Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@mordini123 kto pamięta z hiszpańskim komentarzem i gościa, który tak super zaakcentował imię 'Alexiiiiiis'? :D
@MesQueUnClub_87
0
@4drian0 chłop co stawia gry i piłkarzy na jednej linii xD
3
@mmaciass no i pięknie. Oby to gów... nie weszło w życie.
0
@4drian0 jak wyżej
1
@Zoker no był spoko, ale nie żeby wygrać. Rozumiem, że lata 2014-2018, a szczególnie 2016 to złoty czas dla takiego CS i że Overwatch był takim CSem fantasy (LoL) i że to wtedy idealnie trafiło w serca wielu graczy, ale weź dla porównania takiego BF1 - no ta gra to był 'masterpiece'. I WŚ nikt nie ruszał za bardzo, a DICE z EA to ogarnęli i poprzez mapy, udźwiękowienie, klimat tamtych czasów wyszło właśnie dzieło.
7
Plebiscyt GOTY to tam też nieźle odklejeni są xD
Taki 2018 rok i RDR2 na 5tym miejscu, a wygrywa GoW xD Albo 2016 i wygrana Overwatch, typowa multiplayer gra, a taki Battlefield 1 nie był nawet w TOP5 (nie wiem czy w ogóle był nominowany) gdzie był singleplayer, krótki bo krótki, ale multi było wybitne i dalej w to wiele osób gra bo po prostu DICE odwzorowało idealnie klimat I WŚ gdzie ta tematyka nigdy nie była popularna, to nie, wygrało połączenie LoLa i CSa xD
0
@Comentateiro względem TOP3 czyli La Liga, Premier League oraz Serie A to L1 i Bundes są ogórkowe.
10
Tebas jest jaki jest, ale czasami ma racje i w niektórych kwestiach jego wypowiedzi się bronią. Fajnie, że zaczął cisnąć też mafiozę Pereza.
0
@Comentateiro no bo Bundesliga to liga ogórków, Ligue 1 to samo. Zdecydowanie są najmniej atrakcyjne z TOP5. Chociaż Ligue 1 jest ciekawsza niż Bundes.
Jeśli chodzi o rozgrywki europejskie to wystarczy popatrzeć jakie kraje odnosiły największe sukcesy w ostatnich 10-15 latach. Patrząc w LM to masz dominację - niesłusznie zdobytych, ale cóż - realu, 2 wygrane Barcy się łapią, do tego finały Atletico i ogólnie ile razy były ekipy z La Liga w 1/4 co najmniej. W LE masz dominację Sevilli, do tego jeszcze Atletico 2 puchary, Villarreal jeden i ogólne wyniki jak co najmniej 1/4. W LKE inaczej wygląda, ale są to świeże rozgrywki i najmniej prestiżowe rzecz jasna.
Serie A w ostatnich 5 latach się odrodziła pod względem samych meczów i różnorodności w lidze. Premier League City dominacja przez lata i tam wszystko fajnie wygląda przez cyferki, ale ile razy ekipy dostawały wpierdziel w Europie. Bundesliga jest nudna jak nie wiem co. Ligue 1 ciekawsza, ale dalej niestety słaba.
4
Mam nadzieję, że Szczęsny zostanie w Barcy po zakończeniu kariery jako trener. Oby klub mu zaoferował taką pracę, a sam Wojtek, żeby to przyjął.
0
@ZuczekFCB1899 i tak ma być byku
4
@draxidox wystarczy, że przez naście lat była w Platformie i sprzedawała kamienice za grosze w stolicy :)
9
@Aragorn33 z realem madryt każdy szanujący się kibic Barcy powinien jechać do spodu i nie ma że nie
2
@draxidox jakoś dziwnie cicho fanatycy Platformy i Tuska są cicho na temat tych słów, ale to normalne, że jak ich idole polityczni odwalają to tego nie widzą i udają, że nie ma tematu, albo wybielanie xD później sypną jakimś tematem na PiS i Konfederacje, Brauna i zadowoleni, pora na cs'a
0
@Starrk aa xD to nie wiedziałem. No ale faktycznie jak się oczy przymknie to podobny
0
@Starrk jak już to Danzel ;)
1
To co? Cofamy się do 2008 i na głośniki wrzucamy Basshuntera? Czy może ktoś dalej słucha tego legendarnego szwedzkiego DJ'a?
5
Po co on mówi o tym, że w szkole kradł sprawdziany... przecież to zaraz propaganda madrycka wykorzysta...
0
@MichuZ44 innowacyjny pomysł Japończyków xD
0
Hojlund w tym Neapolu to się dobrze rozgrywa. Wystarczyło odejść z United, pójść do defensywnego Napoli Antonio Conte i od razu jakby boosta dostał.
0
@lithotripter jest taka jedna nutka jego, pewnie jedna z popularniejszych i tutaj też 'zawędrowała' w pewnej formie ;)
0
Spoko wynik wczoraj w 1/2 Superpucharu Włoch.
0
@NeroTFP1 Gothic prawie wszędzie pasuje.
Trzeba interweniować jak się widzi takie nieczyste zagrania.
2
@Gaucho jechać z nimi do spodu. Laporta powinien wynająć jakiś telebim w Madrycie i wyświetlać na nim 2 godzinną sklejkę jak real madryt strzela bramki ze spalonych, dostaje karne za faule na swoich zawodnikach, nie dostaje kartek za agresywne faule itd
3
@europejczyk haha piękne :D
4
@FioletoweOczy haha, kolejny dalej nie może się pogodzić z przegraną 2 godzinnego prezydenta :D chłopczyku - żeby rządzić wystarczy okradać ludzi m.in. z kamienic, wmawiać im że ich pieniądze nie są ich, wmawiać, że ruscy są naszymi przyjaciółmi, sprzedawać polskie firmy, nie spełniać swoich obietnic i tak dalej, i tak dalej... - tak mowa tu o Twojej Platformie ;)
2
Komentarz usunięty
9
@Ojciec5tkidzieci Sikorski na pewno o tym mówil.
Ostatnio o tym tutaj pisałem i o Tusku, jakie mieli stosunki do ruskich to oczywiście fanatycy się rzucili i tyle z tego było xD
11
@Ojciec5tkidzieci a teraz fanatycy Platformy i Tuska udają, że tego nie pamiętają xD
0
@maroon to teraz ja nie zrozumiałem, hehe.