0

@tomek8756 po prostu futbol, potrafisz napisać komentarz dla atencji bez 15 edycji?

1

Był taki człowiek, który chciał by polskim dzieciom było lepiej...

0

@gohan77 on mówił, że chciałby grać całą karierę w Bundes

3

@Giwera Haha, klasyka.

Masz jakąś fajną składankę? Możesz mi puścić

4

Legia Warszawa to klub kompromitacja. Oby spadli z ligi i nie było ryzyka ich gry w euro pucharach bo większość razy nas kompromitują. Żałosny klub, żałośni kibole.

6

@Kgorecki2500 super to była akcja, a oburzenie w narodzie jakby kogoś zamordował.

0

@MesQueUnClub_87 wiadomo, dlatego nie neguje, że dla ogółu gra jest fajna i ogólnie może się podobać. No i szacunek za to że zrobili grę z tak niskim budżetem patrząc na inne studia, ale np. jeśli chodzi o turowe gry to wolę takie w wydaniu Heroes, albo Total War, wiesz typowa strategia, albo taka strategia fantasy.

0

Expedition 33 grą roku? Okej, pewnie i zasłużenie bo był spory zachwyt. Do tego 'mały' budżet wynoszący tylko 10 milionów euro.

Jednak dla mnie ta gra była nudna. Wiem, że sporo rzeczy ograniczał budżet, ale poruszanie się postaci jak w jakimś Gothicu. Przedstawiony świat jednocześnie przerysowany i bez wyrazu. Strasznie to sztywne wszystko. Do tego system walki, który dla mnie jeszcze bardziej zepsuł odczucia co do tej gry.
Sama historia? No jak wyszła zapowiedź tej gry to nie ukrywam, ale byłem zainteresowany, fajnie się zapowiadało jednak finalnie hype padł jak rozegrałem w to z 5 godzin i resztę się zmuszałem. Skończyłem po jakichś może 12-13h i raczej już nie zacznę ponownie w to grać.

Na GOTY preferowałbym KCD II. Wybitna gra, tutaj nie trzeba dużo mówić.

1

@JimMorrisonFCB no i klasa. Po to jest muzyka i są gusta

0

@takisobiektos szeryfowie się zbiegają bo ktoś ma konto od 3 tygodni xD mocni jesteście.

1

@maroon szczerze to uj wie, buja

3

@maroon różnicę w opłatach? przez takich ludzi ceny za normalne kwadraty są o wiele za duże bo za takie klitki są ogromne pieniądze

6

@Zelazny_Mike niech sam sobie mieszka w takim. Flipperzy i ci wszyscy inni pajace powinni być piętnowani przez media i wszystkich dookoła, ale no niestety mają się dobrze bo trzymają z kim trzeba. Życiowi nieudacznicy niszczący rynek, a w dodatku się charakteryzują na jakichś, nie wiem, profesorów xD

0

'The Unforgiven' zespołu Metallica to dla mnie najlepsza piosenka metalowa jaka wyszła.

1

@Stinger_ co Ty sobie dopowiadasz człowieku xD weź Ty się zastanów lepiej

1

@Stinger_ no Ty chyba masz problem z pojmowaniem co się wokół Ciebie dzieje i co sam robisz xD

0

@Jakchcesz standardowa gadka internetowych bezbeków jak ktoś ma konto krócej niż? no właśnie xD nie wiadomo, ale walnąć ten sam tekst przecież nie zaszkodzi

2

@Stinger_ dałem Ci radę bo robisz problem z niczego jak zwykle i jak zwykle do tej samej grupy użytkowników, ale czego można się spodziewać po Tobie? W zasadzie nic innego.

0

@Jakchcesz jak zwykle bezbekiem zajechało jak tylko się pojawiłeś xD

2

@Stinger_ to nie czytaj jego wpisów xD no przypier... o takie coś to nie widziałem xD

0

@chavez no pewnie tak, ale szansa jest i dopóki ostatnia kolejka się nie skończy to nic nie wiadomo

0

@gumaz haha, to nie wiedziałem, że żeby wyjechać z Pitulic gdzie jest dom i 7 ulic do innej wiochy do sklepiku po browar potrzebne są jakieś wizy, paszporty, zgody xD beka z Ciebie gumazik

4

@NeroTFP1 przestępczych xD a zapomniał jakie USA jest od zawsze xD też, albo bandyci, napady w czasach 'wild west', albo tamten wiek gdzie było jakieś apogeum seryjnych morderców gdzie niektórych nawet nie złapali do dzisiaj, a minęło -dziesiąt lat. Do tego wszystko opakowane dragami, strzelaninami i to widać w tym wieku gdzie LA, San Francisco, Nowy Jork, Chicago to totalna patola, zombie na ulicach, ćpuny wszędzie. Wszystko opakowane ładnie na kadrach zdjęć/filmów, a rzeczywistość jest taka, że 5 metrów za rogiem możesz dostać kosę, kulkę i tyle.

Aaa, albo zamieszki i kradzieże ze sklepów xD no zajebisty kraj do życia.

2

@maroon nie, nie warto. Można mieć prawdziwego charakterniaka jak Puyol, albo nawet kogoś takiego jak Pique czy Gavi, ale nie takiego Rudigera.

0

Fajnie, że Benfica pyknęła wczoraj Neapol. Dzięki temu dalej są w grze i na mecz z Realem też wyjdą naładowani u siebie.

0

Ta kolejka ułożyła się tak że mamy szanse na TOP8 w dalszym ciągu. Tylko no musimy wygrać swoje dwa mecze co wiadomo, ale przede wszystkim strzelając maksymalnie dużo bramek i nie tracąc w ogóle, albo jak najmniej.

Zespoły przed nami, albo te delikatnie pod nami mają gorsze terminarze i do tego sporo meczów między sobą, więc szansa jest, ale też nie ma co się nastawiać - wiadomo.

0

@MOLESTA dobrze jest, pojazd po realu z rana to jest to co trzeba robić

13

Rudiger nigdy nie był dla mnie topowym obrońcą. Dla mnie jego max to bycie średniakiem. Tak średniakiem. On na boisku jest bardzo głupi, często podaje do przeciwnika i odcina mu prąd. Do tego jest to boiskowy cham, prostak, prowokator, symulant i błazen. Mit o jego dobrej grze narodził się z tego, że zawsze grał nieczysto. A to jakieś popchnięcia za które nie ponosił odpowiedzialności, a to jakieś wejścia na złamanie kończyn za które również nie ponosił odpowiedzialności, jakieś nieczyste zagrania typu wykręcanie sutów i tutaj też dalej był bezkarny. Jego waleczność i zaangażowanie opiera się właśnie na tej nieczystej grze.

To jest boiskowy bandyta i widać to było wczoraj idealnie jak on gra cały czas czyli: faul na Erlingu gdzie go totalnie odcięło i myślał, że mu to ujdzie płazem, popchnięcia rywali tak po prostu, a do tego jeszcze mocny faul gdzie nie wiem jakim cudem nie zobaczył drugiej żółtej kartki. Madryciaki cisną, że my mamy Gaviego, ale u nas żaden gracz nie był na takim poziomie błazenady i bandytyzmu boiskowego jak ich Ramos, Pepe, Rudiger, Arbeloa, Casemiro, Carvajal czy inne łaki. Oczywiście dla nich o wielki mental wielkiego realu xD a prawda jest taka, że gdyby nie fart w życiu i piłka to taki Rudiger klepałby na 3 zmiany w jakimś Brunszwiku bo jest po prostu psychicznie niesprawny.

0

Coś czuję, że jak dzisiaj dadzą Mbappe do wyjściowej 11stki to się rozpieprzy, pójdzie jakiś mięsień i nie zagra przez 3-4 miechy, ale znając życie to pewnie przyjdzie weryfikacja i walnie hat tricka i przyjmuję na klatę swoją nietrafioną predykcję

0

@tomek8756 byku, dlaczego zablokowałeś wiadomości na pv?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?