Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro spoko, spoko, jeszcze niedziela finał, później 3 turnieje wielkoszlemowe, a w międzyczasie cały sezon f1 i też co 2 tygodnie spaming przez kilka h.
0
@mekston nie obrażaj się, to tylko stwierdzenie faktu. No chyba nie mówisz, że jest inaczej?
1
@Stinger_ a to to obowiązkowo xD klasyczek. f1, tenis, cokolwiek innego co się dzieje na żywo i w ciągu godziny 50 komentarzy i za każdym razem oznaczenie kilku typa xD no beka ogólnie, nie wiem skąd oni na to czas biorą, chęci i w ogóle jak psychicznie to znosić, żeby coś takiego robić pewnie z kilka lat xD
0
@Encore xDD rywalizowałby xDD chyba w top spin na ps5
0
Komentarz usunięty
0
@Misugi14 tak dla sportu
@AbelKabel sorry
@capricornusjrk xDDD
0
Całym sercem za Djoko! Oby wygrał z pryszczatym stereotypowym Hiszpanem.
pozdr
0
@MarFan ok i co jeszcze
7
@Frimpong po prostu Alcaraz i Sinner to kolejne placki, ale lepsze placki niż pokolenie 90. Djoko w sile wieku to mecze po godzinie by kończył, max 1,5h. Teraz, że to dziadek to ma trudności, ale i tak daje rade.
0
@BillyButcher no dawaj, wypowiedz się. Taki jesteś prędki, żeby wybielać Ukraińców. Kolejny psychofan
0
@LeszekFCB byczku, dlaczego zablokowałeś możliwość pisania do siebie? Prawda w oczy kole? :D
15
@Pawlak1992 to tylko takie powiedzenie, ale każdy wie o co chodzi. Grałeś mecz na wyjeździe i wygrałeś 2:1, rewanż u Ciebie i przegrywasz 1:0, ale przechodzisz dalej bo mimo remisu w dwumeczu to Ty strzeliłeś więcej na wyjeździe
0
@FcPortoFan1999 przecież 28 lat to urodzony w 90tych
0
@Roobo
@BillyButcher xD coś tam ostatnio chyba gadałeś, że dobrze robią dobrze jest xD
2
@blakkudium Celtic zawsze szacunek
0
Komentarz usunięty
0
@partymaker a ja mam przeczucie, że jesteśmy blisko
0
Ale z tym losowaniem to serio nie wiem co oni odstawili. Rok temu było wszystko wiadomo, a teraz zrobili 15 minut losowania samych baraży i elo xD kolejne za miesiąc.
0
@Stinger_ dlaczego? Benfica u siebie potrafi się zmotywować i potrafią tam grać wielkie mecze. Na Bernabeu będzie ciężej, ale to real będzie czuł presję, a jakby jeszcze przegrali w Lizbonie, albo zremisowali to tym bardziej. Dla mnie ten dwumecz to będzie totalne 50/50.
11
@Gaucho niesamowity PR ma ten brytyjski buc jude bellingham. Zero szacunku dla tego gościa za to jakim prowokatorem, boiskowym bandytą i gościem z ogromnym ego jest. Nienawidzę gościa.
1
Jeśli miałbym ja wybierać to wolałbym Bayern po naszej stronie drabinki.
Nie chodzi o to że na pewno dojdziemy do 1/2 i Bayern tak samo, ale Arsenal byłoby po prostu łatwiej pyknąć w jednym meczu niż dwóch mi się wydaje.
1
@draxidox mercedesy to jedne z najbardziej przereklamowanych samochodów. Te stare może i ok, ale dalej mam wrażenie, że na wyrost ta marka była tak hajpowana. Co do tego modelu to brzydki zewnątrz i brzydki w wewnątrz.
5
@Kgorecki2500 i prawidłowo. To jak doją Polaków wszędzie to jest niepojęte. Od lat tak jest, a nikt z tym nic nie robi.
1
@kanver_ szkoda tego sezonu 12/13 gdzie Messi miał kontuzje bo ten rekord bramek w lidze by poprawił
0
Carlos Alcaraz Garfia jak ja go kur... nienawidzę.
Jannik Sinner jak ja go kur... nienawidzę.
1
@KochamInieste o wiele lepiej kibicować Lechowi, niż Widzewowi
0
'Ryba psuje się od głowy' - tak samo w przypadku realu.
Dziadek Florentino nie dojeżdża, co raz bardziej odklejony, same słabe decyzje i się robi taki bajzel. Do tego 'najnowocześniejszy' stadion, gdzie dźwięk z niego rozchodzi się tak, że słychać wycie kibiców nawet w Tokio, gnije tam murawa xD co jest strasznie bekowe. Rozumiecie? na ich 'najnowocześniejszym' stadionie świata, który wygląda jak drukarka i ogólnie jest tragiczny jeszcze dodatkowo gnije murawa xD no ja pierdziele xD to się w pale nie mieści. Obrzydliwy klub z obrzydliwie śmierdzącą murawą w swojej drukarce xD
Do tego ego ich 'gwiazdeczek' co rozsadza wszystko dookoła.
No ale tak to jest jak na każdej płaszczyźnie popełniane są błędy i zamiast uderzyć się w pierś to wiecznie na wszystkich wszystko co złe zrzucają, a w sobie winy nie widzą. Do tego cała ich historia stworzona jest na przyjaźni z władzą, skorumpowany i bezczelny klub. Klub, który był oczkiem w głowie reżimowej władzy. Klub, który wiecznie pluje na innych, buduje sobie niesamowite ego, ma się za lepszych, gromadzą w sobie tyle złości i to teraz wychodzi. Wychodzi ich okropna historia, totalnie zniszczonego od samego początku klubiku. Pięknie się na to patrzy.
3
@Aragorn33 przecież to wychowanek realu madryt od najmłodszych lat, a w dodatku Marokańczyk, więc to już dużo o nim mówi.
1
@Jakchcesz przecież to jest zamknięty obieg xD przepisują jakieś gunwa, faszerujesz się tym i za jakiś czas znowu Cię coś bierze bo odporność sobie niszczysz. Większość lekarzy zaleca leki z którymi mają umowy, żeby je promować. Kiedyś byłem u lekarza z ostrym przeziębieniem i chciałem poprosić o antybiotyki to mnie wyśmiał, żeby tym leczyły się te amerykańskie i brytyjskie koncerny i przepisał apo-napro, które zadziałało odpowiednio przy stosowaniu osłonki i choroba po kilku dniach odpuściła i organizm nie był tak wyje... jak po tych mainstreamowych wynalazkach.
3
@MesQueUnClub_87 taa, niektórzy to na prawdę nie wiem dlaczego tak zakłamują sobie rzeczywistość. W czasach pandemii mieli popis ze strony tych wszystkich pfizerów, astrów zeneców czy innych gdzie tylko pojawiła się pandemia to po kilku miesiącach mieli już miliony szczepionek, oczywiście 100% bezpiecznych, a jak tylko ruskie najechali na Ukrainę to pandemia i szczepionki zniknęły i na początku marca 2022 roku nikt tego nie nagłaśniał xD kto miał się nachapać to się nachapał, a później zaczęły wychodzić kwiatki, że te koncerny mówiły, że faktycznie szczepionki nie były przebadane w 100% i nie do końca były bezpieczne xD
Co jakiś czas się słyszy, że jacyś naukowcy mają jakiś lek na raka, są już blisko i co? za chwilę nic więcej na ten temat nie słychać bo jest to pacyfikowane, ale nie no przecież świat jest idealny, wiadomo.