Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stinger_ jako, że dzieli ich tylko rok różnicy to Guirassy.
6
Widać, że w realu taktyka nie jest pierwszorzędna. Tam liczą się gwiazdy i ich ego. Wystarczy, że trener łechta ich wywalone w kosmos ego i zaczynają się lepiej prezentować. Klasyk. Okropna drużyna niszcząca piękno tego sportu. Definicja zniszczenia, zgnilizny i smrodu. Mam nadzieję, że coś znowu u nich walnie.
0
@Kgorecki2500 szacun
2
@Kgorecki2500 okej, okej. Dzięki za relacje
19
Christo Stoiczkow: "Dlaczego Real Madryt nie ma żadnego okolicznościowego znaczka pocztowego? Bo ludzie nie wiedzą, na którą stronę splunąć, aby się przykleił."
I takie podejście powinien mieć każdy szanujący się kibic Barcy. Piękny Bułgar, prawdziwy Cule :)
1
@Kamiloza91 my nad nimi 4, a oni nad nami 5 patrząc tylko na zakończone kolejki. Raz było u nas -8 jak graliśmy po nich w kolejce.
0
@Kgorecki2500 Tak. Niech żyje Wolna Katalonia!
0
Choćby nie wiem co się działo to i tak jestem dumny, że dawno, dawno temu wybrałem te barwy i nie splamiłem swojego życia i krwi madryckim reżimem.
Niech żyje Wolna Katalonia i FC Barcelona, a jak będzie trzeba to będziem się napierd...
1
@maroon mi to się wydaje, że to bardziej działa jak jakiś detoks, tzn. że wyciąga toksyny z organizmu, jakieś zanieczyszczenia.
0
@Kozinho. przede wszystkim to Messi zaczynał w innych czasach gdzie nie było social mediów, a na pewno na taką skalę. Messi jak zaczynał to widać było od niego tę pokorę i spokój. Kopali go na kartofliskach typu Stamford Bridge (warto przypomnieć sobie jak ich bojo wtedy wyglądało), czy w innych meczach, ale grał dalej bez żadnego prowokowania. Yamal wychowywał się w czasach social mediów i oczywiście musiał tam 'załatwiać' sprawy, tzn. jakaś fota, filmik, lekkie prowo itd. przez to wszystko zrobił się spory najazd na niego, ciśnienie i chłopak też momentami mam wrażenie, że tego nie wytrzymuje. Niestety, ale musi sobie teraz z tym poradzić. Jakby dalej zachowywał się tak jak w pierwszym pełnym sezonie (23/24) to by dalej ta druga połowa futbolowego świata zachwycała się że 'wooow, taki dzieciak takie rzeczy na boisku robi', a że odpalał się i się spalił przez to widać efekty, ale zaraz Ci niektórzy powiedzą, że to na pewno nie jest jego wina, on nie jest winny tego, że sam na siebie kręcił bata przez te prowo.
Pracuj w ciszy. To jest klucz. Messi nikomu nic nie musiał i nie musi udowadniać, pracował normalnie, odpowiadał na boisku, a Ronaldo w każdym wywiadzie od prawie 20 lat powtarza, że jest najlepszy, prowokuje, bo dobrze wie że jest inaczej i są też tego efekty.
0
@Popitek12 szacunek
0
@tbas ja pierdziele... jeszcze bardziej w d... będziemy jako naród.
0
@kanver_ jawne kręcenie i oszustwa na rozkaz centrali reżimu z madrytu i są efekty.
0
@FCB24 skończ już
0
@Popitek12 Popson gdybyś miał ugotować obiad dla Mikela Artety to co by to było?
0
@maroon xD już Ci wczoraj tłumaczyłem, dzisiaj nie mam zamiaru
3
Komitet Techniczny Sędziów uważa, że powinien zostać odgwizdany faul na Kounde xD
Ja pier... wszyscy nagle widzą, każdy się zgadza, ale co z tego jak decyzja została podjęta w trakcie meczu i kolejny raz zostaliśmy przekręceni. Żołnierz Soto Grado na misji wykonał zadanie perfekcyjnie. Wszyscy z madrytu zadowoleni bo Barca straciła punkty i została oszukana, więc teraz każdy może mówić, że doszło do błędu. Jaja.
3
@kanver_ tym 'obiektywnym' nie przegadasz, bo dla nich najważniejsze jest narzekanie, a kibicom realu też nie bo udają że nie widzą.
1
@Popitek12 ale spadek formy zanotowałeś byku
0
Niech żyje Wolna Katalonia, a madrycki reżim do kosza razem z tymi wszystkimi osobami, zadeklarowanymi kibicami realu, które zajmują różne wysokie stanowiska w hiszpańskich instytucjach sportowych. Razem z zadeklarowanym kibicem realu, prezesem La Liga, razem z sędziami, którzy są wysłannikami misji zniszczenia Wolnej Barcelony.
0
@Kinginiesta o tym mówię
0
Formacja obronna powinna wyglądać tak: Gerard Martin, Cubarsi, Araujo i Kounde.
Martin jest lepszy w defensywie od Balde, do tego lepszy technicznie. Cubarsi wiadomo. Araujo do asekuracji linii przez swoje gabaryty i szybkość, a Kounde też wiadomo. Tak powinniśmy grać.
0
@Faro no dobry i mogliby go wykupić, ale co z tego jak obrona potrzebuje wzmocnienia. Wypożyczenia Cancelo nie biorę pod uwagę bo to bez sensu. Napastnika brakuje. Ferran to jest słabiak i marzenie, żeby go sprzedali.
0
@Czyhrynski no totalne, ja nie wiem.
0
@Faro wow, ale transfery xD wypożyczony Rashford do dalszego lepienia składu na trytytki xD
9
@FCB24 nie, ale widziałem największego narzekatora i teraz mu odpowiadam.
4
Czasami na prawdę odechciewa się udzielać czy czytać komentarze jak po każdym słabszym meczu uaktywniają się te wszystkie bezbeki, narzekatorzy, ponuraki...
Udają, że deszcz pada jak reżim pluje im w twarz. Można obwiniać zawodników za brak zaangażowania, błędy, ale do jasnej cholery - to nie usprawiedliwia decyzji sędziów. Decyzji, które w 95% są na naszą NIEKORZYŚĆ, albo na KORZYŚĆ bezpośredniego rywala. Rywala wspieranego przez władzę, rywala zbudowanego na reżimie, rywala pysznego, manipulującego faktami, rywala, który najwięcej w historii zyskał na pomyłkach sędziowskich. Nie chcę się więcej rozpisywać na ten temat bo każdy normalny kibic Barcy powinien wiedzieć takie rzeczy.
Oczywiście wychodzi jeden z drugim i wiecznie coś bazgra odwołując się do Bayernu, drugi wiecznie narzeka, wrzuca fake newsy na temat swojego (podobno) ulubionego klubu, żeby ponarzekać, pogadać jaka ta Barcelona jest słaba, zła i w ogóle. Kolejni to ci co będą wyzywać zawodników, trenera, a później jak wygrywamy to woow, ale super mamy zawodników, a trener to już w ogóle GOAT.
Wolność słowa i prawo głosu pokazuje dobitnie kto jakim jest kibicem, a nawet człowiekiem bo w realnym świecie na pewno jest podobnie ze względu na to że tutaj są anonimowi, więc nie muszą udawać.
1
@Faro no tylko co chwile dostawał kogoś nowego, a letnie okienko 22/23 to już w ogóle. Zespół normalnie funkcjonuje jak jest regularnie wzmacniany, a nie może być tak że Flick dostaje średnio potrzebnego Olmo, który ma tendencje do łapania kontuzji. Rok później odchodzi lider defensywy, nikogo nie ściągamy w jego miejsce tylko przychodzi Roony i Cancelo xD człowieku Ty przestań narzekać na tego Flicka
0
@Faro no to sobie chłopaczku porównaj jakie wzmocnienia dostał Xavi, a jakie Flick
6
@FCB24 haha, ale Cie już wyjaśnili koledzy, a Ty klasycznie szukasz byle czego, żeby tylko - rzekomo - swojemu 'ulubionemu' klubowi dogryźć i ponarzekać.