Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 noo xD już mu na to zwróciłem uwagę. On nawet nie wie kiedy Barca gra mecze, albo właśnie jest zainteresowany jak Stegen w jakimś ma wystąpić jak ostatnio xD
1
@Criss18Barca ale co Ty teraz porównałeś xD sport indywidualny gdzie w Polsce był szał na jednego skoczka i że mieszkańcy tego kraju oglądali konkurs skoków do klubu o globalnej rozpoznawalności xD
a czy np jakiś konkurs oglądało ok 120 milionów widzów na całym świecie tak jak finał LM w 2006 gdzie grał Arsenal z Barcą?
Skoki to sport, który miał już swoją popularność i w jakichś kluczowych momentach budził zainteresowanie na większym poziomie, a piłka cały czas jest na topie i zainteresowanie rośnie.
3
@Criss18Barca ale i tak nadal budzi większe zainteresowanie niż żużel i skoki razem wzięte xD
0
Ten Guehi to może być taki Umtiti v2 xD
Wzrost taki sam, też czarny, trochę podobni do siebie są, też ściana w obronie, tylko Guehi starszy będzie jakby tu miał przyjść, aaa no i oby nie był pod względem kontuzji taki sam.
0
@JanneAhonen ja mówię o ogóle, że L1 dla PSG to nie jest jakiś wyczyn, a po prostu obowiązek wygrać tę ligę, więc dla mnie La Liga Barcy Flicka z dzieciakami w składzie waży 5 razy więcej niż Ligue 1 PSG gdzie tylko sami ze sobą mogą przegrać.
0
@FCB24 no wykorzystał jego potencjał odpowiednio go ustawiając, ale tam ogólnie dużo dało odejście Mbappe bo po prostu ten gość to toksyk i dla mnie to nie jest gracz na którym można by budować zespół
3
W 2025 roku najlepszym trenerem moim zdaniem był Hansi Flick, a nie Luis Enrique. Ok, ktoś powie o trofeach, ale porównajmy sobie składy i możliwości. Barca z Flickiem na krajowym podwórku zdeklasowała real madryt, który ot tak sobie kontraktuje gwiazdy za wiele milionów, gdzie sam Flick nie dostaje transferów i musi dysponować w głównej mierze dzieciakami połączonymi z weteranami, a do tego drużynę trapiły kontuzje. Enrique z PSG ma ten luz, że w L1 są oni i długo, długo nic. Raz na 5 lat ktoś się trafi, że zaskoczy, ale to po prostu PSG samo na własne życzenie przegrywało ligę. PSG do tego również jak real może ot tak sobie robić transfery jakie chce.
Enrique jest dla mnie bardzo dobrym trenerem, ale to Flick jest lepszy. Wiemy, że wielkim marzeniem Hansiego było prowadzenie Barcy i pech chciał, że w jednych z najgorszych okresów XXI wieku dostał tę szansę, ale przyszedł, robi swoje, nie narzeka, drużynę wzniósł na wyżyny, kosiliśmy prawie wszystkich jak leci. Jedyne transfery jakie dostał przez ten czas to szklanka Olmo, i w tym sezonie Rooney za 2 bańki, Rashford wypożyczenie i Joan na bramkę xD
Hansi Flick top, numero uno, GOAT, sigma, the best...
1
@LeszekFCB byczku jaka jest geneza powstania Twojego nicku? Też nazwa jakiejś nutki Travisa Scotta czy nie?
1
@RoberDzik to nie mogłeś odpowiedzieć tam?
1
@draxidox samochody od 5 lat tracą swoją duszę
0
@Giwera nie przetłumaczysz
1
Fiorentina wczoraj pierwsza wygrana w lidze w tym sezonie i to 5:1. Co prawda większość meczu grali w przewadze, ale no cieszy ich wygrana. Oby udało im się utrzymać.
4
Haha, pseudo dziennikarzyki z Hiszpanii kolejny popis dają. Oczywiście z madryckiego AS'a musiało pójść info, że Kounde wypada i nie zagra w SPH, zaraz go Flick i inny dziennikarz zdementował, a teraz sam Kounde.
Nie ma kraju takiego jak Hiszpania jeśli chodzi o dziennikarzy. To ile oni pierdół wrzucają i nie ponoszą żadnych konsekwencji to jest hit. Ogólnie zawód dziennikarza to jest dla takich hien. Pies ich...
9
@mordini123 kto pamięta z hiszpańskim komentarzem i gościa, który tak super zaakcentował imię 'Alexiiiiiis'? :D
@MesQueUnClub_87
0
@4drian0 chłop co stawia gry i piłkarzy na jednej linii xD
3
@mmaciass no i pięknie. Oby to gów... nie weszło w życie.
0
@4drian0 jak wyżej
1
@Zoker no był spoko, ale nie żeby wygrać. Rozumiem, że lata 2014-2018, a szczególnie 2016 to złoty czas dla takiego CS i że Overwatch był takim CSem fantasy (LoL) i że to wtedy idealnie trafiło w serca wielu graczy, ale weź dla porównania takiego BF1 - no ta gra to był 'masterpiece'. I WŚ nikt nie ruszał za bardzo, a DICE z EA to ogarnęli i poprzez mapy, udźwiękowienie, klimat tamtych czasów wyszło właśnie dzieło.
7
Plebiscyt GOTY to tam też nieźle odklejeni są xD
Taki 2018 rok i RDR2 na 5tym miejscu, a wygrywa GoW xD Albo 2016 i wygrana Overwatch, typowa multiplayer gra, a taki Battlefield 1 nie był nawet w TOP5 (nie wiem czy w ogóle był nominowany) gdzie był singleplayer, krótki bo krótki, ale multi było wybitne i dalej w to wiele osób gra bo po prostu DICE odwzorowało idealnie klimat I WŚ gdzie ta tematyka nigdy nie była popularna, to nie, wygrało połączenie LoLa i CSa xD
0
@Comentateiro względem TOP3 czyli La Liga, Premier League oraz Serie A to L1 i Bundes są ogórkowe.
10
Tebas jest jaki jest, ale czasami ma racje i w niektórych kwestiach jego wypowiedzi się bronią. Fajnie, że zaczął cisnąć też mafiozę Pereza.
0
@Comentateiro no bo Bundesliga to liga ogórków, Ligue 1 to samo. Zdecydowanie są najmniej atrakcyjne z TOP5. Chociaż Ligue 1 jest ciekawsza niż Bundes.
Jeśli chodzi o rozgrywki europejskie to wystarczy popatrzeć jakie kraje odnosiły największe sukcesy w ostatnich 10-15 latach. Patrząc w LM to masz dominację - niesłusznie zdobytych, ale cóż - realu, 2 wygrane Barcy się łapią, do tego finały Atletico i ogólnie ile razy były ekipy z La Liga w 1/4 co najmniej. W LE masz dominację Sevilli, do tego jeszcze Atletico 2 puchary, Villarreal jeden i ogólne wyniki jak co najmniej 1/4. W LKE inaczej wygląda, ale są to świeże rozgrywki i najmniej prestiżowe rzecz jasna.
Serie A w ostatnich 5 latach się odrodziła pod względem samych meczów i różnorodności w lidze. Premier League City dominacja przez lata i tam wszystko fajnie wygląda przez cyferki, ale ile razy ekipy dostawały wpierdziel w Europie. Bundesliga jest nudna jak nie wiem co. Ligue 1 ciekawsza, ale dalej niestety słaba.
4
Mam nadzieję, że Szczęsny zostanie w Barcy po zakończeniu kariery jako trener. Oby klub mu zaoferował taką pracę, a sam Wojtek, żeby to przyjął.
0
@ZuczekFCB1899 i tak ma być byku
4
@draxidox wystarczy, że przez naście lat była w Platformie i sprzedawała kamienice za grosze w stolicy :)
9
@Aragorn33 z realem madryt każdy szanujący się kibic Barcy powinien jechać do spodu i nie ma że nie
2
@draxidox jakoś dziwnie cicho fanatycy Platformy i Tuska są cicho na temat tych słów, ale to normalne, że jak ich idole polityczni odwalają to tego nie widzą i udają, że nie ma tematu, albo wybielanie xD później sypną jakimś tematem na PiS i Konfederacje, Brauna i zadowoleni, pora na cs'a
0
@Starrk aa xD to nie wiedziałem. No ale faktycznie jak się oczy przymknie to podobny
0
@Starrk jak już to Danzel ;)
1
To co? Cofamy się do 2008 i na głośniki wrzucamy Basshuntera? Czy może ktoś dalej słucha tego legendarnego szwedzkiego DJ'a?