Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście, że tak. Mówię wam - po pierwsze Raphinha nie powtórzy takiego sezonu jak poprzedni, po drugie będzie wypadał, że nie będzie go przez 3 miesiące w sezonie, po trzecie on w tym roku skończy 30 lat, a patrząc właśnie na jego podatność na kontuzje przy jego stylu gry to już będzie jego końcówka. Z nim jest tak że jak nie pressuje to mało daje, jego 90% atutów pochodzi ze stylu gry opartego na pressingu, a teraz będzie się coraz częściej łamać.
W zamian mamy Alvareza, napastnika w sile wieku, z bajeczną techniką, doświadczeniem bardzo dużym. No lepiej tego sobie wymarzyć nie można. Wykupić Rahsforda, do tego Virgili i skupić się na obronie i bokach. Ewentualnie jeszcze Silva za free, a Runej na wypożyczenie.
0
Haha, miało być inaczej, a będzie jak zawsze w ostatnich latach :D no to powodzenia Panie Flick, nie zdziwię się jak pier.. to po następnym sezonie bo nie da rady tak jechać kolejny sezon, a szwagersy dla Xaviego to potrafili wyczarować transfery jak w 2022 gdzie byliśmy na skraju, a ogarnęli przez te dźwignie i inne g... Raphe, Lewego, Kounde...
Jest Flick, są wyniki z marszu, ale tamci dalej będą kręcić makaron na uszy xd
17
@RC28 trzeba podziękować Tebasowi i ekipie za niszczenie klubów La Liga
2
Ostatnie zdanie powinno się za każdym razem pokazywać każdemu kto chce równych płac w piłce między męską, a żeńską sekcją:
''Klub zarobił w tym sezonie 1,755 miliona euro, ale może jeszcze zwiększyć te zyski do 1,995 miliona.''
Powiem tak: jestem pewien tego, że nawet Rayo Vallecano za dotarcie do 1/2 LIGI KONFERENCJI i wygranie pierwszego meczu zarobiło już więcej pieniędzy.
2
@Karol145 czyli krytykujesz, że na swojej stronie wrzucają co chcą? Okej, okej xD
6
@escarabajo swoją drogą - Fernando walił bramę za bramą w tamtych latach, nawet bezpośrednio przed Mundialem tam chyba z 20 zapakował w PL, sam Mundial nie jakiś najlepszy w jego wykonaniu, a po Mundialu znowu w L'poolu strzelał. W styczniu 11 roku poszedł do smerfów z Chelsea i się zaczął powolny zjazd. W sezonie 10/11 strzelił 10 bramek w lidze, z czego 9 jeszcze przez te pół sezonu w The Reds :D
Powolny zjazd, ale nam jeszcze zapakował bramę w UCL 11/12... nie mogłoby być inaczej.
26
Zobaczycie, że po Mundialu każdy dzieciak będzie chciał mieć taką fryzurę jak Ferran Torres.
Ronaldo Nazario jak rozgrywał fenomenalny turniej w 2002 roku, to też miał 26 lat... nie ma przypadków, są tylko znaki.
2
@Karol145 Ty nadal nie rozumiesz? Wytykasz wrzucanie bezsensownych artykułów, a sam wchodzisz i komentujesz, gdzie ten Twój komentarz nic nie wnosi i w sobie nie widzisz problemu xD
5
@Elvisek takie rozpraszanie, że gość wygrał wyścig xD
2
@Karol145 no tak samo oni mają jeszcze większe prawo do umieszczania takich artykułów na swojej stronie xD
5
@Karol145 a po co tu wchodzisz i komentujesz?
0
@Azazel_Pazuzu a po co miał wchodzić do tego garażu złomu i przegrywów xD
Zaprosili go lepsi, to się wybrał do lepszych
10
Po prostu efekt Messiego. GOAT.
2
No i dla nas jest to najlepszy scenariusz. Espanyol dalej nie wygrał meczu w tym roku, a my mamy niepowtarzalną i najlepszą szansę, żeby na swoim stadionie pokonać największego rywala i zapewnić sobie mistrzostwo? No czy byłby lepszy scenariusz? Nie.
Rozumiem, że zapewnienie sobie mistrzostwa wczoraj gdyby real zremisował/przegrał z Espanyolem to też może fajnie brzmieć bo by zeszło już ciśnienie, ale no Klasyk trzeba byłoby i tak zagrać, a lepszy jest ten scenariusz, który aktualnie jest możliwy.
0
Ciekawe co uwzględniali jeśli chodzi o LM. Minimum 1/2, czy 1/4?
Pewnie nie bez powodu takie ceny biletów na El Clasico
2
@paws 5-7 lat? xD za 5-7 lat to on będzie ledwo biegał
0
@Filipem o Cie luju co niektórzy tutaj wypisują xD
0
@Karol145 wydaje mi się że lepiej by było wykupić Cancelo i zakontraktować Grimaldo. Lewis Hall jako taki talent jeszcze anglik z Premier League za dużo by kosztował, a musimy inne pozycje wzmocnić.
2
Minimum 45 baniek i niech go biorą
3
Gość ma niepowtarzalną szansę pójść do Serie A, która jemu jako 38 letniemu zawodnikowi o takiej specyfice gry będzie odpowiadała + może spełnić życzenie ojca dodatkowo wybierając Milan to ten świruje pawiana. Wielki zawodnik, jeśli chodzi o napastników jeden z najlepszych XXI wieku i w całej historii i taka liga włoska to byłoby piękne zwieńczenie kariery pokopać tam dwa sezony i zakończyć karierę po Euro 2028.
Ma kasy jak lodu, ustawieni na kilka pokoleń w przód, do tego kontrakty można powiedzieć, że dożywotnie, nieruchomości, auta, jachty, swoje marki, restauracje, więc mógłby odpuścić sobie już to siano.
19
Enrique wiedział o tym jakim plackiem jest Mbappe zanim ta informacja obiegła cały świat. Ci którzy trochę kumają futbol wiedzieli to razem z Enrique, ale dopiero teraz reszta się dowiaduje jakim toksykiem jest i do tego plackiem bo jedyne co potrafi to szybko biegać i nic nie daje drużynie biorąc ogół. Enrique go odpalił i od razu PSG wygrywa LM bo chodzi jak dobrze naoliwiona maszyna. Od obrońców po napastników.
10
@Kismeth przecież Yamal to już jest Pan Piłkarz, a do tego dużo biega w defensywie.
0
Marzenie, żeby Christensen się nie połamał. Dobrze, że na Mundialu Danii nie będzie, jest szansa, że jakoś dociągnie sezon.
1
@tarantino10 Atletico
0
A kto postawiłby na dzieciaka w półfinale LM przeciwko silnemu fizycznie, dobremu technicznie Bayernowi, który dopiero ogrywa się w lidze? Debilne artykuły hiszpańskich gazet nie znają granic.
2
@yoli wtedy to 20 milionów, przecież to byłby klub z Championship.
0
Żadnego piłkarza Tottenhamu. O ile lubię Cutiego jako argentyńczyka i reprezentanta tejże reprezentacji tak w FC Barcelonie bym go nie chciał. Bardzo dobry obrońca, który ma naprawdę twardy charakter, ale jest przez to strasznie wybuchowy i elektryczny w niektórych momentach, a nam potrzeba większego spokoju. Van de Ven jest dla mnie jeszcze gorszą opcją, więc tym bardziej nie.
1
@Rupert_Haubica ale 'hop' mówi się w trakcie skoku
12
Niech real i my wygramy swoje mecze w ten weekend i tytuł zdobądźmy wygrywając w Klasyku. Nasi przecież wyjdą tak nabuzowani, że ich tam zgnieciemy, a to będzie o wiele lepsze niż jakiś ewentualny szpaler, albo jego brak i ukazanie bucowatości realu. Jeszcze otrzymanie trofeum od razu po meczu to już w ogóle będzie piękne. Oby ułożył się taki scenariusz.
0
A może to nie byłby taki głupi pomysł wypożyczyć go tam gdzie jeszcze pogra w pucharach dodatkowo, a na ten jeden sezon wziąć ''za darmo' B. Silve?