0

@Karol145 no chwalisz się xD mogłeś zachować dla siebie to na kogo głosowałeś, wystarczyło odpisać, że nie głosowałeś na PO i tyle xD

@Cochise dlatego, żeby osłabić ruskich to Grenlandia powinna być w rękach USA. Duńczycy nie interesowali się tym miejscem, a jak interesowali to tępili rdzennych Grenlandczyków. Nie czerpią korzyści z dobroci tego miejsca. USA jest silniejsze i to z nimi trzeba trzymać, lepiej być pachołkiem USA niż postępowych krajów UE.

2

@Karol145 'synek' xD

Skoro głosowałeś na razem to nie wiem czym Ty się chwalisz, ale ok xD

2

@Cochise a po co ma wysyłać wojska do kraju, który nie jest członkiem NATO? Żołnierze państw członkowskich mają ginąć bo toczy się wojna między krajami, które nie należą do NATO?

Co do Grenlandii to jacy Wy teraz wrażliwi jesteście na punkcie tego terytorium, ojej xD Bierzecie przykład z ultra postępowych Duńczyków, którzy tak samo 'interesowali' się Grenlandią przez ostatnie kilkaset lat xD
Olewali, tępili, olewali, tępili, olewali, tępili i tak na zmianę, a teraz wielkie oburzenie xD

2

@Karol145 tak, w dodatku PiSowiec, Konfederata, Braunista, ruska onuca, fanatyk Xi Jingpinga i tak dalej, i tak dalej...

Klasyczny PO z Ciebie jest maturzysto :D

2

@Karol145 xDD Karol, jak tam matura? Nie za dużo tej polityki?

0

@maroon elegancko, że ściągają tego portugalskiego, wypalonego placka, który w ostatnich 5 sezonach może w jednym miał formę? xD

0

@LeszekFCB xDDD ale mu powiedziałeś. @Kgorecki2500 się nie pozbiera...

4

@Irmscher10 @Karol145 xDD ojej chłopaki, nie zagotowaliście się za bardzo w ten mróz?

0

@JimMorrisonFCB xD beka

0

Bardzo cieszy wygrana Czerwonych Diabłów z City i przykrycie Manchesteru kolorem czerwonym przynajmniej na jakiś czas.
Guardiola jest legendą Barcy i dziękuję za to co osiągnął z klubem i co pozytywnego z nim zrobił, ale siedzi w tym Manchesterze City już prawie dekadę, co chwile nowe transfery za wiele milionów, w sumie to niezależnie czy jest letnie czy zimowe okienko. Fajnie jakby w końcu MU zaczęli się otrząsać z tego syfu bo Premier Leauge kojarzy się głównie z Man United.

0

@Inko a nie wiem, może i tak. To właśnie lekko bez sensu. Wydaje mi się że mecz z realem u siebie i wyjazd na Camp Nou to byłaby dla nich super nagroda.

0

Znowu na wyjeździe w Copa del Rey? No bez sensu. Albacete grali u siebie z realem, to teraz dla odmiany mogliby im zapewnić meczyk na Camp Nou bo raczej druga taka okazja dla nich się nie trafi to nie. Słabeusz to musi mieć mecz u siebie. Kompletny bezsens.

0

Cancelo dał wczoraj taką zmianę o jaką się obawiałem i już przed potwierdzeniem tego wypożyczenia miałem obawę, że będzie tak wyglądał. Co z tego, że w ofensywie czasami da jakiś popis jak w defensywie to dalej będzie gra bez lewego obrońcy. Na wypożyczeniu 23/24 pod koniec też dołożył cegiełkę do spartaczenia sezonu i nie czuję tego, żeby w tym miało być lepiej. Fajnie, że chce tu grać, ale to nie ten poziom.

0

@Pawlak1992 xD Flick po objęciu zespołu w o wiele większym kryzysie sportowym niż Guardiola obejmujący zespół w 2008 i przede wszystkim z gorszą kadrą niż miał Pep w sezonie 2008/2009 robi 3 puchary w jeden sezon+1/2 Ligi Mistrzów. 4 mecze z Realem i 4 wygrane, a 2 z nich w finałach Superpucharu Hiszpanii i Copa del Rey. Robi z tego rozbitego zespołu najładniej grającą drużynę gdzie nad klubem dalej unosi się widmo długu. Wieczne problemy z rejestracjami, co chwile opóźnienia w sprawie stadionu. Zawodnicy regularnie łapiący kontuzje, dzieciaki w składzie, stary Lewy na napadzie, albo taki Raphinha, który za bardzo nie ogarniał.

Tu nie ma porównania. Flick miał o wiele cięższą sytuację na starcie i dalej ma niż miał Guardiola. Samo to że Guardiola miał wtedy trio Messi, Xavi i Iniesta. To już dużo robi.

0

@Pawlak1992 zobacz jakim składem dysponował jak przyszedł, a jakim Flick. Jest różnica.

0

@Pawlak1992 osiągnął więcej bo był tu 4 sezony, a Hansi jest 1,5 sezonu.

Otóż nie. Zobacz co robi w City. Co chwile nowe zabaweczki sobie kupuje za kilkadziesiąt baniek. On w Barcy by nie wytrzymał bo by nie mógł co pół roku wydawać po ponad 100 baniek, czasami jeszcze więcej.

0

Komentarz usunięty

0

@Pawlak1992 Guardiola wiadomo, że jest legendą klubu jako zawodnik i trener, ale ja wolę Hansiego. Guardiola nie dałby rady tego dźwignąć według mnie co dźwiga Hansi. Prawda, że w 2008 jak Pep objął zespół to nie było najlepiej, ale to nie ten poziom co u Flicka, a dodatkowo miał wtedy lepszych wykonawców niż Hansi jak obejmował drużynę.

0

@Faro nie jest źle, ale super też nie są. Te jasne 'znamiona' bez sensu i te linie.

0

@FCB24 myślę, że Mundial to trochę inny poziom i tam sędziowie nie będą pod nich sędziować. Z kibicami gorzej, ale to wiadomo.

2

Ja wam powiem, że Hansi Flick jest moim ulubionym trenerem w Barcy.
Barce pamiętam jako-tako od pierwszej kadencji LvG, ale tak na poważnie to od wczesnego Rijkaarda. Był Guardiola, był Enrique, ale to Hansi mimo, że jest tutaj półtora roku to jest dla mnie TOP1 trenerów tego klubu pod względem sympatii, ale i też jeśli chodzi o skilla trenerskiego to byłbym w stanie go też umieścić na 1szej pozycji.

Gościu jest mega sympatyczny, nigdy się nie obnosi, zachowuje spokój, na pytania dziennikarzy odpowiada z klasą i szacunkiem. Przyszedł do rozbitego klubu z ogromnymi długami i w pierwszym sezonie stworzył najładniej grającą drużynę, gdzie kilku zawodników wzniosło się na najwyższy poziom. W drugim sezonie wyniki dalej 'dowożą' i dodatkowo jeszcze bardziej takiego zbudował takiego Erica Garcie, Gerarda Martina, Ferrana...
Mam nadzieję, że Laporta i Deco przestaną tak często kręcić makaron na uszy i zrobią wszystko, żeby zafundować mu prawdziwe okienko transferowe, a nie że Pellegrini z Betisu więcej wydaje niż Flick w Barcy xD
Niech Pan Hans Dieter Flick trzyma się w zdrowiu i prowadzi nas jak najdłużej, a w między czasie niech Fabregas dalej szlifuje swój warsztat i po GOAT Flicku przejmie Barce, a nie żaden Enrique (z całym szacunkiem do LE, ale nie chciałbym jego powrotu do nas. Chciałbym, żeby Fabs dalej się rozwijał i to on tu przyszedł).
Taki Guardiola to by potrzebował pińcset milionów w jedno okienko, żeby drużynę zbudować.

1

@Rifek WizzAir wrócił od grudnia na Modlin po X latach i do chyba 9-10 lotnisk są loty i z tej okazji dali w różnych terminach po kilka biletów za 45zł i nam się udało 4 bilety w tym czasie po 45zł dostać, czyli łącznie 180zł za lot tam i powrót dla 2 osób. Ogłosili to w lipcu i wiesz losowo te tanie bilety dali, w różne terminy i nie że wszystkie tylko po kilka.

2

Pięknie, że Senegal wygrał PNA. Maroko nie dość, że mocno faworyzowane przez sędziów w całym turnieju to jeszcze zachowywali się jak stereotypowi obywatele tego kraju na jakimś targu w Marrakeszu.

0

Będziemy od środy do niedzieli w Barcelonie i loty bookowane w lipcu były i wiecie jaki pech? xD
Mamy lądować w środę o 15, a lot powrotny o 12 w niedzielę i Barca w środę gra mecz w LM na wyjeździe, a w niedzielę po 16 domowy w lidze...

Sprawdziłem inne sekcje i wygląda to tak, że Barca Bastketball też w tym czasie gra na wyjeździe, a w niedzielę ma meczu siebie, ale to wieczorem xD

Sprawdziłem nawet ręczną i wracają dopiero w lutym, a hokej na trawie w czwartek gra wyjazdowy mecz z FC Porto, a następny u siebie dopiero 31 stycznia xD

3

Nie no ten wczorajszy mecz to jakiś kosmos. Przeklęty Real Sociedad i przeklęta Anoeta. Takie mecze jak wczorajszy to 99% Barca wygrywa, ale jak zwykle na przeklętej ziemi Kraju Basków muszą dziać się takie cuda. No lipa totalna, ale jedziemy dalej. Takie mecze się zdarzają.

0

@BojanKriKicz aa, spoko

@Starrk no to napisalem Ci jak teraz sprawa samych Grenlandczyków wygląda. NATO to i tak jest tylko teoria, a nie praktyka.

0

@BojanKriKicz co? xD

0

@Starrk po tylu dekadach, stuleciach co oni im tam robili to po pierwsze ich poczucie niezależności, posiadania swojego terytorium mocno oslablo, a po drugie nie chcę wierzyć, że Dania nie mieszalaby się w to :)

1

@kanver_ no to Ty może i tak, tak bardzo Ciebie nie kojarzę w sumie, ale ten drugi to typowy ujadacz

@ViscaelBarca2007 to nie znaczy, żeby prowadzić takie prowokacje. Co to ma być

8

Bardzo dobrze, że nie wysylamy wojsk na Grenlandię. Amerykańce są jacy są, ale to zachodnie kraje Europy wlasnie takie jak Dania nie dość, że są tak samo zepsute jak USA pod wieloma względami, ale militarnie są totalnymi pionkami jak w sumie cala UE. Duńczycy to są hipokryci. Nie wykorzystują zalet Grenlandii, a co ''najlepsze'' to przez STULECIA traktowali prawdziwych Grenlandczyków jak gorszy sort gdzie ich prześladowali, przesiedlali, narzucali swoje zasady, albo z pelną premedytacją ingerowali w ich reprodukcje gdzie tysiącom grenlandzkich kobiet mialo (bez ich świadomości) zakladane wkladki domaciczne, żeby się nie rozmnażaly. Teraz po latach, żeby pokazać jak 'bardzo żalują' udają, że to bylo niehumanitarne jakby mialo to cokolwiek zmienić.
Dla pokoju na świecie i stabilizacji Grenlandia powinna należeć do USA. Polskę z wielu względów nic dobrego nie czeka, ale lepiej być pacholkiem USA aniżeli zepsutej i slabej UE, która 90% czasu poświęca na jakieś bezsensowne i nic nie znaczące tematy.
Teraz nagle się obudzili, a cala historia posiadania Grenlandii przez Duńczyków to albo gnębienie tych ludzi, albo mienie ich w d...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?