Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ nie, Mariusz się nie nazywam, a co? Tyle Ci mogę powiedzieć bo to raczej moja sprawa jak mam na imię i nie czuję potrzeby dzielenia się tym w necie ;)
0
@Stinger_ zadymka się robi to i Ty musisz dorzucać swoje nic nie znaczące 3 grosze :D nuuuuda :D zajmij się tam podniecaniem bramek głównego rywala klubu, któremu kibicujesz rzekomo, a później poaczepiaj kogoś kto celebruje bramki Messiego :D
0
@D10SLEO nie było poprzedniego konta, a poza tym to czy regulamin nie przewiduje przypadkiem i takiego scenariusza? To znaczy że ktoś miał konto, usunął i założył nowe=ban? Tak mi się kojarzy bo czytałem raz regulamin, ale nie chce mi się teraz szukać tego
0
@NeroTFP1 a no to nie wiem, nie wszystkich znam i kojarzę akurat.
@Stinger_ ale Ty jesteś nudny xD Jesteś punktowany za każdym razem i jedyna Twoja zaczepka to wyzywanie od multi :D
0
@Stinger_ no i jazda, Tobie pojechać to przyjemność akurat. A co do mulciaka to dlaczego nie mam bana? No może dlatego, że to jest moje pierwsze i jedyne konto xD
0
@Stinger_ no nie do końca, ale to chyba za dużo dla Ciebie, żebyś zrozumiał xD
ciekawe czemu dalej bana nie mam? Przecież regulamin zakazuje posiadania więcej niż jednego konta...
1
@Criss18Barca a co za różnica czy zrobiłbym to mając konto przykładowo od 2020 roku, albo 2012? xD przecież to czy przegląda ktoś stronę bez konta a z kontem to jest to samo
0
Komentarz usunięty
2
@Criss18Barca byczku, no chyba logiczne, że z buta konta nie założyłem. Nie wiedziałem, że żeby przeglądać stronę trzeba mieć konto, ale dzięki za info. Skorzystałbym, ale już za późno
3
@marcin62 klasyka, kur... klasyka. Nie cierpię nauczycieli przez te wszystkie lata jak prowadzili lekcje i jak na wszystko mają wy... a co chwile narzekają, że czegoś im brakuje, czegoś za mało. Jak przychodzi co do czego to cisną po uczniach, grają wielce oświeconych, a nie widzą faktycznych problemów, które dzieją się dookoła nich i nie reagują. Patologia polskich szkół trwa od dawna.
1
@mrboom haha, nie tłumacz mu bo to marny prowokator i napinacz. Szuka głównie zaczepek i jego wpisy mają taki charakter. Pisanie z nim to jak walka z wiatrakami
0
@Jakchcesz szkoda, że to AI. Akurat byłoby to bardzo dobre gdyby Europejczycy pokazali swój sprzeciw przeciwko temu całemu Mercosurowi.
0
@Stinger_ to było bodajże odnośnie meczu z Atletico, ale nie mam pewności. Po prostu zakodowałem, że ostatnio coś takiego pisał.
No może woleć żużel, ale no jak się tym szczyci i później nie widzi wad Stegena w wielu sytuacjach to jaki to kibic
3
@Stinger_ z całym szacunkiem, ale gdzie Stegen do Messiego. A co do żużla to można oglądać, ja nie zakazuję, ale no gość na stronie Barcy wypisuje, że nawet nie wie że Barca gra mecz xD albo że woli co innego oglądać. No takie to nie wiem, dziwne, na pokaz
4
@Criss18Barca byku, Ty bardziej kibicujesz ter Stegenowi czy Barcelonie? Patrząc, że wolisz żużel od meczu Barcy, albo nawet czasami nie wiesz, że Barca i po wczorajszym zachwycie, że Stegen gra to mam wrażenie, że jak tylko Stegen zrobi lotę z klubu to Ty też xd
0
@Frimpong nie, zle. Dla Ciebie inna zagadka - co tata Janka był sadownikiem. Janek dal jabłko koledze z klasy. Ile jabłek ma Janek
2
@Popitek12 szacunek
0
Mam w domu kilka składników. Dokupuje jedna kajzerke, do tego cebulę i ziemniaki.
Do jakiego dania dokupuje te składniki?
@Popitek12 byku dawaj
2
@Popitek12 byku, a gdzie te minusy wstawiasz?
1
Przychodzi do was Morfeusz. Pokazuje dwie tabletki - czerwona i niebieska.
Czerwona - zamieniacie się w Viniciusa na miesiąc i poznajecie wszystkie jego sekrety, a także zostajecie wtajemniczeni w sekrety realu madryt
Niebieska - zamieniacie się Mietka spod sklepu, którego jedynym celem jest ogarnięcie czteropak Rompera, albo dwie amareny. Poznajecie techniki życia codziennego oraz co potrzeba do szczęścia
Co wybieracie?
2
@Sulimo no i szacunek. To jest nas dwóch, a sądząc po lajkach to jeszcze więcej
16
Wygrywamy dzisiaj z Guadalajarą i real jutro przegrywa, a następnie zostaje rozwiązany - wchodzicie w to?
2
Yamal w wieku 30 lat będzie już prawdopodobnie po 3 Mundialach, 4 Mistrzostwach Europy i po 15 pełnym sezonie w Barcy.
Na spokojnie będzie mógł kończyć karierę i zająć się hodowlą jedwabników.
2
@Comentateiro w Espanyolu? Tam by pasował
1
@FCBparasiempre doszedłeś do siebie po wczorajszym szoku odnośnie meczu Unites rozgrywanego w poniedziałek?! :O
1
@kanver_ nawet tak nie żartuj
1
@Filipem dźwignie to im Roony zrobi i tyle będzie z Guadalajary
3
@Cyzix każdy kto życzy mu źle chyba nie zdaje sobie sprawy, że chce źle dla klubu
1
@Luciano99 oni jeszcze nie wiedzą co ich czeka... dzisiaj ich wyeliminuje z CdR, a później klub będą musieli rozwiązać że względu na kwasy
3
@Lionel_Messi10 byku, gorzej będzie jak La Liga w większości trafi do Canal+... wtedy to taka lipa na majku będzie, że szok