3

@Stinger_ xD Ty jesteś takim właśnie typowym prowokatorem, który kąsa, szturcha, szczypie, podjudza, a jak ktoś mu odpowie to ''łoooo, widzicie, on mnie zaczepia, uderzył mnie!!!" - tak to właśnie wygląda.

Ja Ciebie nie mam zamiaru prowokować, tylko wypunktować Twoją hipokryzję, ponieważ szukasz zaczepki tam gdzie jej nie ma. Nie odniosłeś się do tego co autor miał na myśli, tylko już próbujesz wmówić coś co nie jest prawdą. Tak samo odnośnie Emiliano Martineza. Wieczne czekanie tygodniami, miesiącami na pomyłki, żeby w kilku powyśmiewać się na forum, a jak błąd się nie pojawia to przez te tygodnie, miesiące cicho-sza.

Ale co wchodzę autorowi posta? Ty masz jakieś dzikie fantazje? Napisał zwyczajny komentarz, dał info dalej, patrzę odpowiedzi i dostrzegam, że dodajesz kolejne prowo to Ci odpowiadam. Prosta piłka.

4

@Stinger_ jak zwykle Pan przyczepka przyszedł, heh. @Lionel_Messi10 wrzucił luźne info i nic więcej nie dodaje, a Ty wyjeżdżasz z tekstami, że potrzebuje zapewnień. Spójrz na jego posta i się zastanów, bo klasycznie widzisz to jak chcesz.

Aaa, właśnie. Jak po wczorajszym występie Emiliano Martineza? 2 piękne obrony, czyste konto, wygrana na ciężkim terenie i prowokatorzy cicho? Pewnie za jakiś czas jak zrobi jakiś błąd to się odpalisz razem z innymi. Klasyczek.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16481498#comment-16481498

Prowokatorzy udają, że nie widzieli tego wpisu ;)

3

@Encore a potem poszedł walnąć wiadro i eloooo

0

@partymaker no ja tego nie rozumiem xD Serie A fajna liga bo są legendarne kluby, ostatnie lata to trochę lepiej wyglądało, fajny klimat mają te mecze, ale dlaczego oni uważają, że taka gra na 1:0 jest super xD

0

@Frimpong piłeczka chodziła, dało się to oglądać, a teraz? Arteta po prostu chce najgorszym możliwym sposobem wygrać ligę bo już 7 rok leci, a dalej bida, więc to ostatnia szansa, tylko że znając ich mental to może się to na koniec wywalić xD

0

@takisobiektos zaczęli wydawać jak już był dziadkiem xD no Leicester wtedy wystrzeliło, ale też i każdy z czołówki się kopał po czole, albo grał poniżej oczekiwań. No Ferguson odszedł w 2013, ale jeszcze od ostatniego mistrza Arsenalu Wenger się z nim mierzył przez 9 lat. Było City i Chelsea po Fergusonie i jeszcze zanim ten skończył karierę.

1

@Frimpong gostek chyba nie pamięta, że Wenger w skąpym Arsenalu musiał rywalizować z pompującym w ciul siana Abramowiczem w Chelsea, Arabów w City, United jeszcze za Fergusona grając kimś pokroju Mustafiego w obronie (z całym szacunkiem dla niemca xD)

2

@takisobiektos xD przecież Wenger grał super piłkę mając o wiele mniejszy budżet, a i tak wyciągał wyniki ponad stan gdzie tam w obronie i na bramce były placki, albo w pomocy xD atak się trochę bronił, ale dalej nie był najmocniejszy.

Jakoś nie dziwi mnie, że milańczok będzie bronił grania na 1:0 xD piłka to piękna gra, a nie miejsce dla jakichś murarzy i nudziarzy.

1

Arbeloa taki mocny, a odpadli z jedną z najgorszych ekip 2giej ligi w Copa del Rey xD

3

@escarabajo tu jest tylu korespondentów, że się marnują robiąc to za free. Ja nie wiem po co i dlaczego to robią xD oglądają wyścigówki i w trakcie jeden z drugim 100 komentarzy, tenis to to samo. Jaja jak berety. Jak oni uważnie oglądają jak tyle komentarzy klepią xd

2

@Strays77 pieczesz i odgrzewasz w sumie wszystko (oprócz płynów, no chyba, że są takie modele). Możesz mięso tam upiec, ryby, ciasta, wypieki - no w sumie większość :D

1

@Lionel_Messi10 bierz szefie jeszcze tą wersję z 2006 :D Messi z 19 to był młody wariat

1

@Lionel_Messi10 no i klasa, dobra pamiątka będzie i oby wygrana w tym roku ponownie.

Ja już jak będę brał to tą za 479 zł

4

Mógłby się ten Mourinho raz w życiu przydać na coś i mogliby pyknąć real w środę, a do ostro grać przeciwko białym.

0

@VegetaPolska no problem taki, że nie chcę za jednym zamachem wydawać kafla na koszulki, a przydałoby się coś tez z Barcy dorzucić :D

2

Adidas ma w sprzedaży koszulkę Argentyny z 2006 z Messim na plecach i '19'. Jest też edycja na Mundial w tym roku też z Messim na plecach.

Kuszą obie opcje, ale chyba ta obecna bardziej ze względu też na dodatkowy smaczek odnośnie emblematu za wygrany Mundial w 2022 roku+to będzie last dance Lionela Messiego. Ogólnie obie są super. Ta obecna nie jest przekombinowana, a ta z Mundialu 2006 to jakby się cofnął w czasie o te 20 lat :D

@Lionel_Messi10

0

@BorzyKrzys cały jego pobyt w Milanie jest udany i to ile razy im ratował tyłek

0

@michaleu wielki historycznie, ale no ostatnie naście lat to porażka. 4 lata temu wygrany mistrz, ale to taki jeden wystrzał i powrót do cieniowania.

0

Mike Maignan - jak ja tego bramkarza lubię i doceniam jego umiejętności. Kot niesamowity. W ostatnich latach jeden z lepszych bramkarzy i w Milanie topka zawodników, to on najczęściej robił u nich robotę. Szkoda, że siedzi w tym zepsutym i nudnym Milanie. W tym roku 31 na karku, więc raczej ostatni moment na jakiś transfer do większego klubu na 3-4 lata, ale za bardzo nie ma gdzie.

6

@BorzyKrzys 'Ufam swojemu pracodawcy, bo wiele razy zachował się po prostu jak człowiek, jak bliźni.' - mój ulubiony fragment. Domyślam się że chodzi o pensję na czas, ewentualnie max 7 dni opóźnienia? Jak tak to pozdrów go ode mnie. Takich ludzi teraz jak na lekarstwo. Szacunek.

2

@Karol145 to bardzo dobry bramkarz, ale wielu ludzi czeka tylko i wyłącznie na jego potknięcie bo kiedyś tam celebrował po swojemu xD
Gość ma taki charakter, jest twardy i to mu pomaga. Później dzięki temu w trudnych sytuacjach potrafi wyjąć piłki jak strzał Kolo Muaniego w finale Mundialu. Raz na 3 miesiące się uaktywnią, żeby umniejszyć, a resztę czasu cicho bo broni zajebiście, albo co najmniej dobrze.

1

@szymonekk no gość jest bardzo dobrym bramkarzem. Bardzo dobrze broni karne, jest bardzo wysoki i po prostu duży przez co świetnie potrafi wyjść do strzałów i je bronić, a do tego ma bardzo dobry refleks. Nie jest to bramkarz o takim talencie jak Joan Garcia, ale no nie bez powodu od kiedy jest pierwszym bramkarzem reprezentacji Argentyny (czerwiec 2021) to ta wygrała z nim w składzie (gdzie często był jednym z najważniejszych punktów): Copa America w 2021 i w 2024, Finaliisime w 2022 i Mundial w 2022 roku.
Do tego w Aston Villa też na przestrzeni całych sezonów daje radę i przyczynia się do ich wyników, tzn. miejsce w TOP4, albo w europejskich pucharach. Emery robi tam świetną robotę, ale jak widać on też widzi w argentyńskim bramkarzu świetnego fachowca.

3

Nadrabiam wczorajsze mecze w europejskich ligach i chciałbym zwrócić uwagę na jeden z meczów, mianowicie Newcastle - Aston Villa.

Emiliano Martinez popisał się co najmniej dwiema świetnymi interwencjami w 1szej połowie. Pierwsza to zostawienie nóg jak Casillas w pamiętnym finale Mundialu w 2010 roku po solowej akcji i strzale z bliska Sandro Tonallego, a druga to świetna parada gdzie wykazał się refleksem po strzale głową Mileya.

Finalnie Aston Villa wygrywa na trudnym terenie, z niewygodnym przeciwnikiem i niewątpliwie argentyński bramkarz pomógł w zgarnięciu 3 punktów zachowując czyste konto.

I teraz pojawia się pytanie - gdzie są ci hejterzy, którzy przy każdym jego błędzie go tutaj wyśmiewają, albo próbują umniejszyć jego umiejętnościom i dokonaniom? Wtedy bardzo dużo tych samych osób się tutaj uaktywnia, a przewijając La Rambla do kilkunastu godzin wstecz nic nie widać, bo ten golkiper kolejny raz popisał się świetnymi interwencjami. No cóż, krytykować łatwo, żeby później umoralniać innych, a finalnie siedzieć cicho.

@Lionel_Messi10

0

@maroon są inne pozycje do wzmocnienia

2

@draxidox akurat bezpieczeństwo rosji nie powinno mieć znaczenia bo ogólnie to ich na tej planecie być nie powinno, więc niech ten cyrylico-języczny odmieniec się zamknie

0

@Pawlak1992 Raphinha w sezonach 22/23 i 23/24 był mocno przeciętny. Nie był pewnym punktem drużyny. Dopiero po przyjściu Flicka stał się potworem. Czytaj ze zrozumieniem.

Widzę, że dalej nie rozumiesz o co chodzi.

0

@Kgorecki2500 może to wynikać ze strony politycznej z której się wywodzą. Trump robiąc to pokazuje jak wygląda świat i o co chodzi

0

@Gibbon_FCB @Kgorecki2500 Trump robi wszystko, żeby pokazać jak działa świat od dawna i kto dyktuje co ma się dziać, jaka ma panować narracja, nastroje, konflikty itd. a społeczeństwo dalej ślepo wierzy w idealny świat xD

0

@BorzyKrzys byku, po co Ty z tą atencjuszką dyskutujesz? Dowali jakiś atencyjny komentarz, parę osób z kółka wzajemnej adoracji poklepie po plecach, ego podbudowane, bo atencja doładowana+granie eksperta i można wrócić do słuchania Sanah 'było, minęło'

5

@Cochise 2025-2026 rok i ludzie dopiero przy drugiej kadencji Trumpa dowiedzieli się że każdy kraj, a w szczególności mocarstwo dba o swój interes. Wow.
A jaka jest pewność, że UE i inne kraje członkowskie NATO nas nie sprzedadzą? Już 'sojusznicy' nas sprzedawali w historii. Nikomu nie można ufać, bo polityka to nie miejsce na zaufanie. Polityka to robienie interesów i wzbogacanie się. Tak to wygląda. Świat nie jest kolorowy, tylko w zimnych barwach z twardymi akcentami. Każdy myśli o sobie, każdy dba o swój interes tylko oczywiście Polska zazwyczaj zostaje na lodzie. Z dwojga złego lepiej być z USA niż z postępowymi krajami UE.

Kiedy większość polskiego społeczeństwa w końcu się obudzi i skapnie, że światem rządzi paru ludzi, szczególnie tych zaczynających się na 'Ż'? Niektórzy to na prawdę mam nadzieję, że żyją ze świadomością, że świat to jest super miejsce xD To wszystko co się dzieje to jest teatr dla bogatych i dużych, nic więcej. Wystarczy poznać historię i zobaczyć co się obecnie dzieje. To nie jest jakaś wiedza wielce tajemna xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?