La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 921 Culés

0

Rashford wczoraj w defensywie zaliczył fajny wślizg i wykop, ale to nadal mało. Było kilka sytuacji gdzie rywal przebiegał 3 metry od niego i nie nacisnął tylko, albo stał, albo truchtem i rywal przebiegał.
W ofensywie dał możliwości. Potrafił przetrzymać piłkę, oddać groźny strzał, rozegrać co poskutkowało asystą drugiego stopnia, ale no gość wchodzi na ostatnie kilkanaście minut i powinien więcej zapindalać bo to aż razi w oczy.

3

@Fog_W_1899 ja osobiście widziałem kapitalne wejście Rashforda i śmiem twierdzić, że zadania taktyczne Flicka wykonał na 6. W skali 1-6 oczywiście ;)

0

@Gaucho było dobrze, ale ja widziałem sporo odpuszczania w defensywie

0

@Gaucho @Fog_W_1899
Spokojnie. Wszedł na 30 min nie znaczy że w każdej akcji będzie sprintował pressingiem. To wymaga ogromnych sił. Nie da się 30 min tylko orędować musisz mieć chwilę na złapanie oddechu.
Moim zdaniem wszedł, zrobił swoje. W obronie pomagał, w ataku się pokazał. Dobra forma rośnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?