Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon o najlepszym piłkarzu w historii tego sportu
3
@ProMILs no dobrze się ustawił tam akurat i nie dał wpaść piłce do bramki, ale jak pan model jest w tym sezonie jakiś nieogarnięty i niewyraźny to nie dziwie się że on to wbił do bramki. Ferran nie mógł już nic zrobić. Też miał fajny odbiór wślizgiem w pierwszej połowie na prawym skrzydle Chelsea.
1
Torres wczoraj spartolił 200% sytuację, ale przynajmniej ze 2 razy skutecznie pomógł w defensywie, a jak Rashford wszedł to oprócz tego że nic nie pokazał to klasycznie w pressingu nie brał udziału. Przeciwnik biegnie z piłką, albo ją przyjmuje 3 metry od niego a on albo stoi i się patrzy, albo biegnie truchtem w inną stronę. Co z tego że daje czasami jakieś liczby jak jego na boisku praktycznie nie ma.
Boże, dobrze, że wrócił Raphinha to przynajmniej jakiś jeden zawodnik w ofensywie będzie co potrafi biegać, pressować co ma jaja, a nie zachowuje się jak wysterylizowany pitbull
0
@Zoker no i w końcu ktoś to głośno mówi, że te wszystkie Reijndersy, Marmoushe czy Cherkhi to średniaki!
1
Bolą poślady bo dalej te same osoby popełniają te same błędy... głupie czerwone kartki, nie wykorzystywanie 200% sytuacji przez napastników, błędy w grze obronnej.. a żeby to poprawić to trzeba mieć dobrych zawodników, a żeby mieć ich to trzeba mieć kasę i możliwość rejestracji. Ile jeszcze wody w Wiśle upłynie zanim będzie to możliwe i na prawdę będziemy mieli konkurencyjna kadrę, której nie będą męczyły kontuzje kluczowych zawodników, która będzie na tyle doświadczona, żeby wiedzieć jak grać w ciężkich momentach? Jeden szkodnik tak rozje... ten piękny klub i to wszystko się ciągnie latami
1
@karci0 jeszcze jedna bramę puścił co miał na ręce ale się przeturlała piłka pod rękawica, ale spalony był. To też było słabe. Z taką obrona prime Neuer nie miałby szans mieć czystych kont niestety.
2
@Aragorn33 tylko debil chcialby zwolnienia Flicka, ale on też musi coś zmienić bo przecież widzi jakimi paralitykami w obronie jesteśmy
3
@kuz marzenie, ale patrząc na naszą glebie składu to pewnie będzie grał regularnie bo po prostu musimy mieć 11 zawodników na boisku
1
@Cryptolis Bastoni dobry kandydat, ale tak jak mówisz pewnie mało realne
0
@ali3gator @Derean nie no PSG to akurat ewenement pod tym względem, ale tam mają ligę która zazwyczaj beż większego wysiłku i glebie składu, a my? No sorry, ale ani głębi składki, ani takich udogodnień nie mamy. Do tego piłkarzy amatorów w postaci Ferrana i Araujo
0
@adambijax Vaas, Far Cry 3 ;)
0
@Quetro no tak, Yamal dalej ma immunitet. Niech się dalej napina przed meczami w internecie, a później jak przychodzi co do czego to nie potrafi kopnąć piłki tak żeby bramkarz miał problem, albo ciężko mu minąć przeciwnika. Jak ma 18 lat to niech się zachowuje z pokora i zaczyna sobie wyrabiać charyzmę bo na razie to się zachowuje jak ten przeciętny wkurzajacy pryszczaty kolega z gimnazjum
0
Każdy słabszy mecz i za każdym razem kibice mówiący, że spokojnie, spokojnie. Niedługo wrócimy na właściwe tory, teraz gramy słabo, ale za tydzień będzie lepiej.
No i jest końcówka listopada i dalej te same gadanie xd
0
@macio_944 a dziwi Cie to? 3 mocny rywal w tym sezonie i znowu w trąbę gdzie większość czasu nie istnieliśmy w tych meczach. Do tego takie porażki jak Sevilla czy remis z Brugia. Rozumiesz z brugia? Oni nas wtedy punktowali i w sumie fart w końcówce że nie przegraliśmy. Miałeś dzisiaj kolejny pokaż Araujo, który jest totalnym amatorem, Torres który nie trafia w bramkę z 11 metrów strzelając w stronę w której nie ma bramkarza, de Jong który nadawałby się może do Bolognii z Serie A. Kounde cały sezon beż formy, balde też, cubarsi to ja nie wiem co się z nim stało. Rashford który nie presuje, dziadek Lewy i 18 letni internetowy napinacz, który więcej gada niż robi w ostatnim czasie
0
@LeszekFCB oo siema najwyższy w pokoju
4
@Encore Messi przynajmniej przemawiał i przemawia na boisku, a nie jakieś napinki w social mediach, ale co się spodziewać po pryszczatym nastolatku
0
Haha, pięknie. W Madrycie na Bernabeu już nie tylko sama murawa gnije w tym ich piekarniku, ale i sam zespół. Dobrze niech tam się pali grunt i będzie zadyma. W końcu też media o nich zaczęli pisać, że są konflikty, że trener nie ma zaufania, padają nazwiska, a to już poważniejsze ,,zarzuty''. Do tego fart na chwilę obecną się skończył i nie ma już ledwie wyciągniętych zwycięstw (chociaż z Elche mieli farta i sędziowie pomogli jak tylko mogli). Mit o wielkiej dwumiesięcznej formie i zmianach na lepsze w realu madryt właśnie pada.
0
@Dankho94isback no jest, ale gość w tamtym roku był już na emeryturze. Zanim się odgruzował to też minęło i mimo, że często trenuje nawet w dni wolne to widać, że dla niego lepiej, żeby Garcia bronił i nie ma z tym problemu bo widzi i czuje, że to nie jest już to
3
Kompletnie nie rozumiem przytyków do Szczęsnego. Nie od dziś wiadomo, że chłopak lepiej czuje się w defensywnym stylu, ale przyszedł za piłkarskie grosze do nas i z czasem się jakoś dostosował. Nie miał wielu wybitnych meczów, ale no ostatni Klasyk, mecz z Benficą gdzie graliśmy jednego mniej, albo dobre mecze z Rayo, Borussią lub Bilbao zapisały go w historii klubu jako bramkarza, który coś potrafi mimo wieku wygrywającego trzy trofea.
Nie jest to Wojtek sprzed 3, 5 czy 8 lat i nie ma co od niego tego wymagać, ale patrząc jaki my mamy styl gry i jak często obrońcy zawalali sprawę to każdy bramkarz na świecie traciłby podobną ilość bramek. Garcia obecnie jest lepszy i to nie ulega wątpliwości, pokazywał swój talent na początku sezonu i że jego bramkarski sufit jest mega wysoko. Szczęsny dodatkowo nigdy nie robił tutaj kwasów, zawsze z szacunkiem do każdego z bramkarzy czy była mowa o Peni, czy Stegenie, czy Garcii. Do tego w szatni go lubią, pomaga doświadczeniem, luzuje atmosferę, żeby nie było spin. No same profity.
28
@Eklerek czekaj, czekaj, czy jednym z założeń UE miało nie być, że prawo UE nie może być nad prawem krajów członkowskich?
0
@Tasde Hiszpania to sprany i zniszczony kraj, a to jak wszystko tam próbują przerzucać i wspierać stolicę to jest śmiech na sali. Tak samo w piłce - od dawien dawna real madryt jest oczkiem w głowie władzy i zawsze miał luźniej i łatwiej.
0
@tbas haha, Trencik przyszedł niby za free, a jakie siano dostał, a chłop albo kontuzjowany, albo bez formy, albo ma formę ofensywną, a defensywnej brak i jest autostrada prawą stroną
0
@fcbarcafan19 ale mnie ten Elon irytuje z tym AI wszędzie. Wielki bogacz, który dostał wszystko z góry i od lat się bawi jak na miliardera przystało
0
@Starrk oby tak było
2
@FcPortoFan1999 haha, dobrze jest
@Faro bo to kafar jest
1
@NeroTFP1 gdzie tam tym amatorom do wielkiego Pana Roberta
1
@FcPortoFan1999 nie bądź taki cwany bo Ci z tyłu zabraknie
0
Max Verstappen robi historyczny comeback i finalnie to on wygrywa sezon? Byłoby super
Słucham państwa
1
@Bogan boty wykupią zanim wrzucą do sprzedaży
0
@FcPortoFan1999 jak taki cwany jesteś to dawaj kafla