Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Romario87 Arsenal ich rozjedzie xD przecież Arsenal to jest gorsza wersja Atletico. Atletico to mistrzowie murowania, potrafią w kontry, a do tego mają ten swój charakter i pazur, a Arsenal jest strasznie bezpłciowy pod tym względem. Przecież Atletico to bierze i oby w wygrali bo z drugiej strony drabinki same łaki zostały tj real, Bayern i PSG.
1
Kolejne lata mijają, a w LM dalej jesteśmy pośmiewiskiem i nawet jeśli pokazujemy charakter to i tak się z nas śmieją bo i tak odpadamy w głupi sposób, czyli czerwona kartka, wylew obrony, piłka za obrońców xD
2
@Tollusiek strasznie mnie to razi w oczy jakich my mamy zawodników. Kur.. kiedyś to był Puyol, Iniesta, Messi, Neymar, odklejony Suarez, ale przynajmniej z charakterem starej szkoły. Teraz to jest Raphinha jednosezonowy wystrzał, bezbarwny Lewy, który ma 80 lat, instagramowy Yamal xD obrona wylewiaki, a pomoc to buc Olmo, Pedri latający do sędziego i de Jong
0
@elcaminodelsol no tak, towarzyski z Francją jest o coś. No z pewnością. Jego kontuzja to 100% jego winy.
1
Haha, co to jest za bezmózg. Piłkarz jednego sezonu i tyle.
Rok temu kozaczył przed Argentyną, po czym ci go wyjaśnili na boisku, Scaloni sprowadził do parteru w wywiadzie i Raphinha dochodził do siebie przez jakiś czas. Widać, że inteligencją nie grzeszył nigdy, a do tego za kilka miesięcy 30 na karku, coraz częstsze urazy, spadek formy i zaraz będziemy się bujać z wysokim kontraktem ale wiadomo nie można sprzedać bo FC Barcelona to klub przyjaciół Myszki Miki i tu z każdym trzeba obchodzić się jak z dzieckiem i żeby tylko kibice się nie denerwowali bo bożka im chcą sprzedać. Przyszły sezon to będzie brutalna weryfikacja dla Raphinhi.
1
@bugisyyyyy w oby przypadkach takie są realia. Raphinha rozumem nie grzeszy i to już pokazywał.
Co do jego sprzedaży to maksymalnie po następnym sezonie trzeba go sprzedać bo inaczej to będzie utrzymywanie zawodnika bez formy+połowę sezonu kontuzjowanego. Tak będzie.
1
@Cule1797 za 10 lat: młody i dynamiczny zespół z doświadczeniem dochodzenia do 1/4 LM, a raz na 3 lata NAWET do 1/2
1
Raphinha nie pierwszy raz pokazał jakim odklejonym człowiekiem jest. Rok temu z Argentyną kozaczył, a go ekipa Scaloniego usadziła, że dochodził psychicznie do siebie po tym przez jakiś czas xD
Teraz to samo. Niech sobie przypomni dlaczego na kluczową fazę sezonu jest niedostępny? Aaa, może dlatego, że w meczu o pietruszkę grał jakby to był najważniejszy mecz w jego karierze.
Marzeniem jest, aby po sezonie Raphinha został sprzedany bo i tak on już z formą nie dojedzie, a kontuzje będą coraz częstsze. Zaraz zostanę zjedzony, ale takie są fakty.
1
@19Kristobal74 no półfinał gdzie mieliśmy finał na wyciągnięcie ręki w 86 minucie to nasi odstawili klasycznych siebie i finalnie nie awansowaliśmy xD teraz też szacun wielki. No jest z czego być dumnym. 7 w dwumeczu od Bayernu, 8 w jednym meczu od Bayernu, 4 od PSG, remontada po czym znowu blamaż, ale z Juve, Roma i Liverpool historyczne porażki. Dwa razy nie wyjście z grupy LM. Teraz też porażki. W tym sezonie przegraliśmy w LM z Chelsea, PSG i Atletico. Za każdym razem jakiś głupi błąd, jakaś czerwona kartka. No ile można? Rok w rok to samo, a nawet częściej bo po kilka razy na sezon. Nie ma drugiej takiej drużyny.
0
Za rok będzie tak samo, za dwa też, za trzy, cztery i pięć pewnie też. Jak pożyjemy ze 100 lat jeszcze to może chociaż jedną LM za naszego życia wtedy wygrają.
0
@FCBparasiempre ile Ty masz lat? Dobra, chyba kiedyś pisałeś. Do tego Barcie niby kibicujesz od 2004, a w rzeczywistości przez ten czas obejrzałeś z 20 meczów.
No mamy drugą najmocniejszą ofensywę bo takie są statystyki i tak jest kolejny sezon już. De Jong? Przecież on wszedł na ostatnie 10 minut to o czym Ty rozmawiasz?
2
@Litman no dokładnie. Jest cały czas to samo. Oczywiście znajdą się tacy którzy nie pozwolą skrytykować. Jestem za Flickiem i dziękuję za odmianę Barcy, ale no do cholery jasnej to jest szaleństwo bo robi to samo ciągle i na okrągło i oczekuje innych efektów. Skoro taka Brugia potrafi nas karać to co dopiero lepsze zespoły?
1
Nie jest łatwo? Przecież Barca to frajerzy w LM i takie są fakty, a obecną Barcę wystarczy rzucić piłkę za obrońców 4 razy i masz z tego 3 bramki.
Kiedyś siódemka od Bayernu, później te wszystkie właśnie Atletico, Romy, Juventusy, PSG, Intery, Bayerny znowu przecież tu więcej jest powodu do wstydu niż dumy jeśli chodzi o Europę.
7
6 wniosek?
Dalej jesteśmy frajerami w LM. Po co człowiek się w ogóle nakręca jak i tak zawsze kończy się tak samo. Ostatnimi czasy wiecznie głupie czerwone kartki, głupie straty bramek, ułomne IQ jeśli chodzi o prowadzenie gry. Flicka lubiłem i lubię, ale po prostu już nie mam siły i ochoty oglądać tych meczów bo co spotkanie jest to samo, że nieważne czy to będzie PSG, Bayern, Atletico, real, Getafe, albo inna Kopenhaga to co chwilę idzie piłka za naszych genialnych obrońców i tracimy bramkę. Znudziło mnie już to. Myślałem, że chociaż wczoraj będzie inaczej, ale no przecież to niemożliwe. Mamy 0:2, czyli w dwumeczu wszystko zaczyna się od nowa, jest po 20 minucie, zaraz Yamal dogrywa do Fermina i ten trafia w bramkarza po czym sam zostaje skasowany i tracimy rytm, a takie coś zawsze jest dla Atletico dobre. Wznawiają grę, nie mijają 2 minuty i strzelają na 1:2... no litości. To już nawet nie jest pech, to nie jest klątwa, to po prostu k... żałosne, że my mamy akcje i nie trafiamy i za chwilę wszystko zmienia się o 180 stopni.
0
@FCBparasiempre ale to co ma do tego? Może być nawet i chińska strona, a mogą pisać po portugalsku. Tutaj masz tylko tytuł tekstu. Jesteś strasznie zamknięty na cokolwiek skoro takie coś Ci przeszkadza i uważasz to za brak szacunku. Mogą napisać cały tekst po hiszpańsku i wtedy po prostu w niego nie wchodź i nie komentuj.
Szkoda, że nie odpowiedziałeś jak Cię wypunktowałem w dalszej fazie mojego komentarza.
1
@FCBparasiempre czy Ty możesz przestać pod każdym artykulem/komentarzem gdzie jest coś w innym języku niż polski pisać o chinszczyznie? Nie umiesz, nie rozumiesz to ok. To nie jest XIX wiek, a nawet, w XIX wieku ludzie w Polsce posługiwali się różnymi językami. Po co tak piszesz?
Po drugie nie ma kto strzelać bramki - hahaha, co za bezsens. To dlaczego mamy druga najsilniejsza ofensywę po Bayernie i zdobywamy po nich najwięcej bramek?
Tak, tak, może jeszcze nikt się tutaj nie nadaje na LM? Kounde, Joan Garcia, Frenkie, Eric Garcia - to oprócz tych których Ty wymieniłeś
4
Napinka i wkrętka na remontade wzrasta z każdą godziną. Dawać mi już ten mecz. Robimy ich normalnie. AwansujeMY
0
Nie dość, że przeciwko 11 żołnierzom Diego Pablo Simeone, którzy będą bronić swojego zamku to jeszcze mają do pomocy przepotężnego czarodzieja w postaci sędziego głównego, któremu będą pomagać sędziowie aspirujący do przepotężnych w postaci sędziów VAR.
DaMY radę.
9
@Patry10 będzie udany, ale będzie czuć niedosyt. Zależy też jak pójdzie rewanż.
Mistrz Hiszpanii to zawsze udany sezon.
0
@DzizuSS chyba lepiej jak Gavi wyjdzie od 1 i de Jong go zmieni w 55-60 minucie. Jednak Gavi więcej po kontuzji pograł i lepiej, żeby na początku zagrał taki wariat, a Holender na uspokojenie w drugiej.
21
@tarantino10 bardzo ważne będzie pierwsze 15-20 minut. Nie możemy stracić jako pierwsi. Jak strzelimy szybko to Atletico wyśle maila do nadchodzącej kupy, że spotkanie jest w majtkach. Oni nie potrafią grać pod presją.
17
Chłopie walnij jutro co najmniej 2 bramki to Ci wybaczę dziesiątki tych zmarnowanych setek
36
Podobno mają jechać wszyscy, nawet kontuzjowani i zawieszeni.
Powiem Wam, że z każdą godziną nabieram coraz większej wiary w remontade. Zawsze wierzyłem w różne remontady, raz się udawało, raz nie. Tutaj było ciężko od razu po meczu i te 2-3 dni, ale jakoś tak trochę się nakręcam. ZrobiMY to!
0
@nosiu95 tylko, że jest jeden problem - Balde jest słaby w obronie. Cancelo jest lepszy i tu i tu. Oczywiście w ataku więcej daje bo w obronie obaj przeciętny poziom. Rahsford LS, a Cancelo LO.
3
No nie wiem, nie wiem z tym Ericiem na ŚO. Tam będą potrzebne centymetry i szybkość, a to może dać Araujo. Garcia podobnie jak Ronald lubi czasami być elektryczny.
Tutaj ciężki temat bo tak jak Joan, Cancelo, Martin i Kounde to pewniaki tak drugi ŚO to zagwozdka. Może faktycznie Eric, a później w drugiej połowie Araujo.
Pomoc Pedri i Gavi, którego później niech zmieni de Jong (tak w okolicy 55-60 minuty). Przed nimi Olmo, żeby na początku zachować więcej techniki w środku. Lewa strona Rashford, prawa Yamal rzecz jasna, a środek to idealnie by było gdyby można było połączyć warunki fizyczne Lewego z formą Torresa z meczu z Espanyolem. Tutaj chyba też byłbym bardziej skłonny, żeby na początku wyszedł Ferran, a Lewy w 55 minucie wbiegł na boisko.
Mega ważne będzie pierwsze 15 minut. Atletico często jak lekko popuści to już nie potrafią się ogarnąć. My musimy mądrze zaatakować w pierwszej fazie meczu i jak coś wtedy wpadnie to możemy to wyciągnąć. W tamtym sezonie przegrywaliśmy na Metropolitano 2:0 do 70 minuty, a ostatecznie wygraliśmy 2:4 po REGULAMINOWYM czasie gry. Oni będą grali w swoją grę, czyli chaos i bijatyka będą im sprzyjać. Chłodna głowa i damy radę.
1
xD Pedri 6 i Rashford tak samo.
Pedri powinien mieć 5, 5 i pół to maks. Rashford 6,5, 7. Wszedł zrobił swoje. Pomógł dwa razy w defensywie i zdobył bramkę gdzie Frenkie posłał mu piłkę 2 metry za niego.
Albo Gavi też 6 gdzie powinien mieć ciut lepszą ocenę
1
Jak ja go nie lubię. Dla mnie to zwykły krętacz i manipulator. Uchodzi za jakiegoś speca, a jest zwykłym przeciętniakiem w tym co robi. Bardzo dobrze, że już go tutaj nie ma.
1
@Cules69 a kto faulował? Flick? No nie. To że jest taka taktyka to nie znaczy, że trzeba uciekać się do faulowania, albo bezmyślnego biegu gdzie taki cwaniak jak młody Simeone to będzie wykorzystywał. Cubarsi jest jakieś 3 razy wolniejszy od Simeone, więc powinien dać mu biec może by nie trafił, może by Garcia obronił, a może nawet jakby strzelił to jest to 45 minuta pierwszego meczu, gramy u siebie i przede wszystkim 11 na 11. Zostaje 3/4 dwumeczu, starać się wyciągnąć na 2:1 i do rewanżu przystąpić z trochę większym luzem, a tak to jesteśmy w d... bo przegraliśmy 0:2 i bramka na 0:1 padła z wolnego po tym faulu, więc to nic nie dało. Graliśmy całą drugą połowę jednego mniej i nie będzie Cubarsi dostępny na rewanż.
3
''[...]pozostajemy bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek[...]'' - xD mnie to nie wiem czy jeszcze śmieszy czy już przestało bo to jest tak puste hasło nadużywane po każdej porażce, że to szok.
4
Z nim czy bez niego to akurat nie duża różnica. Ostatnimi czasy stał się mocno przeciętny.