0

@alone49 bo On dodaje takie komentarze, że się za głowę łapie, a mając w głowie kto to jest (był) to mnie jeszcze beka łapie xD

@LeszekFCB atencjuszu i prowokatorze xD wow. Odpisuje bo wrzucasz coś czym się zachwycasz, a nie ma czym się zachwycać. Prowo? Ja wiem, że w dzisiejszych czasach słowa prawdy odbierane są jak prowokacje, ale nie rób z siebie męczennika jak Vinicius

1

@LeszekFCB xD wrzucasz jakieś g... i coś tworzysz, że ''Polska standardowo niegotowa'' bo ktoś nie ma tak ''wyszukanego'' gustu jak znawca i fanatyk ''dobrego'' brzmienia, Ty xD

Ja nie wiem, od jakichś 10 lat w Polsce są goście co słuchają nut tego typu i jak ktoś stwierdzi fakt to pojawia się odbicie piłeczki tekstem ''Polska niegotowa''. Niegotowa, ale na co? Na taką twórczość? Dzięki Bogu w takim razie. Niektórzy muszą na siłę pokazać jakiej muzy słuchają i jacy oni nie są nowocześni, że wrzucają na słuchawki/głośnik coś takiego. Wow, graty.

0

@Bernard777 tam się jeszcze będzie działo

5

@mrboom Ferran? On miał 3 razy lepszą sytuację z Chelsea...

10

@Kapitan9 22 lata i gra w Meksyku - więcej nie trzeba dodawać

0

@Tigermaus tak myślałem, że to coś na zasadzie jak ajfony są to robią jakiś boczny model. No kusi trochę ten zwykły 10

0

Ma/miał ktoś z Was telefony Google Pixel? Konkretnie model 10. Polecacie? Mocny telefon, z dobrym aparatem i baterią? Jak to wygląda.

Teraz też wychodzi Google Pixel 10A i przez stronę Google Store jak się kupi (cena 2 ogóle 2349zł, więc spoko) to słuchawki Pixel Buds 2a dają za free. Tak czasami zastanawiam się nad zmianą właśnie na Google Pixel i nie mogę się zdecydować...

0

@MichuZ44 sytuacje 3 i 4 wbrew pozorom nie były łatwe

0

@Eklerek to jakiś mentalny dzieciak co za Yamalem w ogień pójdzie bo to pewnie jego rówieśnik to czai tiktokowo-instagramowe czasy

7

realik pogodził się z UEFA i od razu specjalne traktowanie. Gość zasłaniał buzię, więc nie można zweryfikować co mówił, a są nagrania jak nie miał zasłoniętej buzi i zwracał się do Viniciusa ''bracie'', a kary za to że Camavinga skacze po głowie przeciwnikowi, albo Valverde wali w szczękę z zaciśniętej pięści to kary nie ma. Tam przecież coś jeszcze egotop Mbappe coś się pultał i też nie ma kary? No kto by się spodziewał? Chyba nikt.

1

@draxidox że temu gościowi jest nie wstyd... serio, ja nie wiem.

2

Yamal to super zawodnik, ma super skilla, a talent porównywalny do Neymara, ale strasznie irytuje momentami. Jak przestał w social mediach odwalać tak na boisku teraz bardziej. No momentami mam wrażenie, że robi bardzo dużo na odpier... jakieś totalnie niecelne, za lekkie zagrania. Wiele strzałów jak jakiś junior. Ogólnie podejmowane dziwne decyzje. Często drybling, który nic nie daje bo w głupi sposób traci piłkę, chyba tylko sztuka dla sztuki, żeby pomachać nogami nad piłką. Niedawno ten karny jeszcze.

Tak, tak, wiadomo, to jeszcze dzieciak, dopiero 19 lat niedługo skończy, ale to nie jest pierwszy lepszy dzieciak tylko gość, który gra już pełny 3 sezon w profesjonalnej piłce i sam na siebie nakręcał hype swoimi 'przygotowaniami' do meczów, więc można coś wymagać. Dodatkowo jest to główna twarz klubu, dostał dychę na plecy, sam raczej się nie sprzeciwiał temu, że cały świat na niego patrzy. Jego twarz, a raczej wyraz twarzy jest irytujący.

Mam wrażenie, że są ogólnie teraz dwa obozy:
1 - jadą go za wszystko, aż do przesady
2 - ci którzy go bronią bo nic złego na niego nie można powiedzieć

Niestety z nim są czasami problemy, ale mam nadzieję, że w końcu i mentalnie i sportowo się ogarnie i zacznie pykać jak w końcówce zeszłego sezonu.

0

@K1ngKong7 znając życie pewnie tak

0

@Kgorecki2500 po Twoich wpisach widać właśnie xD

0

@Stinger_ @Kgorecki2500 w przeszłości gadał głupoty to teraz jest mu to wypominane, co w tym dziwnego?

0

@MOLESTA jeszcze +10 dla Too much moneya

1

@Eklerek w Liverpoolu spoko grajek, a w City na jeszcze wyższy poziom wszedł, ale to bardziej tylko na angielskim podwórku. W LM potrafił zawodzić tak jak w 19/20 gdzie nie trafił na pustą i m.in. przez to City odpadło.

0

@Barca_bwo no przecież tam biegają tak słabo techniczni zawodnicy, że to szok xD to są goście tylko od biegania i faulowania bez ponoszenia konsekwencji xD

1

Jak to jest, że chłopaczek rocznik 2007, któremu w wieku 17 lat przytrafiła się roczna kontuzja i jej wyleczeniu w bardzo wolnym tempie zaczął wchodzić do gry jest skillowo lepszy, więcej wnosi i więcej pokazuje niż cała pomoc realu madryt razem wzięta xD

0

Komentarz usunięty

0

@ToWinaSedziego klasyczny prowokator z La Rambla xD zaczepia, kąsa, szuka dziury w całym, a na końcu odwraca kota ogonem, że to druga strona jest winna xD

0

@ToWinaSedziego no i prawidłowo, a Ty szukasz zaczepki i się napinasz bo ktoś kibicuje Messiemu i jest przeciwko egotopa Ronaldo xD ojej

0

@Czajka90 nie ma co padolino usprawiedliwiać.
Z jednej strony nie wiadomo jak mecz mógłby się potoczyć, ale z drugiej to tylko Tottenham, drużyna z dołu ligi, więc żaden wyznacznik

1

@Gaucho haha, a Trent jak zwykle w defensywie też placek

2

@ranger3120 PercziLFC na X (dawniej Twitter)

2

@lucca87 oby jakimś cudem Valencia się w końcu podniosła i Sevilla.
Taka Barca, real i atletico jako top3 główne siły, a dalej Villarreal, Betis, Valencia i Sevilla walczące o miejsca 4, 5, 6 i 7.

0

@lithotripter no świetna taktyka xD yhy

0

@Eklerek no to tutaj swoją drogą xD mówię, City nie jest święte, ale na dzień dzisiejszy dla fabuły lepiej jakby MC wzięło ligę.

Trochę bekowe, że taki knypek jak Silva skacząc w sumie ledwo co przewrócił Burna xD

0

@Eto'o9 R10 dokładnie tak. Stołeczne kluby są niestety ciężkie do lubienia.

1

@Dankho94isback no dużo będzie zależało od Mundialu. Kane ma zagwarantowaną Bundesligę, może coś w LM zrobią, ale indywidualnie będzie miał króla strzelców Bundes i może ZB bo jak na razie ma sporą zaliczkę patrząc, że będzie grał 4 kolejki mniej. Haaland zaprowadził naród na Mundial i jak tam postrzela mając dobry sezon klubowy to kto wie, kto wie. Oczywiście media będą pompować Mbappe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?