1

@Herato Jack ''Łyda'' Grealish

4

@ifoa bo łaki i bezbeki nie mają co robić, więc próbują na największym klubie w Polsce sobie odbić

0

Lewy naprawdę sporo pressuje i robi robotę wyciągając obrońców, robiąc miejsce dla innych zawodników. Ferran jest ile? 12 lat młodszy, a chłop mniej biega i robi od Lewego. Nie wiem, ale ten Ferran to jest największa pokraka w kadrze.

5

Gerard Martin to pier... giga chad.
On już teraz jest jednym z najlepszych środkowych obrońców, a co będzie za 2-3 lata jak jeszcze większego doświadczenia nabierze i będzie w sile wieku? Bardzo dobre wyprowadzanie piłki, podania, dośrodkowania też całkiem, całkiem. Warunki fizyczne kosmos. Siła. W miarę szybki.

JE Hansi Flick zbudował potwora i jak Martin zaczął grać w tamtym sezonie to czułem, że to może być bardzo dobry zawodnik i cieszę się że się nie pomyliłem. W wielu przypadkach trzeba budować zawodników, a ci odpłacają później dobrą grą.

1

@Dari0G koleżka chciał się popisać

3

@Batys o Cię Panie... automatycznie powrót o te 15 lat...

0

Komentarz usunięty

4

@BorzyKrzys xD bo nie gra włoskimi przeciętniakami? Como z Fabregasem u sterów ma jasny cel i to realizują. Nie korzystają z usług przereklamowanych makaroniarzy i widać tego efekty, a ludzie się będą oburzać xD

4

@Eklerek szejki to inny poziom jazdy furą

1

@ProMILs Senesi góruje w statystykach podań progresywnych z tego co kojarzę. Małe ryzyko, a mógłby się przydać.
Ciekawe co z Balde? Jak plotki o jego odejściu się potwierdzą to trochę to zmieni sytuację bo trzeba będzie kogoś na to LO ściągnąć. Najważniejsze to pozbycie się niechcianych i nieprzydatnych zawodników czyli tak jak się zgadzamy Christensena i jeszcze może Araujo.

3

@L3OM3SSI nie no spoko, ryzykowanie życia swojego i bliskich bo wakacje w Dubaju xD pal licho ten hajs. W ogóle nie wiem co ludzie widzą w tym Dubaju. Pochwalić się fotkami, że między wieżowcami na pustyni gdzie nic innego nie ma?

2

@Comentateiro on się nawet nie zaczął. W Barcelonie miał samograja, rok przerwy z powodu zmęczenia patrzeniem jak samograj wygrywa co rok ważne trofea, Bayern to klapa. Pierwszy sezon od razu blamaż na Allianz Arenie. Dostali wtedy 0:4 od realu i zrobili out w 1/2. Kolejny sezon to oklep od Messiego i Neymara, poźniej w 15/16 od Atletico bodajże w 1/4. Przygoda w Bayernie tak jak mówię klapa. Bundesligi nie liczę.
City? 10 lat siedzi bo mu dają na wszystkie zabawki jakie chce. Co chwile tu 50 baniek, tu 70, tu 80, tam 40. Pierwszy sezon słabizna. Później wykorzystanie jeszcze słabszych rywali i wygrywanie mistrzostwa, ale już 2 sezon z rzędu pokazuje, że jest słabiakiem. LM wygrana przez nieudolność Lukaku w Interze i wydaniu miliarda euro.

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Nawet jakby te plotki o Bastonim okazały się prawdziwe i jakbyśmy faktycznie go ściągnęli to dalej powinniśmy próbować pozyskać za free Senesiego (free bo kontrakt mu się kończy z Bournmouth i w dodatku nie jest to ultra gorące nazwisko, że za podpis weźmie kilkadziesiąt milionów, tylko jak już to pewnie kilka). Na Christensena nie ma co liczyć i trzeba się go pozbyć. Na Araujo Flick też za bardzo nie stawia i wątpię, że to się zmieni. Nie czuję, żeby Ronald wrócił na dobre do formy sprzed tych 3-5 lat. Do tego na bok Cancelo i można powiedzieć, że linia obrony byłaby kompletna. Balde, Cancelo, Cubarsi, Martin, Bastoni, Senesi, Kounde, Eric Garcia+Araujo to daje dobre zabezpieczenie. Jeśli też plotki o sprzedaży Balde są prawdziwe no to wtedy koniecznie oprócz wykupu Cancelo postarać się o Grimaldo, albo tego młodego z Bundesligi, którym Flick się pdoobno interesuje.
Można będzie się skupić na skrzydłowym i 9tce. Tutaj robią się schody bo skrzydłowych w sumie nie ma, a jak są to są drodzy, to wiadomo. Z napastnikiem podobnie. Ja bym zaryzykował z Panichellim ze Strasbourga na 9tkę jeśli o to chodzi. Skrzydło to żaden Diomade czy jak mu tam bo nas nie będzie stać. Nie wiem, jakieś wypożyczenie Rashforda na kolejny sezon chyba tylko wchodziłoby w grę. Pomoc i bramkę mamy obsadzoną. Ze szkółki też się przebijają zawodnicy do rotacji, budowania ich.

2

@RoberDzik ogólnie Katalonia jest mocno lewicowa i klub podobnie, a w dzisiejszych czasach też jest to modne i przynosi firmom aktualnie większe zyski, więc... ludzie chyba nie wiedzą jakiemu klubowi kibicują xD

3

@Eklerek no Nike to kiedyś to było kurła. Pamiętasz reklamy jakie robili? Np Mundial 2014, albo z Brazylią Joga Bonito, jeszcze w latach 90 było coś, że piłkarze przeciwko diabłom czy coś takiego, to chyba też Nike. Jeszcze inne reklamy były

1

@Popitek12 a cydr pijesz czasem czy kuraka z patelsona tym przyprawiasz?

0

Funky Polak - 'Pamiętaj' i czekanie na walki Tomasza Adamka, ale to miało klimat ja pierd...

2

@Kgorecki2500 bo w propagandzie lud jest dla nich najważniejszy, więc chcą pokazać jacy są wspaniali dla narodu, a w rzeczywistości wiadomo jak to wygląda. Typowa komuchowska zagrywka

1

@capricornusjrk poszedłby dalej, jestem tego pewien.

14

@Azi językiem miłości

0

@Eklerek a no to musiałem o tym nie wiedzieć akurat :D

2

@NeroTFP1 Perczi to osoba wyprzedzająca swoje czasy. Ogólnie dramatyczna postać zamieszkująca Srebrną Górę (ang. Silver Mountain). Wybitny znawca nie tylko piłki, ale i np. hokeja. Kibic Liverpoolu, reprezentacji Urugwaju i fan Lusia Suareza. Człowiek, który dzielił się z internautami swoimi problemami życia codziennego, np. naprawa karnisza jak już kolega wyżej wspomniał. Do tego pokazywał jak sprostać wymagającym zadaniom typu wybór sprzedawcy opału (węgiel i drewno) na zimę, kontakt telefoniczny ze sprzedawcą, żeby dokonać zakup, rozładunek, wyładunek, cięcie tego drewna. Do tego rejestrowanie się w UP, zarobkowe wyjazdy za granicę (Niemcy, Czechy), gdzie borykał się z wieloma trudnościami po czym zmuszony był wracać do Silver Mountain. Dzielił się swoimi przygodami, gorszymi momentami gdzie potrafił krzyknąć na znajomego miejskiego pijaczka, żeby dał mu spokój. Był też na jakichś meczach mniej popularnej ekipy z Ukrainy skąd jego przodkowie pochodzą. Swoją popularność przekuwał również w pomoc dla potrzebujących wstawiając zbiórki na swojego 'walla'. Niestety w między czasie były też naprawdę dramatyczne wydarzenia jak strata ojca, któremu bardzo dużo zawdzięczał.

1

@Eklerek czasami dla poznania problemów zwykłych ludzi i jak sobie z tym radzą spoko przejrzeć i nadrobić

2

@Comentateiro ja jestem zadowolony z tego wyniku. Po pierwsze my byliśmy spompowani po meczu z Atletico (szacunek dla naszych za pokazanie pazura. Nie udało się, szkoda, ale szacunek bo starali się). Po drugie Newcastle to zawsze niewygodny wyjazd dla każdego, po trzecie wynik 1:1 przed rewanżem u siebie jest bardzo dobrym wynikiem, po czwarte Newcastle w sumie gra o nic, patrząc po wynikach będą mieli problem z wejściem do TOP5 ligi, więc zostało im jak najlepsze zaprezentowanie się w LM gdzie według mnie w środę i tak odpadną.

0

@Eklerek kiedy Perczi wróci? Ja mu daje 2 miechy

1

@AmigoBlancos no ale to nawet ciężko zaklasyfikować jako czarny humor xD to po prostu było głupie i nieśmieszne

1

@AmigoBlancos nie no chłopie, to miało być śmieszne?

0

@FcPortoFan1999 a z tym jacuzzi to jak?

0

@FcPortoFan1999 ile byście mu tam zaoferowali? 5 koła na rękę, owocowe wtorki i 4-osobowe jacuzzi, żeby mógł z resztą polskiej kolonii się relaksować?

0

@RosjaninBut a mi podpowiada, że za kilka lat pokaże po co to wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?