Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha, co to Atletico robi w ogóle. Nie wiem czy oni, czy komentatorzy są bardziej żałośni. realu madryt nie wliczam bo to jest najokropniejszy i najbardziej żenujący twór w historii, szkoda śliny.
5
@Luciano99 a wypijem po taterce z butli?
2
Podobno w domu Netanjahu najczęściej powtarzanym słowem w ostatnich kilku godzinach jest ''90 minut w Izraelu to bardzo długo"
1
Iran pięknie stosuje taktykę Dominika Tarczyńskiego pod tytułem ''FAFO'' wobec samego USA skąd się to wywodzi. Szacuneczek.
5
Partyjka w Heroesy 3? No kur pewnie
1
@FcPortoFan1999 ciężko o to bo w La Liga nie ma meczów o 17:00 byczku
2
@Bykunn czytając co tutaj wypisywałeś po prostu złapała mnie żenada i współczucie.
Chyba tak zrobię.
1
@Bykunn ''Frekwencja na mszach zjechała z 50% w 1990 do 29% w 2024 także na szczęście idzie w dobrą stronę. Smutne jest jednak to, że mimo takiej frekwencji w kościołach dalej ponad 90% ludzi chrzci dzieci... Dramat, no ale cóż, tyle ile sam mogłem to zrobiłem, żeby odwrócić te chrzty na pokaz.''
Pozostaje współczuć, po prostu.
3
Chuck Norris (*)
2
@LeszekFCB jak ma podniecać się Bayernem i na siłę zainteresować tym innych to już chyba lepiej, żeby truł dalej polityką
1
@APTAPT Dla nas lepiej bo odpocznie, a nasz goryl się przyda na końcówkę sezonu.
0
@NeroTFP1 według niektórych strzelał z samymi plackami, a tu aż 4 bramki strzelone Barcie.
1
@heniusss haha, Marciniak w swojej roli - co mu mafia powie, tak dyktuje :D
1
@PeRRy dawaj znać jak coś :D
1
@Sulimo no dokładnie tak ;) miałeś szanse sprawdzić, ale że nie masz szacunku do innych i rozkazujesz to ją straciłeś :)
Później tylko nie wymagaj szacunku do siebie, albo swoich kolegów, z którymi klepiesz się po plecach skoro nie potrafisz się zachować. Aaa, i nie graj kozaka bo za krótki jesteś na to. W sumie zapytałbym Cię o coś, ale jeszcze zaczniesz mi bardziej ubliżać, więc po co mi to...
2
@Sulimo no nie, gdybyś był w stosunku do mnie normalny to wtedy byś dostał argumenty, to byłaby tak zwana wymiana zdań, dyskusja, ale że zacząłeś się zwracać do mnie od razu, w pierwszym wpisie 'idioto', a później mi rozkazujesz to myślisz, że ja będę się słuchał jakiegoś no life? Pomyśl
1
@astralny no bo kto pytał? Skoro gość wrzuca zwykłe info, a ona do niego z mordą wyskakuje xD
0
@PeRRy o kurde, byku dzięki! Po stokroć Ci dziękuję, że w końcu będę wolny od wpisów jednego z największych bajkopisarzy, pseudo znawców i egotopów w historii, którego nick zaczyna się na literkę 'S'.
Naprawdę dziękuję dobry człowieku!
1
@Sulimo ale kim Ty jesteś, żeby mi pisać jakieś rozkazy co ja mam robić xD najpierw mnie obrażasz, teraz mi rozkazujesz bo 'czekasz' xD
2
@astralny a to jakieś zaproszenie muszę mieć, żeby móc wyrazić swoje zdanie?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Czajka90 obrona Arsenalu jest na wyższym poziomie niż Barcy również ze względu na styl gry obu zespołów. Raya jest dobry, bardzo dobry, nie zaprzeczyłem. Po prostu dla mnie Joan jest większym kotem. Nie zmienia to faktu, że de La Fuente to beton i wiadomo, że pupilek z Bilbao będzie grał.
1
@Czajka90 a czy ja napisałem, że placek? no dlaczego Wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Według mnie nie jest lepszy od Joana Garcii. Jeśli chodzi o takie nagrody jak złota rękawica to spory wpływ ma też obrona zespołu.
0
Komentarz usunięty
1
@takisobiektos lepszy xDD
18
Wolałbym, żeby Joan odpoczął przez te 2 tygodnie. Ostatnio było info, że jest przeciążony, w trakcie meczu mocny skurcz go złapał, więc może być na prawdę słabo... obym się mylił.
0
COVID trwał 2 lata dopóki wojna ruskich z ukraińcami nie zakończyła tego szału na wirusa. Wojna ruskich z ukraińcami trwała 4 lata dopóki wojna USA i Izraela z Iranem nie zakończyła tego konfliktu.
Idąc tym tropem to na 8 lat powinniśmy mieć spokój z jakimiś większymi dymami na świecie.
1
@Czyhrynski no bo 10/11 to był peak tiki-taki i dominacji.