Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha, nawet Tebas jest po naszej stronie w całej tej aferze z Negreirą, ale Perez oczywiście będzie brudy swoich niepowodzeń, swojego zespołu, całej swojej realowskiej instytucji zagłuszał manipulatorskimi, żenującymi i fałszywymi materiałami swoją obrzydliwą klubową telewizją. Niech dziadzia się wypowie co myśli na temat wszystkich bramek po spalonych w kluczowych momentach dzięki czemu wygrali wiele trofeów, albo immunitetów dla jego zawodników.
Czekam na dzień, aż wypłyną wszystkie brudy z tego okropnego klubu jakim jest real madryt i cały piłkarski świat przejrzy na oczy. Chociaż już i tak jest lepiej niż było 10, czy nawet 5 lat temu.
1
@AmigoBlancos @Frimpong pozdro
5
@gumaz z Choroszczy
5
@AmigoBlancos Fifa Online ✅️
0
@Aragorn33 bo to są ludzie bez honoru, bez godności. Wielu z nich takimi było zanim poszli do realu jak mbappe, courtois np. a po trafieniu do madrytu jeszcze bardziej to widać. Zero, kompletne zero.
0
@Criss18Barca nie no byku, luz, to żart. Xavi w prime idealnie by siadł jako gracz
3
@Luciano99 brakuje 15tego punktu brzmiącego: ''15 Lig Mistrzów''
0
@Criss18Barca yyy, także ten, może Ty lepiej serio zostań przy skokach byczku
2
@AduŚ07 a w UK niby jest lepiej pod tym względem? xD tam rodowitych Brytyjczyków ścigają za to że napiszą coś źle o imigrantach w Internecie xD
0
Jego Ekscelencja Hans-Dieter „Hansi” Flick, z domu Flick, urodzony w Heidelberg, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia, położonym w dawnym RFN ma moje pełne zaufanie do podejmowanych przez siebie decyzji i wdrażanych działań.
Z szacunkiem zawsze, z wyrazami zawsze do JE Hansiego Flicka.
#InFlickWeTrust, tyle.
0
@Roobo byku, odpi.. się od JE Hansiego Flicka, tyle Ci powiem
0
@VeB 1899 tak i przez to City ich porobi, ale Aston może być już za ciężko bo oni to już w ogóle do końca sezonu zagrają z Chelsea, United, Totkami, Liverpoolem i City i inne mecze. Im nie starczy pewnie pary na to tym bardziej, że będą walczyć zapewne o wygranie LE.
0
Komentarz usunięty
1
@VeB 1899 jakby Aston Villa trzymał tempo w ostatnich tygodniach to byłoby fajnie, ale potracili punktów trochę i raczej nie będą mieli cały czas samych wygranych, a szkoda.
2
@VeB 1899 nie no aż tak to nie, ale ligi nie wygrają. Będzie drugie miejsce.
11
Komentarz usunięty
7
O kur.. ale Arsenal ma terminarz do końca sezonu xD Oni to serio przegrają. Przecież jeszcze bezpośrednio na wyjeździe grają z City. Już im psycha siada i Arteta jeszcze bardziej będzie chciał desperacko bronić wyników i przez to będą tracić punkty.
To dalej nie będzie ten sezon, ale no Arsenalowcy przyzwyczajeni :D
0
@Encore prędzej koledzy mu wygrają jak on im nie będzie przeszkadzał xd
1
@Popitek12 daj mu jakiś przepis bo on je tylko musztardę na obiad
1
Oprócz hiszpanów i szwajcarskiego założyciela naszego klubu to najważniejszymi narodowościami historycznie w FC Barcelonie to:
-Argentyńczycy,
-Brazylijczycy,
-Holendrzy
6
@MesQueUnClub_87 dokładnie tak. Latynosi to jest inny poziom pod tym względem. W takiej Australii też mają cieplutko, a ludzie są tam zupełnie z innym podejściem.
To tak jakby wziąć jakąś babuszkę z dalekiej Syberii co całe życie mieszka w drewnianej chatce z wychodkiem i dziwić się że nie ma luzu jak jakieś babcie z Sycylii i ma inne podejście do życia.
Taki Romario całe życie grał w piłkę. Od najmłodszych lat na ulicy, betonie, piasku, wszystko w pełni słońca. Zrobił karierę, ma zasoby na to żeby żyć jak chce i są niektórzy co będą się dziwić, że 60 letni dziadek z Polski, który połowę życia spędził w Polsce pod komuną ma inne podejście xD
1
@AduŚ07 wydaje mi się że taki styl życia i sposób bycia jest bardziej złożony i ma swoje podłoże w historii danego kraju. Wystarczy spojrzeć na Włochy, Hiszpanie, Portugalie, południe Francji, Chorwację, Grecję, a następnie na północ i taką Finlandię, Norwegię..
1
@FcPortoFan1999 polska kolonia podbija Portugalię
0
@Arden ambasadorem takim jak był Tony Halik
1
@FcPortoFan1999 FC Porto po wszystko w tym sezonie co zostało. Joao Bednarek po tym sezonie będzie miał pomnik pod Estádio do Dragão
0
@Karol145 bo ludzie uwielbiają narzekać i uwielbiają szukać byle czego, żeby przyczepić się
0
@Objectivo byka za rogi, łeb mu skręcają i obiad na 3 dni będzie dla prawdziwego chłopa
0
Na rewanż z Atletico koniecznie do pary z Cubarsim musi wyjść Araujo, a na lewej obronie Gerard Martin. To jest według mnie wymóg, żeby ta obrona jakoś wyglądała. Araujo silny i szybki, Martin też silny i wbrew pozorom szybki. Na pewno lepiej w defensywie będzie niż byłoby z Balde. Do tego ma lepsze dośrodkowania.
Pomoc Pedri, de Jong i Olmo, a napad no to Raphinha z Lewym i Yamalem. Bramka to wiadomo, że Joan, a PO to chyba jednak dalej Kounde, a Eric niech wejdzie ewentualnie z ławki.
Będzie tam potrzebna siła w obronie i szybkość.
1
@FcPortoFan1999 no pewnie. Za darmo to spoko opcja. Będzie można hajs przeznaczyć na inne pozycje wtedy.
1
@szela1899 zwróć uwagę jak oni od początku 2 połowy mieli pełne gacie mimo wyniku 4:0. Ich uratował brak czerwonej kartki dla Giuliano Simeone i anulowanie poprawnie zdobytej bramki gdzie pseudo-sędziowie wybili nas z rytmu szukając fałszywego spalonego przez 7 minut. Jak w rewanżu się na nich rzucimy od początku i w pierwszej połowie będzie 2:0 to bierzemy to.