Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ViscaelBarca2007 to dokladnie tak jak Ty i Tobie podobni. @Lionel_Messi10 kompletnie nic Ci nie zrobil, ale bedziesz tlukl te komentarze niewiadomo po co. Co? Szeryf internetu? Ma swoje zdanie to od razu problem? To Ty i Tobie podobni szukacie zaczepki, a pozniej beke ciśniecie bo ktoś odpowie.
2
@ViscaelBarca2007 xD i dziwnym trafem glownie są to przytyki w stronę @Lionel_Messi10. Klasyczny internetowy napinacz, nostradamus i takie tam. Od zawsze pelno takich.
1
@ViscaelBarca2007 wooow, ale Ty masz silną psychikę. Ciekawe, że zawsze jest to zawodnik o którym pisze @Lionel_Messi10
Jak jesteś takim wyszukanym krytykiem to dlaczego nie widać takich wpisów o jakichś kilkunastu innych pilkarzach?
1
@escarabajo kolejna gwiazda lig TOP6-7, która po przejściu do lig TOP5 w dziwny sposób się pogorszyla xD
3
@kanver_ @ViscaelBarca2007 wooow, a Wy dalej będziecie cisnąć po Alvarezie i jego statystyki wrzucać bo jakaś grupka użytkowników ośmielila się mu kibicować, być fanami i chcieć jego transferu do Barcy? Wow, ale Wy jesteście super cool, na prawdę pogratulować. Wow.
0
@takisobiektos xD wow
0
@Cule1234 śmieszy mnie ten Guardiola
1
@takisobiektos no a co tu jest nie tak? Powiedział samą prawdę.
Np. my kibice Barcy trochę inaczej odbieramy ten sport i taki Fabregas, wychowanek i później zawodnik Barcy, albo Arsenalu za czasów Wengera rozumie, że piłka to nie tylko suchy wynik, ale i też piękna gra.
To że jakiś fan Milanu tego nie rozumie to mnie akurat nie dziwi xD
1
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 że w jakim sensie psze Pana? Że się udzielać? To nieee, bo konto mam dopiero 2 miesiące, ale czytałem i lubiłem co jakiś czas sobie o tym przypomnieć i czytać ponownie tę jak i inne zadymy z lat 2020-2021. Jeszcze 2017, 2018 i 2019 też spoko, ale ciężej znaleźć po tylu latach, tym bardziej jak nie miałem się tam jak udzielać.
1
@macio_944 haha, to jest taka klasyka. I jak tu tych ich kibiców, zawodników, całą instytucję traktować poważnie jak oni są tak żałośnie skończeni?
Chociaż może wtedy jak w papę dostawali od Barcy to było dla nich najważniejsze trofeum, ale teraz po latach jak kilka wygranych lig mistrzów gdzie sędziowie im pomagali to już taki Puchar Króla jest mało istotny. Kto ich tam wie?
Liga chyba też jest mało istotna bo nie mogą jej jakoś zdominować mimo, że przez kilka lat byliśmy totalnie w ciemnej d... i nawet potrafiliśmy wygrać w 2023 xD
0
@kanver_ Oby tylko Mbappe tego nie wziął i będzie git.
0
Seria 11 wygranych z rzędu i ostatnie 3 takie serie kończyły się wygranymi w LM? A co jak dojdziemy, np. do serii 20, albo 25 meczów wygranych z rzędu? Wtedy też wygramy LM? Czy ustawienie gwiazd we wszechświecie to przewiduje? O co tutaj chodzi? A jak było w 2006 roku, albo w 1992? Ale w tych 3 ostatnich przypadkach gdzie mieliśmy serię 11 wygranych z rzędu to tam też mieliśmy np. taką samą ilość bramek strzelonych i straconych na tym samym etapie sezonu?
Tak dużo pytań, a tak mało odpowiedzi...
@Popitek12 pomóż. Można już świętować? Co o tym myślisz?
1
@Konradowskyy a ich to nie powiem co bo już wczoraj wróciłem po banie za wyzwanie Bellinghama, ale racja 100%.
1
@Safrani racja. W sumie bardziej pasowałby naród. Wtedy bardziej pasuje do ustroju demokracji swoją drogą.
0
@Eklerek przez to że połyskuje ten granat to wygląda jak kask Małysza
1
@Zoker na różne spostrzeżenia trafiałem w necie i jakby może ze 150 baniek dali to wtedy ok ale też z drugiej strony takie pieniądze za bardzo by nam nic nie dały. Po 1 każdy by wiedział, że mamy siano i byłoby podobnie co po Neymarze.
Po 2 stracilibyśmy ważne ogniwo, które jak widać jeszcze bardziej z formą wystrzeliło
Po 3 jeden zawodnik mniej w drużynie, który walczy za ten klub
Może i udałoby się jakoś obronę wzmocnić, ale pewnie za dużą kasę i raczej to nie byłby zawodnik, który tak dużo wniesie pod względem mentalnym.
5
@Safrani że gostek w Czajna zje batmana i wybuchnie pandemia, gdzie będą napieprzać o szczepieniach po to żeby po 2 latach, z dnia na dzień na przełomie lutego i marca 2022 zapomnieć o wirusie, a w 2023 w Polsce obywatele wybiorą gościa, którego parę lat wcześniej, jakby mogli, to by spalili na stosie
Dużo się działo, a to jest wierzchołek góry tylko.
Albo że Barca będzie miała tyle samo wygranych UCL w dalszym ciągu xD
20
Całe szczęście, żeśmy tego Ferminatora za te śmieszne pieniądze do Czelsioków nie oddali. Chłopak za te barwy życie mógłby oddać. Wkłada serducho i daje z wątroby jakby to Tomasz Hajto powiedział. Statystyki już ma kosmos, a to dopiero połówka sezonu...
0
@Czajka90 klasyczny przykład przeciętnego ukraińskiego zawodnika
0
@Faro zadymiarzu Ty też poznawaj historię
4
@AxelF ale klasyka mi się przypomniała i odkopałem. Pięknie się to wtedy czytało, chociaż dalej jest niezły ubaw jak człowiek sobie pomyśli co wtedy na tej stronie się działo.
@FcPortoFan1999 @Bolton @Kessie @Luciano99 juniorzy patrzcie co się kiedyś działo i co jest legendą
@FCB_dimiC wariacie pamiętasz te czasy? @maroon byczku to było to. Brakuje kilku typa co potrafili rozkręcić klimat na stronie. Szkoda, że teraz taka stypa. @ranger3120 @Lionel_Messi10 @Transu96 pamiętacie?
1
@ShawnC oby tam finalnie więcej niewypałów było
@escarabajo oni najpierw muszą sami zrozumieć kiedy gwiżdżą faul, a kiedy nie. Nieraz jest sytuacja, że zawodnik jest zaczepiany o nogi i faulu nie ma, a później w tym samym meczu w ciągu 5 minut sędzia 3 razy przerwie mecz bo zawodnik X upadł od przysłowiowego dotyku motyla. Nie raz w Hiszpanii efektywny czas gry wynosi z 60 minut, 65 i taka Barca np ma jeszcze ciężej grać bo większość się muruje przed nami, a jak finalnie mamy tylko 2/3 meczu no to już totalnie jest lipa
0
@Esteban_ nie no to to wiadomo. Ogólnie dzisiejszym zawodnikom brakuje samą charyzmą do graczy urodzonych w 70 i 80 latach, ale widać po tych obecnych zawodnikach, że do 'grzecznych' nie należą.
0
Coś czuję, że jak tacy zawodnicy jak Carreras, Raul Asencio, Hujisen i Guler zostaną dłużej w realu to co Klasyk będziemy mieli lekką kaszanę z tego względu, że widać po nich, że nastawieni są często na jakieś nieczyste zagrania na naszych zawodnikach. Do tego dochodzi oczywiście immunitet na kartki. Najbardziej z tego zestawienia mi nie leży Carreras i Hujisen. U jednego i drugiego wyraz twarzy jest strasznie irytujący, a na boisku lubią łokciem zaatakować, kopnąć w nogę, udawać niewiniątka przy tym.
0
@MesQueUnClub_87 Alemany jechał na zaciągniętych dźwigniach i kredytach gdzie oferował ogromne kontrakty, więc tutaj miał sporą przewagę na starcie.
0
@Danny Gaucho Suarez w mocniejszych ligach niż Lewy. Jeden z niewielu czynników czystych statystyk, który przemawia za Suarezem.
5
Joan Garcia to jest bramkarz idealny. Przekot. On ma większość aspektów na niewyobrażalnie dużym poziomie, a resztę na co najmniej bardzo dobrym.
Deco to nie tylko legendarny zawodnik, ale i super dyrektor sportowy. Szczerze mówiąc ja wolę Deco jako DS niż Alemany'ego.
0
@Frimpong ubaw jest niezły z tego co piszesz :D
0
Komentarz usunięty