0

@Luciano99 no to właśnie Szczena wie co jest grane i nie ma parcia. Tamten sezon sobie pykał jak już się rozegrał, ale w tym to totalnie wie i otwarcie mówi, że Garcia jest numero uno, a teraz przyszedł w teorii najłatwiejszy mecz, czyli początek CdR dla nas, wiec tez można grać ze sporymi rotacjami, wiec będąc mądrym gościem, z pokora i klasa nie ma parcia, żeby grać jak wrócił Stegen i może zwolnić mu miejsce. Nie wiem, mi się tak wydaje, a odejście Stegena? No byłoby fajnie bo zwolniłaby się pensja i też no kwasy by zniknęły

0

@kubix05 wybitny to raczej za dużo powiedziane, ale w pewnym momencie bardzo dobry

2

A mi się wydaje, że Szczęsny sam Flickowi powiedział, żeby Stegen grał.

Wojtek to taki gość, który wie co jest 5 i nie robi spin. Może to też będzie ostatni mecz Stegena w Barcy? Z Villarreal nie zagra na 100%, a po tym już styczeń i okienko, więc chcą jako takie pożegnanie zrobić bo liczą, że odejdzie, a Szczena to tak jak mowie - sam mógł zarzucić taki temat Flickowi.

1

@kryhaa no i git, równowaga w swiecie musi byc

4

@BojanKriKicz wtedy płakał po przegranym finale Euro na swojej ziemi, a teraz dalej płacze, ale z powodu Messiego.

2

@Fog_W_1899 brakuje Xaviego i Modricia. Xavi do world class, Modric do iconic players razem z Kroosem. Busquets również tam.

2

@blakkudium Prawie zgoda. Iniesta jednak do World Class powinien wejść. Benzema do great players i Bale w sumie też. Suarez do iconic ewentualnie też.

1

@kryhaa zawiało żenadą i emporio armani final boss

2

@Rhaan 2 godzinny prezydent Rafał Trzaskowski. Ale on nawet we Włoszech nie był... 2 godziny to za krótko, żeby tyle ogarnąć...

0

@Objectivo no i jest to bardzo dużo. Prezydent też nie może jeździć 'codziennie' do innych krajów. Początek mocny, żeby zapoznać się z innymi, zbudować jakąś relację itp.

7

@Bobo25 nie rozumiem co Ci przeszkadza w wizycie w Watykanie?

1

@Rhaan Dokładnie. W 4 miesiące spotkał się już co najmniej po razie z każdym z naszych kluczowych partnerów i sąsiadów (nie licząc wiadomo jakich krajów).

3

@Objectivo patrząc na to, że zaprzysiężenie miało miejsce w sierpniu to bardzo dużo.

6

@tbas i inni co Ci polajkowali denny komentarz odnośnie zagranicznych wizyt Pana Prezydenta Karola Nawrockiego ;)

Tu masz listę i sobie sprawdź gdzie pojechał, w jakim terminie, z kim się spotkał ;)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wizyty_zagraniczne_prezydenta_Karola_Nawrockiego

2

@Michael24 czego się spodziewać po sługach panów z pejsami i dawnych komunistach

0

@Eklerek dokładnie

1

@Eklerek Giroud fajny grajek, ale z piłkarzy tego typu wolałem zawsze Edina Dżeko.

0

@LeszekFCB byku, nie musisz na pokaz udawać, że Tottenhamu nie lubisz :D

1

Lewy za jakiś czas ustrzeli dublet i da wywiad, że czuje się fizycznie jak 25 latek i może dalej pykać.

1

@Herato pójdzie tam jak będziesz mu pensje opłacał

1

@MesQueUnClub_87 The Crew Motorfest

0

@lithotripter no coś w tym stylu

0

@Sinirsey napisałem, że ale nie kibole

0

Przeciętny kibic Legii, ale nie kibol?

Wiek ok 40 lat, 180cm wzrostu, 82kg wagi, lekki brzuch. Krótkie czarne włosy, z widoczną delikatną siwizną. Do tego 5 dniowy zarost. Na twarzy okulary, najczęściej zerówki, żeby wyglądać modnie. Biała koszula, spodnie rurki, albo zwykłe dżiny. Buty to mokasyny bez skarpet. Do tego torba Louis Vuitton, w której trzyma najnowszego MacBooka. Telefon? Najnowszy iPhone.
Czym się wozi? BMW, model X, najczęściej X5. Blachy zaczynają się na: WE (Mokotów), bądź WN (Ursynów). Na odstresowanie pali iqosy i popija cognac, ale z byle jakiej szklanki.

0

Niektórych to pogrzało z tym karnym na Viniciusie xD gosc go lekko zahaczył, a ten przyaktorzyl po sekundzie i wielkie oburzenie xd bardzo dobra decyzja sędziego.
Szkoda, że zła decyzję podjął odnośnie karnego dla Alaves

0

@Kessie no ogółem dziwny użytkownik, ale cóż

0

@zawilly nie tylko w tym wcieleniu, ale i w poprzednim również... ;)

1

@Kessie jeszcze lepiej - Tottenhamu xD

5

@draxidox haha, piękne kolejne wyjaśnienie wyborców Tuska. Pluje na nich, a oni udają że pada.

Żeby skompromitować PO to wystarczy dać im się odezwać tak jak lewicy

0

@gumaz no i git, byle jeszcze następny tydzień przeleciał i będzie lux

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?