, gdzie dźwięk z niego rozchodzi się tak, że słychać wycie kibiców nawet w Tokio, gnije tam murawa xD co jest strasznie bekowe. Rozumiecie? na ich 'najnowocześniejszym' stadionie świata, który wygląda jak drukarka i ogólnie jest tragiczny jeszcze dodatkowo gnije murawa xD no ja pierdziele xD to się w pale nie mieści. Obrzydliwy klub z obrzydliwie śmierdzącą murawą w swojej drukarce xD
Do tego ego ich 'gwiazdeczek' co rozsadza wszystko dookoła.

No ale tak to jest jak na każdej płaszczyźnie popełniane są błędy i zamiast uderzyć się w pierś to wiecznie na wszystkich wszystko co złe zrzucają, a w sobie winy nie widzą. Do tego cała ich historia stworzona jest na przyjaźni z władzą, skorumpowany i bezczelny klub. Klub, który był oczkiem w głowie reżimowej władzy. Klub, który wiecznie pluje na innych, buduje sobie niesamowite ego, ma się za lepszych, gromadzą w sobie tyle złości i to teraz wychodzi. Wychodzi ich okropna historia, totalnie zniszczonego od samego początku klubiku. Pięknie się na to patrzy.

3

@Aragorn33 przecież to wychowanek realu madryt od najmłodszych lat, a w dodatku Marokańczyk, więc to już dużo o nim mówi.

1

@Jakchcesz przecież to jest zamknięty obieg xD przepisują jakieś gunwa, faszerujesz się tym i za jakiś czas znowu Cię coś bierze bo odporność sobie niszczysz. Większość lekarzy zaleca leki z którymi mają umowy, żeby je promować. Kiedyś byłem u lekarza z ostrym przeziębieniem i chciałem poprosić o antybiotyki to mnie wyśmiał, żeby tym leczyły się te amerykańskie i brytyjskie koncerny i przepisał apo-napro, które zadziałało odpowiednio przy stosowaniu osłonki i choroba po kilku dniach odpuściła i organizm nie był tak wyje... jak po tych mainstreamowych wynalazkach.

3

@MesQueUnClub_87 taa, niektórzy to na prawdę nie wiem dlaczego tak zakłamują sobie rzeczywistość. W czasach pandemii mieli popis ze strony tych wszystkich pfizerów, astrów zeneców czy innych gdzie tylko pojawiła się pandemia to po kilku miesiącach mieli już miliony szczepionek, oczywiście 100% bezpiecznych, a jak tylko ruskie najechali na Ukrainę to pandemia i szczepionki zniknęły i na początku marca 2022 roku nikt tego nie nagłaśniał xD kto miał się nachapać to się nachapał, a później zaczęły wychodzić kwiatki, że te koncerny mówiły, że faktycznie szczepionki nie były przebadane w 100% i nie do końca były bezpieczne xD

Co jakiś czas się słyszy, że jacyś naukowcy mają jakiś lek na raka, są już blisko i co? za chwilę nic więcej na ten temat nie słychać bo jest to pacyfikowane, ale nie no przecież świat jest idealny, wiadomo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?